fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-07-20 23:42:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a czy nie mógł on zrobić fotkę a potem następną jak już dziecko zaniósł do onz? było by wiadomo co miał w sercu...
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2012-07-20 23:49:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. - poszperaj w googlu, na pewno znajdziesz mnóstwo faktów. Fota naprawdę maglowana od miesięcy.
Zdjęcia z linka muddyego warte "przysiąścia".
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-07-20 23:54:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. - no tak nie postąpił . Oszukał sam siebie , ale tylko na krótką chwilę . Napluł sam sobie w twarz .
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-07-20 23:56:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. - dzieciak był skazany na śmierć w dniu urodzenia. Również przez głupie działania ONZ, które nie zawsze chce (lub umie pokierować pomocą). Jest tez coś, co anzywa się prawem natury, a o czy teraz juz powoli zapominamy. Mówi ono, że tam gdzie nie ma jedzenia, nie ma życia. A UN przez lata zrzucało pszenicę, aż im się odniechciało...

aga-piet - zapraszam.
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-07-20 23:57:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
smutne :(
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-07-21 00:06:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
muddy - co Ty piszesz ??

czyli tam gdzie się pali nie powinno wzywać się Straży Pożarnej
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-07-21 09:20:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aby gasić, trzeba wiedzieć jak i co... Zauważ, że wszędzie tam, gdzie w latach 70-tych i 80-tych ONZ skierował tzw. pomoc humanitarną, po pewnym czasie - jak już się miejscowe chłopaki ogarnęły - wybuchały wojny... Urzędnik UN z Nowego Jorku nie rozumiał lokalnych uwarunkowań, praw, zasad i historii. Wolał wysłać ciężarówki z czymkolwiek tylko po to, aby mieć rano, podczas picia swojego latte, dobry humor.

Poszperaj po stronach WWW, przeczytaj np. to: http://etiopia-bartek.blogspot.com/2011/04/polemika-czytana-z-otwartymi-ustami.html
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-07-21 11:30:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aż tak się nie orientuję . wiem na pewno , że gdyby nie ONZ świat nie dowiedziałby się o głodzie w Sudanie
fotografia cyfrowa
cudok
fotografia cyfrowa
2012-07-23 18:01:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gdyby nie ONZ?!prorok powiem C
fotografia cyfrowa
cudok
fotografia cyfrowa
2012-07-23 18:24:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gdyby nie ONZ?!prorok-to posłuchaj tego...parę lat temu widziałem taki dokument-rzecz dzieje się w afryce,mała wioska w środku dżungli,wszyscy(łącznie z dziećmi)pracują w pobliskiej kopalni złota.zarabiają tyle że zupa z pokrzyw to rarytas.dzieci umierają na skutek niedożywienia...byli Lekarze Bez Granic ale sytuacja ich przerosła i po trzech miesiącach po prostu uciekli...właścicielem kopalni jest spasiony,bardzo zadowolony z siebie Francuz który absolutnie nie ma sobie nic do zarzucenia.żeby było śmieszniej kopalnię która jest prywatnym przedsiębiorstwem ochrania korpus ONZ.nie bardzo wiadomo przed kim...żołnierze do wioski nie zaglądają-nie wiadomo,ze strachu czy ze wstydu bo do kamery nie chcą się wypowiadać.autorem reportażu jest holenderski dziennikarz.po emisji materiału w holenderskiej tv,ONZ puściło za nim wilczy bilet,facet prawie cztery lata szukał pracy,nie tylko w Holandii.tyle w temacie ONZ.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-07-23 19:32:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cudoku takie dziwne rzeczy dzieją się na świecie , że już się pogubiłem . okazuje się , że nie można już nikomu ufać . skoro ONZ robi takie dziadostwo to o czym tu mówić . mój kolega za pomoc ludziom wykorzystywanym i prześladowanym przesiedział trzy lata w angolskim więzieniu , teraz odwiedzam go na cmentarzu .
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-07-29 14:30:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziwny jest ten świat... hmmm, nie! to ludzie są dziwni... właśnie skończyłem oglądać wszystkie odcinki 'Był sobie człowiek' :) tak, ta stara bajka... a jaka prawdziwa! gdy tak przemierza się historie ludzkości odcinek po odcinku to widać odpowiedz na to wszystko co się dzieje dookoła nas...
nie śmiać się :)))) chciałem sobie przypomnieć tą bajkę z dzieciństwa a raczej oglądnąć z mądrzejszym umysłem :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa