fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
...denerwująca sprawa...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-04-04 13:39:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest sprawa a może moje odczucie...fotografie z kategorii pejzaż albo ciekawe miejsca...powinny mieć dopisek gdzie to zrobione?...[.....]
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-04-04 13:58:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...do napisania postu...skłoniła mnie sprawa...wielu z obiektywnych jest obywatelami świata..ciekawymi miejsc, państw...krajobrazów...większość wstawianych tutaj prac nie ma odnośnika gdzie to zrobione...suchy fakt ze strony autora...gdzie to zrobione ...załatwiłby sprawę...według mnie?
nudzę czy przynudzam?..[.....]
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-04 14:59:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zanudziłeś nas już pierwszym postem pod koniec stwierdzenia "..moje odczucie" :-)
Popieram taką inicjatywę ! Zaraz zerknę na swoje widoczki i podopisuje gdzie to zrobione.
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2012-04-04 15:46:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wydaje mi się że nie nudzisz i nie przynudzasz ;-) ten temat zresztą był już parę razy poruszany na forum OB, nawet dzisiaj miałem ochotę pod jednym z pejzaży zapytać o miejsce w którym było robione, bo wydawało się ciekawe, są oczywiście wyjątki, jak na przykład krajobrazy przedstawiający typowy las czy łąkę, jakim jesteśmy na co dzień otoczni, choć i z takimi czasami wiążą się ciekawe historie, które warto opisać. Powtórzę to co napisałem dawno temu na OB, pod jednym z pejzaży, że warto dodawać opisy do zdjęć przedstawiających ciekawe i niecodzienne miejsca, gdyż wówczas w połączeniu z takowymi, często stają się ciekawym opowiadaniem, a nie tylko ładną fototapetą. Coś na wzór artykułów z NG, gdzie zdjęcia i opisy z nimi związane, tworzą nierozłączną całość.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-04-05 12:46:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A w kategorii akt powinny być telefony i adresy modelek w opisach! :)))

Poza tym, popieram Autora. :)
fotografia cyfrowa
shawrus
fotografia cyfrowa
2012-04-05 13:14:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszystko zależy od nas, czyli od użytkowników OB. Jeżeli będziemy oceniać lub komentować "anonimowe" pejzaże itp, to jednoznacznie popieramy takie działania. Jak sama nazwa mówi, jesteśmy skupieni w obiektywnym portalu. A więc konkludując, 1 kwietnia pokazaliśmy jawność własnych osobowości, to może pokażemy też i jawność naszych prac. :)))
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2012-04-05 17:25:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem "za". W kategorii "Podróże" taka informacja powinna być wręcz obowiązkowa, natomiast zupełnie inne powinny być kryteria oceniania. Ostatecznie w jakimś tam celu taka kategoria została wprowadzona... :-)
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2012-04-05 22:12:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
popieram yamatachi , często mi tego brakuje.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2012-04-05 22:42:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeszcze linka do google maps podawać :).
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-04-06 08:32:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeceniasz zdolności Obiektywnych w topografii...zapewniam Cię, ze są wielkie...;)
[.....]
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2012-04-10 14:03:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram info miejsca, reszty pomyslňw nie.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa