fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Apel do Administracji.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bwl
fotografia cyfrowa
2013-02-27 14:22:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dotyczy: konta "bywalec"
Autor- bywalec z "nielegalnego" i tymczasowego konta "bwl".

Zmuszony jestem do wykorzystania tej drogi kontaktu z Administracją portalu, ponieważ ścieżka
przewidziana Regulaminem okazuje się zupełnie niedrożna.
Konto "bywalec" zostało zablokowane w dniu 25.02.13 tuż po wstawieniu kolejnego zdjęcia (pejzaż, mówię Wam - przepiękny ;)
Do chwili obecnej, pomimo kilku prób, nie udało się ustalić przyczyny blokady konta.

Regulamin serwisu przewiduje możliwość odwołania się od decyzji Administracji,

co niniejszym czynię i proszę/oczekuję na odblokowanie konta "bywalec".

Po pozytywnym załatwieniu mojej prośby- konto "bwl" zostanie przeze mnie natychmiast i bez żalu porzucone.

pozdr
;)

fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-27 14:26:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pamiętam ten pejzaż; właśnie dumny z celnego jak zawsze komentarza ciskam ENTER ... a tu konta Autora, czyli Bywalca zablokowane

właśnie dlaczego ?

apeluję do Administracji o przywrócenie konta koledze Bywalcowi, bo oprócz wstawiania niższych niż inni ocen niczego w jego postawie nie zauważyłem (chyba, ze o czymś nie wiem)

a tak btw; czymś innym jest wstawiania zawyżonych ocen, niż wstawianie zaniżonych ?
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2013-02-27 14:27:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przyłączam się do apelu, aby było jasne nie znam bywalca i nie należę do prowadzonego przez tegoż klubu mścicieli :)
lubiłem natomiast jego inne spojrzenie na świat oraz sposób prowadzenia sporów.
Bywalcze zobowiąż się do podniesienia średniej Twoich ocen o 1pkt :D
Swoje zera i -1 możesz bezkarnie stawiać u mnie w ramach terapii emocjonalnej
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-27 14:29:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
apeluję także o przywrócenie kolegi Jokera, bo że był momentami z lekka ironiczny to prawda, ale także był po wielokroć celny
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2013-02-27 14:29:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pejzaż był ładny prawda w skali ocen OB mocna 4 w skali ocen Bywalca 1 :D :D :D
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2013-02-27 14:31:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a właśnie Joker! jego też zablokowano?? czy tu panuje prawo szariatu?
Uwolnić Jokera! Uwolnić Bywalca! Uwolnić Banaa znaczy Uwolnić orkę!
fotografia cyfrowa
bwl
fotografia cyfrowa
2013-02-27 14:46:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powodem blokady na pewno nie jest obrażanie i personalne zaczepki w stosunku
do innych użytkowników, ponieważ nigdy tego nie robiłem.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-27 15:14:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uważam, że powód zbanowania użytkowników powinien być jawny, krótkie uzasadnienie np. w oddzielnym wątku. Tak jak jest lista "powiedzeń".

Przy okazji bardzo chciałabym wiedzieć, kto kryje się pod tzw. Redakcją i kto wybiera do VD czy moderuje zdjęcia. My jesteśmy znani z nicków, a Redakcji znani z adresów mailowych. Byłoby miło i tak kulturalnie, gdybyśmy mogli się choć przywitać.

I trzecia rzecz, jak już apelujemy. Dlaczego niektóre posty nie są umieszczane jako aktualne? Już kiedyś czytałam o zamiataniu spraw pod dywan. Co jest tego powodem? Na jakiej zasadzie wybiera się posty na pierwsza stronę? Obserwacje tych postów pod dywanem dużo mówią i skłaniają do spekulacji i do snucia przypuszczeń: o co tu NAPRAWDĘ chodzi?
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2013-02-27 15:36:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm...Wręcz trudno mi uwierzyć aby zablokowano czyjeś konto za wystawiane przez niego oceny...Jeśli tak jest to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Uważam, że takie rzeczy nie powinny mieć absolutnie miejsca. Dla mnie osobiście takie pojęcie jak zaniżona czy zawyżona ocena praktycznie nie istnieje. Pomijając fakt, że (tak osobiście uważam ) ocenianie punktowe zdjęć jest jakąś formą zabawy bo przecież żadna ocena punktowa nie podniesie ani nie umniejszy wartości danej pracy. Każdy ma swój indywidualny sposób wartościowania punktowego prac i uważam, że bez względu na to czy niektórym (w ich mniemaniu) wydadzą się takie oceny za niskie czy za wysokie należy je uszanować. Każdy z nas buduje sobie tutaj swój obraz zarówno jako autor jak i komentator. Zrozumiałym jest, że niektórym z nas postawy innych wydadzą się kontrowersyjne czy irytujące...Tolerancja jednak wg mnie nakazuje robić swoje i pozwolić istnieć innym. Wszystko to o czym piszę odnosi się oczywiście do oceniania punktowego...Zupełnie inną sprawą jest słowne komentowanie zdjęć ( bo komentarze personalne uważam za coś co powinno być natychmiast piętnowane banem )...Słowny komentarz ( zarówno ten uznany przez niektórych za obniżający lub niesłusznie podnoszący wartość pracy ) jeśli nie nosi znamion chamstwa, wulgarności czy utajonego personalnego zabarwienia powinien uważam być przyjmowany jako coś normalnego. Nie przepadam osobiści za ocenianiem komentarzy...Mam na myśli te których jedynym w zasadzie celem jest, próba ośmieszenia czy personalnej zaczepki. Za cenne natomiast uważam polemiczne, konstruktywne dyskusje ( bardzo ich tutaj niestety mało)...Nie trzeba bowiem się z kimś zgadzać żeby szanować jego opinie.
Podsumowując : jeśli prawdą jest, że kolega bywalec został ukarany za wystawianie niskich ocen to podnoszę zdecydowanie rękę za tym aby administracja zweryfikowała to posunięcie. Wszyscy ( w tym admini i moderatorzy ) jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo miewać gorszą formę...Ważne jest tylko aby ona szybko wracała do właściwego poziomu.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-27 15:41:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tą listą banowanych i za co to nie głupi pomysł,na lumisferze jest coś takiego.Admin informuje kto za co i na ile został zbanowany,tylko on może dodawac wpisy więc nie ma pyskówek.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-27 15:43:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pełna tu zgoda Etis :)

niemniej niska ocena Szoszona, z pod pewnego zdjęcia, została wymoderowana
fotografia cyfrowa
bwl
fotografia cyfrowa
2013-02-27 15:48:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dodam tylko, że powodem poprzedniej blokady (7dni) konta "bywalec",
było "zaniżanie ocen" - maila tej treści otrzymałem od Administracji.
Wtedy regulaminowa droga kontaktu była jeszcze przejezdna
;)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-27 15:50:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a za zawyżanie ocen można dostac bana ? :)
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:00:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp1225...jak już pisałem nie uznaję pojęcia zawyżona i zaniżona ocena........Osobiście uważam, że skoro banuje się ( jeśli to prawda) za tzw niskie oceny to konsekwentnie powinien być ban za tzw wysokie.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:10:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola Ciebie wszystko interesuje i w prawie wszystkich wątkach jesteś obecna . przypomnę starą zasadę - ciekawość to pierwszy stopień do piekła .
a i jeszcze jedno portal puki co nie został jeszcze wystawiony na sprzedaż , musisz się obejść smakiem .
tymczasem pozostało Ci tylko samozwańcze p.o


proszę o odblokowanie usera auto_joker
fotografia cyfrowa
Banano_
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:26:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jeszcze konto Bannano. Dlaczego zostało zbanowane, przecież nie dałem nawet żadnego wpisu ?
fotografia cyfrowa
Banano_
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:29:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale najwięcej na tym portalu rozrabia prorok i był banowany tylko na kilka dni, a powinien na wieki
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:30:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ocho, rąbek tajemnicy się uchylił ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:33:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Banano_ , za chwilę zostaniesz znieczulony . Tak jak zawsze zresztą .
A swoją drogą tym kolejnym trollowym kontem raczej nie pomogłeś userowi bywalec .

bez odbioru
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:34:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tym, że tak przypomnę, ten wątek powstał, by mógł wybrzmieć apel Bywalca :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:41:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... ale przyszedł pewien pan i zrobiło się personalnie i groźbą powiało...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:43:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to tylko Dzielny Szeryf Lucky Luke

:)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:46:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ten pan w odróżnieniu od Ciebie nie zajmuje się portalowymi plotkami , pouczeniami i naciskami na innych użytkowników .
nie zajmuje się też pouczeniami kierowanymi w stronę Krakowa , raczej i na pewno zajmuje się tym do czego ten portal został powołany .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:49:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w każdym razie, wracając do tematu, Bywalec kambek
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-27 16:50:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joker kambek
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa