fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zdjęcia "o niczym".
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Walenty
fotografia cyfrowa
2011-08-01 09:33:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem, proroku, które z moich zdjęć masz na myśli jaki polecane przez tych dwoje. Nawet nie wszystkie oceniają. Skąd pomysł, że ich polecenia pochodzą ode mnie? Komentujemy nawzajem swoje zdjęcia, powiem więcej - Trashlui jako jedna z niewielu obecnych na portalu pisze konkretne uwagi. Ty nawet kiedy regulamin tego się domaga nie umiesz uzasadnić swojej oceny. Wklejasz wtedy kopię sformułowania z tabeli. Sprawiasz wrażenie kogoś, kto swoją rozpaczliwie niską samoocenę kompensuje pogardą dla innych. W kółko powtarzasz, jaki to jesteś wspaniały, bo inaczej nikt tego by się nie domyślił. Widzisz, to jest tak, że człowiek wiedzący, że jest dobrym artystą i w ogóle mający poczucie własnej godności potrafi docenić to samo u innych. Nie potrzebuje innymi pomiatać. Robi to tylko ktoś, kto w głębi duszy pogardza sam sobą.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-08-01 10:03:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cieszę się , że tak mnie widzisz .
z tym co tu napisałeś jest jak z miejscem -które nie ma wymiarów , jest punktem i nieuchwytną przestrzenią .
bez o d b i o r u .


fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2011-08-01 10:26:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wraca człek po dłuższej przerwie, a tutaj jak zwykle swojskie bagienko... że też się Wam nie znudzi...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa