fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Książka Makijaż Fotograficzny
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jaqb1976
fotografia cyfrowa
2011-12-28 18:46:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pierwsza na polskim rynku tak obszerna publikacja - 216 stron 370 zdjęć ! Chcesz wiedzieć co zrobić, aby na zdjęciu wyglądać jak modelka z okładki kolorowego magazynu?
Eryka Sokólska i Jacek Grąbczewski pokazali jak wyglądać pięknie nie tylko na zdjęciach,
ale również w rzeczywistości. Przekazali wiele praktycznych porad na temat profesjonalnego
makijażu fotograficznego i zdradzili makijażowe triki przydatne na co dzień.

Jest to przewodnik mający służyć pomocą w opanowaniu makijażu fotograficznego zarówno w teorii jak i praktyce. Publikacja jest przeznaczona głównie dla trzech grup odbiorców.
Pierwsza z nich to osoby, które chciałyby opanować makijaż fotograficzny aby móc dobrze wyglądać na zdjęciach reporterskich z różnego rodzaju imprez (sylwester, studniówka, ślub), bankietów, konferencji itp., a także zdjęciach do dokumentów.
W drugiej grupie mieszczą się profesjonalni wizażyści pragnący posiąść, sprawdzić lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu makijażu fotograficznego.
Trzecią grupę stanowią fotograficy, którzy dzięki zdobytym informacjom będą mogli świadomie kontrolować pracę makijażysty, poddawać próbie i wychwytywać ewentualne błędy.

NOWA: Cena 105 zł
fotografia cyfrowa
jaqb1976
fotografia cyfrowa
2011-12-28 18:47:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zapomniałem podać telefonu :D:D 501716394
fotografia cyfrowa
bregu
fotografia cyfrowa
2011-12-29 13:17:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli co? - za skromną opłatą czytasz książke przez telefon?
fotografia cyfrowa
jaqb1976
fotografia cyfrowa
2011-12-29 15:05:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znaczy się ,że chce sprzedać takową książkę. Ale jeśli masz życzenie moge ci poczytać obrazki :D:D:D Śpieszyłem się dodając ogłoszenie i może faktycznie nie zbyt precyzyjnie to określiłem

http://www.youtube.com/watch?v=rQvp7WE_hk0

załączam link do filmiku jaki znalazłem na jej temat (czytaj temat tej książki)

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
bregu
fotografia cyfrowa
2011-12-30 01:08:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki za chec poczytania - jednak chwilowo [mam nadzieje, ze nie zbyt dlugo] jestem splukany ;)))))

brakowalo mi wlasnie jakiegos odnosnika, linku.

pzdr
fotografia cyfrowa
jaqb1976
fotografia cyfrowa
2011-12-31 18:31:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak chcesz moge jedną dla ciebie przetrzymać.... mnie się nie śpieszy a książek mam jeszcze kilka... acz kolwiek zainteresowanie jest ogromne ponieważ i książka naprawdę jest bardzo przydatna do tego aby ładnie i dobrze pokryć twarz modelki odpowiednimi kosmetykami...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa