fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
moderowamie ocen
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2013-03-25 18:17:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zwracam się z prośbą do moderatorów aby nie moderowano pod moim zdjęciami niskich ocen (oczywiście o ile nie są poparte obraźliwymi i personalnymi uwagami w stosunku do mnie lub moich gości)...Przed chwilą wymoderowano dwie takie oceny co osobiście uważam za niesłuszne gdyż wyrażały one jedynie opinię o mojej pracy a każdy ma do tego prawo...Nie wiem jak mechanizm moderacji wygląda...być może ktoś z użytkowników to do moderacji w dobrej wierze zgłosił...Jeśli tak jest to bardzo proszę koleżanki i kolegów aby pod moimi zdjęciami tego nie stosowali...........Zaznaczam, iż rozumiem i szanuję decyzję niektórych którzy zgłaszają niskie oceny pod swoimi zdjęciami do moderacji gdyż uważają je za z jakiegoś powodu nieodpowiednie...Ja póki co takiego poczucia nie mam więc proszę uszanować moją prośbę :)...pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2013-03-25 18:40:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis....wzruszyłeś mnie swoją szlachetnością...;)
fotografia cyfrowa
Kapitan Żbik
fotografia cyfrowa
2013-03-25 18:43:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zera zostały wymoderowane hurtowo i przeanalizowanie teraz wszystkiego pod kątem wyszukania tych Twoich byłoby bardzo czasochłonne. mam nadzieję, że tym razem zostanie mi to wybaczone. ;)
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2013-03-25 18:44:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Śmichy-chichy - rozumiem @etisa, zauważyłam podobne praktyki i moderacja wcale nie dotyczyła seryjnych odwetów, a na pewno nie była wynikiem skargi autora. Wkurzyłabym się widząc coś takiego pod swoim zdjęciem.
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2013-03-25 18:57:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kapitanie Żbik...rozumiem i wybaczam :)................choć mnie zastanawia cóż to takiego moderacja hurtowa :-D

ajano212...to nie ma nic wspólnego ze szlachetnością ;)...nigdy mnie niskie oceny pod własnymi zdjęciami nie irytowały (bywało, że pod zdjęciami innych ale o to mniejsza).........natomiast chamskie, szydercze i personalne komentarze oburzają mnie zawsze i w każdym miejscu.....i bardzo częstemu brakowi na nie reakcji raczej Kapitanowi Żbikowi nie wybaczam ;)
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2013-03-25 19:25:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiedziałem ze Żbiki zapadają w sen zimowy...wiosna nadejszła, przebudzenie Żbika i ciach, ciach, ciach....hurtrm ich brać, hurtem!!!! :))
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-03-25 19:28:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis - twardy jesteś...chyba takiego apelu tu jeszcze nie było :)
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2013-03-25 19:36:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp1225...to nie apel...ja proszę tylko we własnym imieniu...nie mam nic do tego, ze ktoś pod własnymi lub cudzymi pracami zgłasza oceny do moderacji...po to jest ta funkcja...Tyle że ja poprosiłem aby u mnie tego nie robić..ot co :)

co do twardości to wolałbym taką opinię z ust niewieścich ;)
fotografia cyfrowa
Marek_B
fotografia cyfrowa
2013-03-25 21:42:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@karp1225 Był taki temat;)

http://www.obiektywni.pl/forum/watek-165256-0.php
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2013-03-25 23:26:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tymi zerami to widzę, ze i bywalec znowu poleciał...hurtem :((
fotografia cyfrowa
Ulala
fotografia cyfrowa
2013-03-26 00:15:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bywalec jest CUDNY...POZDROWKA...:)
FRUSTRAT
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2013-03-26 07:07:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co powiesz o sobie, Orszulko? Jak siebie określisz?
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-03-26 10:24:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ma chyba potrzeby okreslac Ulali; wystarczy przypomniec, ze byla juz zbanowana na OB za chamskie i wulgarne zachowania
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2013-03-26 14:21:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ulala co chcesz od tego bywalca ? kazdy ma swoj pkt widzenia na dana fotogrfie i nikomu tego nie mozna zabronic :)
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2013-03-26 14:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm...Jakaż szkoda, że banowanie tak selektywnie dotyka chamskich zachowań...i wciąż omija tych którzy stosują je notorycznie...Jak powiedział klasyk..."to nie oszukaństwo...ot zwykłą polityka"...
fotografia cyfrowa
parragraf
fotografia cyfrowa
2013-03-26 23:17:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To znaczy że teraz będą preferowane tylko dobre oceny?, bo mi się wydaje że oceny nie zmienią gustów.
Widzę że Ulala wyleciała za chamstwo. Mam nadzieję że na wieki.
Prorok pilnuj się, zresztą Ty długo nie wytrzymasz i wkrótce narozrabiasz jak zwykle ;o
fotografia cyfrowa
Marek_B
fotografia cyfrowa
2013-03-26 23:21:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witamy w tej zacnej galerii Nową Zabłąkaną Duszę;)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-03-26 23:35:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobre oceny powoduja, ze czujemy sie taaaaaak dobrze

...
fotografia cyfrowa
parragraf
fotografia cyfrowa
2013-03-26 23:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To prawda że oceny niektórym mocno wpływają na samopoczucie.
Za kilka negatywnych komentarzy można zostać wulgarnie zbluzganym, nawet z podtekstem seksualnym ;o
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-03-26 23:51:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cale szczescie, ze wulgarnosc i prostactwo to jednak odosobnione przypadki, niemniej kazda kontrakcja na negatywne, czy pozytywne oceny to dziecinada
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2013-03-27 12:51:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ukrywanie sie pod nickiem daje jakąś tam anonimowość. Ale ukrywannie się na potralu pod drugim nickiem zakrawa na... Nie wiem jak to nazwać...

Świat nie znosi próżni - codziennie powstają nowe konta na tym portalu. Z ostatnio założonych kont najbardzie podobają mi się KeyToo (ktoś ma zapewne jakieś "ale" do usera K2), itd i mickiewiczxd. Jestem ciekaw rozwoju sytuacji ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa