fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
GORSZA jakość zdjęć!!!!!!Proszę o pomoc
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
PRZEMEAS
fotografia cyfrowa
2013-11-25 20:56:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zła jakość moich zdjęć w galerii .............Cześć witam Wszystkich . Od jakiegoś czasu walczę z jakością moich plików wysyłanych do galerii. Zauważyłem że zdjęcia na moim komputerze wyglądają lepiej niż po przesłaniu do galerii na moim koncie. Totalnie tracą ostrość!!!!!!!! A także są większe np. zdjęcie 900X571 pikseli mające u mnie na ekranie wielkość 24cm - 15cm ,w galerii jest większe ma wymiar 30cm-19cm.Lecz nie wielkość stanowi problem ale tracenie ostrości i jakości. Próbowałem wyostrzać po kompresji ,stosować program do bezstratnej kompresji i efekt ten sam!!!!! Nigdy wcześniej się z takim zjawiskiem nie spotkałem ,a dotyczy ono też innych galerii. Używam tych samych programów od lat ,po za nowym Windowsem 7 Professional . Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu ???? Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2013-11-25 21:12:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to ustawienia skali powiększenia (tzw. 'zoom') przeglądarki. Spróbuj ustawić rzeczywistą wielkość obrazu klawiszami CTRL + / CTRL -, może to coś pomoże; ja nie zauważyłem u siebie (FireFox, Opera) efektu, o którym piszesz.
fotografia cyfrowa
PRZEMEAS
fotografia cyfrowa
2013-11-25 21:21:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trafiony -Zatopiony. Przeglądarki nie podejrzewałem ,myślałem że w standardzie się odpala . Dzięki Uncle Tom ...bo już traciłem wiarę . Dzięki i pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2013-11-25 22:33:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ależ drobiazg, cieszę się, że na coś się przydałem, pozdrawiam także :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa