fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
stawiam piątki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:10:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no prawie, prawie to wyszło...stawiam w(!) piątki i pożytek by był jakiś ;-))) co jak co, ale nic lepiej nie wpływa na atmosferę jak darmowy browar :-)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:22:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tak gnioty w VP ... az głowa boli
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:28:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do niektórych nic nie dotrze ...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:41:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula już nie tylko wypoczynek Ci zalecam , ale koniecznym staje się wizyta u lekarza . . . czym prędzej tym lepiej
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:43:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlaczego proroku? Przecież nie powiedziałam słowem, że mówię o Twoich pstrykach.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:50:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok - to taki dziwny facet , który również jak trzeba to staje w obronie innych / Twoje biadolenie do niczego nie prowadzi - Jerzy Piątek jednym zdaniem naprowadzi Cię na dobre foto - przeczytaj

http://4x5.pl
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok - to taki dziwny facet , który również jak trzeba to staje w obronie innych / Twoje biadolenie do niczego nie prowadzi - Jerzy Piątek jednym zdaniem naprowadzi Cię na dobre foto - przeczytaj

http://4x5.pl
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:50:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powiem Ci, że fakt, że sięgasz po argumentu personalne swiadczy bardzo kiepsko o tobie.
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:53:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie masz nic do powiedzenia z wyjątkiem odsyłania mnie do lekarza?? Dlaczego?? Bo ośmielam się zaburzać tę słodka sielankę i wzajemne stawianie ocen i polecanki? Bądź dużym chłopcem ...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:53:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
daj już na luz / życzę dużo dobrego - idż w fotografii swoją drogą i pozwól innym
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak ... pozwolę Ci się w spokoju cieszyć poleceniami i dobrymi (?) ocenami.
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:55:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak ... pozwolę Ci się w spokoju cieszyć poleceniami i dobrymi (?) ocenami.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:58:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/max

to są twoim zdaniem same gnioty / przeczytałaś Jerzego Piątka ; jeśli nie to zacytuję -

"Chcesz oglądać dobre zdjęcia? To sobie je, kurwa, zrób..."

Jerzy Piątek
artysta, członek ZPAF, współtwórca Kieleckiej Szkoły Krajobrazu
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-06-25 22:06:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula konkretnie się wypowiedz, podaj przykłady tych gniotów, napisz o tym w komentarzach pod konkretnymi fotkami...bo na razie to bardziej toczysz wojnę z ukrycia nie wiadomo zresztą nawet z kim :-) portal jaki jest każdy widzi...czujesz dyskomfort z powodu poziomu prezentowanych prac -odejdź lub ciesz się z wysokiego poziomu własnych, dyskusje uważasz za jałowe -rozpocznij sensowniejsze...innej opcji chyba nie ma...
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-26 03:51:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie warto .... rozmawiać z kimś kto przekręca moje słowa. (czyt prorok)
Gnioty o których mówiłam w poprzednim poście to np to: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-562622.php ale takich kwiatków (nie mylić z irysem) zdarza się o wiele więcej.
Nie toczę wojny z ukrycia, ba! nie wiedziałam nawet, że toczę wojnę!
Skoro Wam tak dobrze to duście się we wzajemnym sosie ... nie zamierzam toczyć dalej tej dyskusji.
Radzę pododawać mnie do ignorowanych
Kończę tę dyskusję (która gdyby nie prorok i helios) -skończyłaby się stronę temu.

Możecie pisać co Wam się podoba - nie będę tu odpowiadać.

Idę na wschód słońca.

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-26 09:48:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula - ja mam pełną świadomość , że chciałaś dobrze . szybko okazało się , że wyszło inaczej . ci którzy powinni zareagować nabrali wody w usta -
natomiast do działania ruszyli rozrabiaki i oszołomy , którzy mają głęboko w dupie co jutro będzie z portalem . skoro przez przypadek rozpętałaś tą wojenkę , to należałoby ją zakończyć , sugestia triodante jest trafna w 100% . powoływanie się na moją osobę to tylko ucieczka od sedna sprawy . polecam Tobie oraz Administracji portalu lekturę komentarzy userów - krzysztofo , kadrusz , lihulito . za ich rozrabiactwem idą 5 i polecenia . a przecież nie o to Ci chodziło . pozdrawiam , a jeśli gdzieś coś napisałem nie tak to oczywiście przepraszam .
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-06-26 13:39:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula a ta cała Twoja akcja "stawiam piątki" to niby co? pokojowy performens czy litania do serca portalu konającego?
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-06-26 16:02:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
triodante, prorok thumbs up... a ja dalej nie dostalem zadnej piatki :-P
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-26 16:20:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli komuś zależy na przyszłości serwisu Obiektywni to z pewnością takie akcje ,jak ta "stawiam piątki" nie polepszy sytuacji.
Ja wierzę,że ka_tula miała dobre intencje .Może nie najlepszą drogę obrała,ale z pewnością ma w jakims stopniu rację i trzeba dostrzec to co w jej oczach jest złe na portalu.
Boli z pewnością zupełny brak w tej czy innej dyskusji kogokolwiek z adminów.Myślę,że ich obowiązkiem jest tu być i odpowiadać na głosy swoich userów.
fotografia cyfrowa
lihulito
fotografia cyfrowa
2011-06-26 17:40:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co niektorzy zaangazowali sie na swoj przewrotny sposob i akcja ka_tuli wzieta na opak dala jeszce lepszy efekt - vox populi wizera obecnie lol jak nigdy XD.
mi niestety pozostala tylko cicha adoracja fiszai4u i innych sakrumowych gniotow,ktorych polecac niestety juz nie moge i to bynajmniej nie z deficytu polecatorow..
i jak na ironie miszcz stale pisze o odwetach lol
ka-tula choc efekt inny od zamierzonego -gratuluje,vp jak dla mnie mogloby juz tak zostac rofl
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-26 17:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula - na pewno miała dobre intencje , ale żle to rozegrała .
a tych kilku oszołomów - no cóż , przyszli znikąd i do nikąd wrócą . stoper włączony .
fotografia cyfrowa
lihulito
fotografia cyfrowa
2011-06-26 18:08:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
slowa zaiste prorocze
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-26 19:26:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Haha Proroku bo Ci co mają jaja i odwagę...nie mają możliwości. Bo blokujesz tych co odważą się wymienić argumenty swojej oceny. Którzy potrafią zadać Tobie kilka niewygodnych dla ciebie pytań...

Widzisz, i przyznam tutaj Ka_tuli rację, bo ten link co podała to taki niedzielny pstryk babci Genowefy...ani jakość, ani treść, ani nic...bardzo nieczytelny i mało przemawiający kadr. Brak treści...a Ty sobie tłumacz jak chcesz...

Widzisz, mnie zablokowałeś - bo mi ani Twoje oceny ani komentarze nie są potrzebne pod warunkiem, że zgrywasz kozaka i tylko przychodzisz w odwecie...Gdy wstawię mniej ciekawą fotkę - jesteś jednym z pierwszych co się wpiszą oceną 0,1 czy błahym komentarzem.. Wtedy to próbujesz, tylko próbujesz bo uwierz - nie wychodzi to Tobie...być mądry...a bynajmniej nie widać tego po Twojej arogancji i blokadzie na inne niż Twoje zdanie i ocenę. Ten co sądzi/uważa inaczej to już nie jest Twój funfel i wszystko co robi, robi źle... - "słaba fotka", "nic ciekawego" ( ale nie umiem napisać dlaczego tak uważam ).

Miłego wieczoru;]. Haha mnie zablokowałeś, a co najmniej z 3,4 razy dziennie odwiedzasz mój profil :))). Jestem zaszczycony takim wyróżnieniem :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-26 19:29:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jurekpaco 2011-06-26 19:20:05 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a tak swoją drogą to powstała nowa grupa , która trzyma sie "kupy", już to przerabiałem... ale no cóż każdy ma sposób na "lans..." ;))
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-26 20:08:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie tłumacz, tak sobie mów, w to sobie wierz...tylko nie wiem kto Cię tak okłamał...

:)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa