fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Canon 400 D
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wrubel99
fotografia cyfrowa
2006-11-22 20:16:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Macie jakies informacje dotyczace modelu,ale nie mam tu namysli opisu technicznego,poprostu jesli ktos go "macał",lub nim foci to niech podzieli sie wrażeniami,noszę sie z zamiarem kupna tego lustra:)


pozdro:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-22 20:18:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po co Ci, lepiej zainwestuj w OMkę ;D
-M
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-22 21:05:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko wizjer futrem wyklej ;))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-23 09:57:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pewnie nic odkrywczego, bo już wszyscy macali... Ale o to moja przygoda ........

Do mojego sklepu przyjechał wczoraj...bawiłem się nim z półgodziny... a o to wrażenia i ocena (bardzo mocno subiektywna, bo posiadam 350D) )porównawcza z 350D.

1 wrażenie po wyjęciu z pudełka:" Oushit..znowu kit... No no, plastik niby taki sam ale ciut lepszy. Niewiele lepiej, ale lepiej. Zarówno obudowa jak i przyciski sprawiają wrażenie jakby były zrobione z 10% lepszego tworzywa niż poprzedni model. W miejscu gdzie leży prawy kciuk - jakaś miękka wyściółka. Nie wiem na co, ale fajnie wygląda. I nawet pokrętło tematów lepiej zrobione...

2 wrażenie: "Wow...z tyłu mam telewizor (wyjąłem z gablot oba modele 350 i 400). No no, sporo większy LCD...tylko szkoda że nie ma tego monochromatycznego... Wielkością praktycznie się nie różni, ale trudno nie zauważyć WIĘKSZEGO logo CANON na pokrywie lampy błyskowej

3 wrażenie: " Odpalamy....bzzzzzzzzz.....oufakthisshit.... to był błąd...








Przepraszam - czy to jest aparat czy konsola ?




Porażka.




Oddajcie wyświetlacz monochromatyczny to parametrów ekspozycji...



Normalnie Playstation 4. A ja śmiałem się z Nikoniarzy...


Przy zmianie czegokolwiek...ISO, WB, AF, trybu zdjęć (seria lub nie), samowyzwalacza.... zapala się CAŁY LCD. Wielki kolorowy, pochłaniający niepotrzebnie masę energii...

Lustro prześcignęło kompakta....


Dla czego on filmów nie kręci...



Tatuś...kup mi na gwiazdkę....


I nawet 9 polowy AF mnie już nie cieszy.... ciągle patrzę ze zgrozą na ten LCD....


Konkluzja: Gdyby 350D potrafił mówić - rzekłby zapewne jak pewien przemiły smok gadający głosem Seana Conneryego - " I AM THE LAST ONE"

350D to była ostatnia amatorska lustrzanka Canona dla fotoamatorów z ambicjami.

Teraz to już zabawka.


Przykre.


Nie licząc kosmetycznych zmian, takich jak czyszczenie matrycy, 10 megapixli, MZ canon stanął w miejscu, a 400D zostało wypuszczone tak na "odwal się". I tylko dla tego że nikon dał D80.

Gdyby ktoś mi dał kasę, pod warunkiem że kupie sobie za to 400D, a 350 tkę mam wyrzucić do kosza - NIE ZAMIENIŁBYM SIĘ !




I to tyle z mojego pierwszego spotkania z 400D
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-23 10:09:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wrubel99 jeżeli na spot wpadnie tak jak zapowiadał LukiLLo to może nawet będziesz miał okazję go potrzymać:))) bo z tego co mi się wydaje to On ma 400D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-23 10:50:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bicki... nie ma to jak OMka, nic Cię nie zaskoczy a LCDka nie uświadczysz ; D
fotografia cyfrowa
wrubel99
fotografia cyfrowa
2006-11-23 15:40:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki wszystkim:)
fotografia cyfrowa
knietek
fotografia cyfrowa
2006-12-08 15:16:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja za miesiąc wracam do Polski i zamierzam kupić lustro cyfrowe. Przeszukałem dziesiątki stron, przeczytałem setki opinii na różnych forach i mój wybór padł na PENTAXA. Kupę zalet ma ten system ale jednym z najważniejszych jest to, że przypinasz zakurzony obiektyw sprzed kilku lat i... wszystko działa. Pełna kompatybilność ze szkłami M42. Poza tym debiut K10D powalił konkurencję.

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-08 15:18:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Knietek zgadzam sie z tym, ze Pentax to swietny wybor - ale z tym powaleniem konkurencji bylbym ostrozny ;') ludzie sa przywiazania do znanych marek....
fotografia cyfrowa
smash86
fotografia cyfrowa
2006-12-08 17:57:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pentax mowisz:-) a ciekawe jakie szkla kupisz jesli chcesz tylko m42 to prosze ale porównaj sobie dostepnosc i wybór szkiel canona i pentaxa na wyzszej pólce niemowie o sloikach;-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa