fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Album rodzinny:D!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-12-27 15:08:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyląc czoła przed ciężką pracą Moderatorów pozwolę sobie zacytować uzasadnienie moderacji:D! Otóż moderacja zdjęcia http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-586225.php uzasadniona została tak, cyt.:

"Drogi autorze, to zdjęcie zostało wymoderowane przez co najmniej dwóch moderatorów, którzy niezależnie od siebie uznali, że zdjęcie należy przesunąć z zakładki Galeria. Pomimo to, znajduje się ono dalej w Twoim portfolio i można je komentować i oceniać. Moderatorzy uznali, że w zdjęciu popełniono poniższe błędy:

Album rodzinny. Zdjęcia bliskich nam osób z reguły wiążą się z pozytywnymi i intensywnymi emocjami, co przysłania niejednokrotnie rzeczywistą wartość zdjęcia. Niestety, przez innych użytkowników tego rodzaju zdjęcie jest z reguły odbierane z niechęcią, dlatego też w wypadku zdjęć rodziny, dzieci i znajomych poprzeczka ustawiona jest znacznie wyżej.", koniec cytatu:)

Z noworocznymi zyczeniami wszystkiego śmiechowego,
wyrazy szacunku,
arturdy:)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-12-27 16:20:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciesz sie ze chociaz cos Ci napisali :) bo mi to tylko przenosza moje artystyczne zdjecia do PF bez zadnego wyjasnienia
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-12-27 16:30:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i mi wymoderawana Stasia na P. Błędowskiej ,
ale takie to prawo moderatorów - tak to odbieram i idę dalej .
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-12-27 16:47:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie chce rozwijac tego tematu , bo od razu bym nazwal moderatorow po naleznym im tytule , Twojego zdjecia prorok nie moge znalesc , bo nie ma tytulow , ale arturdy zdjecie na pewno nie powinno trafic do PF , jest wiele gorszych prac w galerii i nie sa przenoszone
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-12-27 17:00:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z OB. usunąłem ;
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-12-27 19:40:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
arturdy [15:08:42] - argumentacja powala na kolana :D
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2011-12-27 21:10:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Artrudy, czy Dalida to Twoja śp ciocia?
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-12-27 23:44:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaszczytem dla mnie byłoby mieć taką ciocię, niestety ominął mnie ten zaszczyt:D!

Traktuję całą sytuację - zdając sobie sprawę zarówno z jakości, jak i treści foty - humorystycznie, Moderatorzy doskonale wbili się w tan żartobliwy nastrój:D!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa