fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
!!!!!!!! co się dzieję?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-11-13 12:09:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego w vox dei jest praca której nie ma? autor został zablokowany, dlaczego? jeśli popełnił wykroczenie to raczej jego praca nie powinna pojawiać sie w polecanych... choć to jest nieistotne dla mnie :/ istotne jest to czy to nie dowód na to, że ta strona działa automatycznie i tu jest jak na cmentarzu...

skoda, że te wszystkie rzeczy które się tu dzieją negatywnie świadczą o tej stronie www :/ kiedyś opuściłem tą galerie z powodów tych samych co teraz się dzieją... minęło sporo czasu i myślałem, że zmieniło się coś na lepsze a tu zonggg!!!

tu już nie chodzi o poziom publikowanych tu prac ale o samom atmosferę i podejście stałych użytkowników i administracji
jeśli administracja pozwala by klika zgniłych jabłek psuło cały kosz... szkoda :( właściciel strony ma gdzieś to wszystko i nie stara się nic zmieniać na lepsze, nie ewoluuję do zmieniających się czasów i oczekiwań użytkowników... wielu hienom cmentarnym to pasuję ale nie mi...

sprostowanie:

1 ci co potrafią robić bardzo dobre fotki nie uczestniczą w życiu i rozwijaniu tej strony, wrzucają swoje prace na tym koniec :/
2 na forum same kłótnie i tylko oferty kupna i sprzedaży, rzadkość by ktoś założył ciekawy temat...
3 za dużo wielkich znawców fotografii nie popartymi konkretnymi pracami...
4 ślepota na prace publikowane anonimowo! to tylko dowód na to, że każdy chce profitów za swe komentarze czy oceny :/

można tak pisać ale będzie wszystko już powtarzało...

to co jest według mnie najgorsze! to wielkie a zarazem tak puste i powtarzalne zauroczenie PRO fotografią czyli: łał cycki dupa to trzeba chwalić bo to jest super fotografia, czarnobiałe foto babci na przystanku to już wielka sztuka... ptaszki ptaszki ptaszki to dopiero pro foto( nie mam nic do fotografowania ptaszków ale co za dużo to nie zdrowo)...

nie chcę wywoływać żadnej wojny... chcę zwrócić uwagę na pewne fakty i poznać waszą opinie

piszcie

a i jeszcze jedno, jeśli właściciel czy moderacja tu istnieje to niech się wreszcie określi, co i jak ma tu być, zostać czy się zmienić, bo ja jako użytkownik nie chcę płacić i dawać tu swoich prac gdy jest tu jak na cmentarzu*


fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2012-11-13 12:29:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z punktu widzenia grabarza,bo o cmentarzu tu piszesz,jest wszystko ok
czasami sie ktos wychyli,ale ogolnie jest gdzie,i po co kopac. Pozdr..........
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:10:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszystkie zdjęcia powinny być wystawiane anonimowo przez okres 3 dni i tylko w tym czasie można dać ocenę 5 lub -1 oraz polecić pracę.
Magia Nicków działa i to chyba widzą i wiedzą wszyscy. Zakończyło by to wojny i wojenki które niszczą ten portal.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:11:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy tylko w tym czasie można dać oceny skrajne i polecenie, wszystkie inne oceny oczywiście też, po ujawnieniu nicka oceny skrajne i polecenie jest blokowane :)
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:34:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dreak tak to by było bardzo sprawiedliwe bo sprawiedliwość jest ślepa... ale tego nigdy nie zrobią, nie wprowadzą tego bo hieny cmentarne by umarły... :D
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:51:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prosta sprawa demokratyczne głosowanie :) przecież to użytkownicy tworzą portal :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:53:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda pisac i tak was nikt nie usłyszy... :)
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:55:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po co oceniać Anonima, skoro ważniejsze są relacje a nie merytoryka... A jeszcze jeden drugiemu by źle ocenił... I co wtedy - jakieś kwasy w kółku różańcowym. A tak to cacy - swoim dajemy 4, obcym 0 i jest git. Wystawię 753 identyczne fotki - jest git. Przecież się wzajemnie kochamy! Mamy dużo punktów, jesteśmy coraz lepsi...

fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:56:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
partie zakladac-Bog Honor Objektywni-
demokracji sie zachciewa-hihihi. Pozdr........
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-11-13 13:56:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma demokracji - wszędzie ten sam smrodek! Nawet bohaterowie czasami ci sami...
fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2012-11-13 14:00:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ponoc nawet w niebie demokracji brak. Pozdr.........
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-11-13 14:03:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Money rules the world!
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2012-11-13 14:11:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko że Muddy na tym portalu monej się niedługo skończą :D nie ma ludzi nie ma monej :D
ten portal jest chyba słabo administrowany co zresztą pokazuje zdjęcia a raczej jego brak w vox dei.
O czym to świadczy że dzisiaj "administratora" jeszcze nie było :)
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-11-13 14:19:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właściciel tego ma równolegle inny (inne?). Tam też jest wesoło - multiplikowane profile gadające same ze sobą ;-))) Kasa będzie nadal wpływać.
fotografia cyfrowa
kanarexxx
fotografia cyfrowa
2012-11-13 17:23:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomysł Deaka dobry.
Zastanówcie się jak trafiliście na ten portal, cofnijcie się myślowo do chwili pierwszego wpisania obiektywni.pl i zróbcie to jeszcze raz, ciekawe czy tu traficie, możliwe że jest gdzieś portal na którym za miesiąc się spotkamy w innej (normalnej) atmosferze.
fotografia cyfrowa
kanarexxx
fotografia cyfrowa
2012-11-13 17:25:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sorry, nie wziąłem pod uwagę tego że jak ktoś nabił sobie 15000 pkt to będzie gdzieś budował swój autorytet od nowa (zresztą teraz mogłoby mu się nie udać).
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2012-11-13 17:48:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kanarexxx a bywasz Ty czasem na FF?
fotografia cyfrowa
kanarexxx
fotografia cyfrowa
2012-11-13 17:56:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niet, a warto?
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-11-13 20:29:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja się chce po pracy zrelaksować i to co jest mi odpowiada. Przecież pod bardzo słabymi i nieudolnymi zdjęciami nikt nie stawia dobrych ocen. Po prostu nikt nic nie pisze. I mniej jest stawianych pod ładnymi pracami złośliwych, niepotrzebnych zer:) Że nie ma wybitnych artystów? jak ktoś chce obcować z wybitną Sztuką niech idzie na jakąś wystawę do galerii, a nie zagląda internetowy portal społecznościowy :) To tak jakby chcieć przez internet zwiedzać muzeum lub delektować się słuchaniem muzyki poważnej z Mp3. Obawiam się, że te ostatnie moje porównania nie będą dla wszystkich zrozumiałe :)
fotografia cyfrowa
kanarexxx
fotografia cyfrowa
2012-11-13 20:32:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Shamanta, ty się relaksujesz, a ja chcę się uczyć. Na wszystko jest sposób, słucham poważnej w FLAC.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-13 21:19:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no nie wiem czego mam się nauczyc na portalu pokroju Ob czy np. FF...może tylko wazeliniarstwa...najlepiej jest się uczyc na swoich błędach i podglądac najlepszych.
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2012-11-13 21:45:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karpiu przypuszczam że gdybyś robił fotki do szuflady i nie pokazywał ich nigdy na portalach takich czy innych to popełniał byś dalej te same błędy co na początku Swojej przygody z fotografią.P:)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-13 22:08:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
helios3 - na początku przygody z fotografią to się z Tobą zgodzę,ale potem jest tak jak pisałem wcześniej :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-11-13 22:15:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"to co jest według mnie najgorsze! to wielkie a zarazem tak puste i powtarzalne zauroczenie PRO fotografią czyli: łał cycki dupa to trzeba chwalić bo to jest super fotografia, czarnobiałe foto babci na przystanku to już wielka sztuka... ptaszki ptaszki ptaszki to dopiero pro foto( nie mam nic do fotografowania ptaszków ale co za dużo to nie zdrowo)..."



fotografujmy misie :):):)
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-11-13 22:24:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A tak se zrymuję: mniej ciśnienia, więcej mówienia;)

Póki nie zmienią się tzw "stosunki międzyludzkie" - czytaj: TWA a z drugiej strony podejrzenie o TWA, myślenie "jestem SztukMistrzem", strach przed napisaniem kilku negatywnych słów (oczywiście jeśli zasadne), obawa przed napisaniem kilku pozytywnych słów (jeśli zasadne) - niewiele (nic) się nei zmieni. Póki duża część merytorycznej dysputy o zdjęciach toczyć się będzie nie pod zdjęciami czy na forum a przez PW - nic się nie zmieni:). Kłócić się można, kłótnia zwykle jest konstruktywna, kłótnia rozwija:) Ale niech to będzie kłótnia, z argumentami - nawet ostro powiedzianymi, a nie pyskówka:) Naprawdę wystarczy mniej ciśnienia a więcej mówienia, a wtedy nikomu nie będzie przeszkadzać spóźnienie czy brak admina, brak moderatorów (a propos - gdzieeee oni sąąąą;>?!), wtedy ewentualne TWA będą traktowane: a niech se są, to tylko rodzaj lokalnego folkloru, wtedy wystarczy okrasić wszystko odrobiną szacunku (do siebie samego i innych), a posty ratunkowo-uzdrowieńcze nie będą potrzebne.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa