fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zorka 2C
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-10-31 17:02:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kupiłam ostatnio Zorke 2C, z dodatkowym obiektywem. nie specjalnie mam zamiar robić nią zdjęcia bo nie przepadam za dalmierzami ale czy ktoś wie jak się zmienić ten obiektyw? mam Zdżarskiego ale tam jest głównie o Zorce 4 a to, to jakiś zabytek jest:)

http://1.bp.blogspot.com/-Ng_XtCAHICQ/Tq7E88t5Z1I/AAAAAAAACpE/4lxvq6snX1g/s1600/IMG_1674M.jpg

powyżej link do zdjęcia
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-10-31 17:40:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ten obiektyw jest GENIALNY i zamiana go na jakikolwiek inny nie jest chyba dobrym pomysłem. Pisze to zupełnie poważnie, bo ten właśnie model był przez wiele lat moim podstawowym aparatem.
Obiektyw, jak we wszystkich Zorkach z tego okresu jest mocowany na gwint M39/1 i wykręca się go zupełnie normalnie, w lewą stronę... :-)

P.S. Jesteś mi winna DRUGIE piwo, na moją postępującą sklerozę raczej bym nie liczył... :-)))
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-11-01 10:19:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chodziło mi o to że kupiłam go razem z drugim obiektywem i pół szkoły głowiło się jak go wymienić:) podejrzewam że włożenie do niego błony będzie niezłym wyczynem dla kogoś kto używa lustrzanek:) myślę że kupienie go za 50 zł (jest w świetnym stanie) było całkiem dobrą inwestycją:)
o piwie pamiętam jak tylko będę w stolicy:)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-11-01 10:20:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chodziło mi o to że kupiłam go razem z drugim obiektywem i pół szkoły głowiło się jak go wymienić:) podejrzewam że włożenie do niego błony będzie niezłym wyczynem dla kogoś kto używa lustrzanek:) myślę że kupienie go za 50 zł (jest w świetnym stanie) było całkiem dobrą inwestycją:)
o piwie pamiętam jak tylko będę w stolicy:)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-11-01 19:31:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słusznie podejrzewasz, założenie filmu do tego aparatu graniczy z cudem...
najlepiej weź go ze sobą na to piwo, myślę, że praktyczny instruktaż może być nadzwyczaj przydatny... :-)))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa