fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Samyang
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2011-11-24 23:11:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chcialbym zapytac o opinie tych z Was, ktorzy mieli do czynienia z obiektywami tej firmy.
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-11-25 07:15:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja kupiłam ostatnio obiektyw 8mm i jest bardzo fajny. wcześniej korzystałam z pożyczonego i dlatego kupiłam bo opinie sa różne o tej firmie ale tę rybke polecam.
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-11-25 11:51:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeszcze dobre opinie słyszałam o 85mm ale to ostrzenie ręczne przy tej głębi - no trzeba umieć. o innych obiektywach tej firmy to raczej złe niż dobre rzeczy słyszałam.
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2011-11-25 12:32:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
35mm 1.4 jest świetny optycznie porównywalny, a niekiedy lepszy od 5`krotnie droższego 35mm 1.4L
Lada dzień trafi do sklepów 24 1.4 - warto poczekać.
fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2011-11-25 13:50:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No wlasnie - ja od zalozenia tego posta przekopalem sie przez garsc roznych for polskich i zagranicznych, a takze testow na optyczne.pl i stosunek jakosci do ceny bije wszystkie markowe obiektywy. Spotkalem sie z opinia, ze Koreanczycy spowoduja to, ze znani producenci w walce o klienta beda zmuszeni do tego, zeby zjechac z cenami, ciekawe czy sie tak stanie.

Ja myslalem wlasnie o tym 35mm 1.4 i 85mm 1.4 (nie wiem jeszcze ktory w praktyce przyda mi sie bardziej, bardzo mozliwe, ze wezme obydwa;). Minusem jest moze brak AF, do ktorego wiekszosc z nas jest juz przyzwyczajona, chociaz czytalem, ze niedlugo Samyang i takie obiektywy bedzie sprzedawac.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa