fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fotoreporter poszukiwany
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Petrusz
fotografia cyfrowa
2012-01-04 14:08:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam
Wydawca nowego magazynu dla mężczyzn o tematyce łowieckiej nawiąże współpracę z fotoreporterami zainteresowanymi tematyką łowiecką. Szczególnie interesuje nas następująca tematyka zdjęć:
- Znane osoby, które w jakiś sposób są związane ze środowiskiem myśliwskim. Mogą to być myśliwi, producenci sprzętu i broni myśliwskiej, amunicji, ubrań, podróżnicy, ciekawi ludzie, sportowcy, politycy.
- Turystyka. Podróże po Polsce i po świecie w miejsca, gdzie zazwyczaj nie trafia przeciętny turysta. Może to być safari, wyprawa do tajgi, na biegun północny.
- Motoryzacja. Ze szczególnym naciskiem na tematykę off road. Mogą być testy aut i osprzętu, imprezy off road, rajdy itp.
- Męskie Gadżety. Akcesoria niezbędne w życiu prawdziwego mężczyzny. Od urządzeń elektronicznych po narzędzia ogrodnicze ale przydatne myśliwemu.
- Moda. Męska galanteria skórzana, ubrania sportowe, trekkingowe, obuwie, kosmetyki.
- Fotografia. Sprzęt fotograficzny. Porady. Na przykład, jak zrobić dobre zdjęcie w lesie lub, jak uchwycić jelenia w biegu. Przykładowe zdjęcia.
- Aktualności. Najświeższe wiadomości ze świata myśliwych. Planowane imprezy i relacje z tych, które się odbyły. Zmiany prawne i polityczne, które mają lub mogą mieć istotny wpływ na środowisko łowieckie.
- Przyroda. Zwyczaje zwierząt, środowisko, w którym żyją. Gatunki zagrożone. Ekologia.
- Sport. Sporty ekstremalne, survival, strzelectwo, trekking. Imprezy sportowe i sprzęt sportowy. Informacje o klubach sportowych.
- Zdrowie. Suplementy diety, zdrowa żywność, materiały opatrunkowe i sprzęt medyczny przydatny na wyprawach w trudny teren. Porady lekarzy. Ćwiczenia poprawiające kondycję i wygląd. Higiena, czyli jak żyć aby być w formie.
- Publicystyka. Artykuły polemiczne, wywiady, komentarze na bieżące, gorące tematy związane z myślistwem.
- Styl życia. Materiały związane ogólnie z życiem współczesnego mężczyzny we wszystkich aspektach, czyli seks, rodzina, rozrywka, sport. Przynależność do elitarnych klubów, na przykład BCC, kluby golfowe, tenisowe. Elitarne kluby nocne lub takie, gdzie warto się pokazać. Puby, alkohole, wyroby tytoniowe. Restauracje, kawiarnie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-01-04 16:09:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i doszło do tego aby mordercy tu się ogłaszali...
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-01-04 20:44:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - odstrzał jest niepotrzebny,wystarczy beczka wódy i sami sobie dadzą radę :)))
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2012-01-04 21:04:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie wybierz, wybierz mnie...wiem jak zrobić bigos myśliwski!
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2012-01-04 21:05:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie wybierz, wybierz mnie...wiem jak zrobić bigos myśliwski!
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-01-05 00:04:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak - klasyczny myśliwy poluje wjeżdżając sprzętem typu off-road do klubu nocnego;> Poluje tam na seks, porady lekarzy czy może raczej na szlachetne trunki;>? Pełnym podziwu dla rozmachu "nowego magazynu dla mężczyzn o tematyce lowieckiej" - sic(!) nie sądziłem, że mężczyźni mają tematykę, w dodatku łowiecką:D! No i to "uchwycić jelenia w biegu" - chyba jestem w niebie czytając tę zajawkę:D!
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-01-05 06:34:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
klasyczny myśliwy... z reguły Trep,Pałkarz - mają dostęp do broni więc jest im łatwiej,dalej politycy i inne szychy,mają kasę więc kupią wszystko.Zabijają dla przyjemności aby się pochwalic kolego-m,matko-m i kochanko-m... - ogólnie zwykłe kłusole nic więcej.Dalej, są też szaraczki mieszkające z reguły na wsi którzy podkarmiają zwerzynę i próbują o nią dbac ale...dbają o to aby inni mogli sobie postrzelac.Są jeszcze stare komuchy którzy ledwo chodzą i widzą a bez strzelby nie mogą się obyc,ci strzelają do wszystkiego co się rusza i o każdej porze roku.
Prawdziwi meżczyźni...buhahahaha czy fakt posiadania brani robi z Ciebie twardziela ?
A tak w ogóle jak ktoś potrzebuję materiałów to jest tego od cholery w sieci... kto chce to znajdzie.
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-01-05 10:31:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karp - oczywiście, w necie jest mnóstwo i informacji, i obrazków w tych tematach - ale popatrz sam, jak świetnie się prezentuje taki periodyk niedbale położony na biurku, poczekalni czy czego tam gdzie ludkowie wchodzący czy czekający mogą zobaczyć, szczególnie z odpowiednio wyeksponowaną ceną;>?
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa