fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Proszę polecić DOBRĄ ładowarkę DO BATERII (do 200 zł)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-25 11:33:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zależy mi na ładowaniu najlepiej od razu 8 paluszków.

Nie znam się, do tej pory do kompaktu używałem zwykłej ładowarki 4x2500 GP Rapid za 99 zeta (ładuje w 5h).

Nie wiem w czym lepsze są procesorowe, ale jeśli warto.

Potrzebuję do ładowania baterii do 430 tki...

Słucham
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-25 13:09:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marek a może pora zakupić nowe porządne baterie i od tego zacząć?? Wiesz że mam tą lampę, wiesz że używam do niej dwóch kompletów baterii, ale nie zdażyło mi się jeszcze żeby mi padły baterie a drugi komplet nie zdążył się naładować na zwykłej ładowarce. Baaaa jedno z wesel przeleciałem wogóle na jednym komplecie baterii i lampa błyskała do samego końca. Używam Energizer.
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2006-11-25 13:18:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marek - do 430 mam dwa komplety paluszkow i ladowarke mikroprocesorowa. Kupilem ja poniewaz potrafi nie tylko naladowac aku ale takze je rozladowac.
Akumulatorki Ni-MH maja efekt pamieci bardzo minimalny - ale jednak maja. Co kilka cykli dbam o ich rozladowanie i naladowanie.
Cokolwiek z lampa robilem, jeszcze nie udalo mi sie zapchac 2GB karty tak abym musial zmieniac akumulatorki.
Uzywam akumulatorkow GP (jeden komplet 2300 drugi 2500 - te napisy to teoretycznie pojemnosc) i jestem z nich zadowolony.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-25 16:00:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok..czy taka będzie ok ? GB PowerBank PB50 4x 2700 ?
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-25 16:12:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.powerbank.pl/cms/upload/pb_news14.gif
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2006-11-25 16:56:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Im szybciej ladujesz akumulatorki - tym krotsza jest ich zywotnosc.
Tak Ci zalezy aby naladowac je w 2h?
Wyglada na dobra ladowarke - lubie produkty GP. Dodam jednak - ze jako taka dobra ladowarka mikroprocesorowa nie tylko laduje rozmiar AA lecz takze AAA
R20 i 6F22.
Kosztuje to tyle samo (lub mniej) a ma wieksze mozliwosci.
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-11-25 17:39:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poleciłbym raczej coś takiego: http://www.allegro.pl/item141956657_ladowarka_ic_8800_lcd_rozladowanie_pojemnosc.html
możliwość ładowania małym prądem to w zasadzie to, co jest najbardziej istotne, szczególnie, jeżeli chodzi o pierwsze ładowanie, czyli tkz. wstępne formowanie aku i wyciągnięcie pojemności sugerowanej przez producenta.
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2006-11-25 17:46:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vojas - trafiasz w sedno
Tak to powinno wygladac i miec Takie parametry.

fotografia cyfrowa
Automatic
fotografia cyfrowa
2006-11-26 00:01:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Używam ładowarki procesorowej EMOS MW 8168 GS - nie jest zbyt szybka, ale ma swoje zalety. Po ponad 3 latach korzystania z akumulatorków (BYD 2000 mAh) są nadal w doskonałej kondycji, to samo tyczy się GP 850 mAh (AAA) od mojego playera MP3. Ładowarka ma detekcję deltaV (sama kończy ładowanie), posiada opcję rozładowywania, ładuje 2 lub 4 akumulatorki AA / AAA, jest solidnie wykonana i stosunkowo niedroga. Prądy ładowania: 500 mA dla AA, 300 mA dla AAA. Ze swojej strony - polecam. Są oczywiście dużo szybsze (i droższe) ładowarki.
fotografia cyfrowa
Automatic
fotografia cyfrowa
2006-11-26 00:03:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, 8 akumulatorków naraz nie naładuje... może moja opinia pomoże komuś innemu. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa