fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Znikające sloty na zdjęcia.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-25 12:13:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od jakiegoś czasu obserwuję ciekawą tendencję... mogłem dodac 6 zdjęc tygodniowo,teraz już 5... tak sobie sprawdziłem i co ciekawe moją "średnia" fotek cały czas spada a od jakiegoś czasu mam zablokowane wszystkie foty.Jeśli Admini coś mają do mojej osoby to niech napiszą o co chodzi a nie walą z partyzanta.
Tak w ogóle mam to gdzieś ale jeśli są tu jakieś reguły to powinny byc dla wszystkich jednakowe.
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-10-25 15:36:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:-) Zaczyna się wolna amerykanka...
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-25 21:15:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - jeśli mam karniaka to bym chciałbym wiedzie za co ? :) - to że nie jestem ulubieńcem Administracji to już od dawna o tym wiem,moje foty nie trafiają do polecanych przez redakcję i jakoś jeszcze nie byłem w polecanych hahahaha :)))
Co ciekawe od prawie 2 lat blokuję zdjęcia nic się nie działo aż do momentu kiedy jakieś dwa miesiące temu zniknął 1 slot średnia spadła z 3,7 na 3,6 teraz jest to 3,5 - co ciekawe ani mi punktów nie przybyło ani nie ubyło... :) tutaj liczba dodawanych zdjęc tygodniowo zależy od średniej (chyba) i jeśli tak dalej pójdzie to niedługo w ogóle nie będę mógł dodawac fotek ;)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-26 07:13:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest to mi niepotrzebne ale opisuję tendencje :)
fotografia cyfrowa
gregsk
fotografia cyfrowa
2012-10-26 20:42:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp - ciesz się, ja mam 4 na tydzień :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-26 21:08:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gregsk - nie chodzi o to ile mam zdjęc ale o samo podejście do Userów.Mogę miec 2 zdjęcia na tydzień i to mi w zupełności wystarczy ale jeśli coś się daje a potem po cichu odbiera to po co dawac ?
Archeo - gdyby to był jednorazowy błąd to by nie było problemu,ale to od jakiegoś czasu się powtarza.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa