fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zafascynowała mnie strona i wy wyszyscy,lecz dziękuje wam i żegnam
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wincenty
fotografia cyfrowa
2006-11-27 21:26:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie użalam sie nad sobą,nie potrzebuje współczucia.Po prostu jako nowy użytkownik i amator fotografi ze swojego albumu wyszukałem tylko 3 dobre zdjęcia które uwazałem ze moge pokazać,ze coś stanowią
Nie mam sprzętu za pare tysięcy mam zwykłą minoltę z20.Jak na początkującego ok aparacik...
Nie oczekiwałem zachwytów i moich zdjęc na stronie głównej,nie liczyłem na mistrzostwo.
Po prostu chciałem pokazać co potrafię na lecz niestety moderator usuwa wszystko...
A strona wydyawała mi sie jak wielka jedna rodzina fotografów,czułem tu klimat rodzinny!!!!!!!!!! i miły.
Jednakjestem tu nie mile widziany żegnam.

Witek.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-27 21:35:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zegnam :)
fotografia cyfrowa
Rene
fotografia cyfrowa
2006-11-27 21:38:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wincenty nie załamuj się pierwszymi niepowodzeniami;ja zaczynalam rok temu od interklasy i nie miałam aparatu za kilka tysięcy,robiłam zwykłym kompaktem sony,moje zdjecia rok temu nie wiele rózniły sie od Twoich i wierz mi,ze takim aparatem jak na początek też można zrobić fotki ,które nie wymoderują;pomyśl nad oryginalnymi kadrami,zwracaj uwage na światło,ogladaj zdjecia innych,to dużo daje;jeśli potrzebujesz rady pytaj innych userów na priw;pozdrawiam i życzę udanych ujęć:)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-27 21:38:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bracie nie rezygnuj tylko się ucz,twoje foty nie są tragiczne tylko trzeba nad nimi popracować.jest tu wielu autorów ,którzy wystawiają o wiele gorsze prace i prą do przodu.powodzenia.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-27 21:43:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie zwyklem glaskac po glowce jak w szkolce niedzielnej ale tym razem zrobie wyjatek - spiac dupe w troki pokazac, ze masz cohones zacisnac zeby i robic swoje
Pamietam jak Wilka na OPH moderowali - takze zaczynasz w dobrym stylu jak kazdy chyba
:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-27 21:50:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprzedaj minoltę i kup OMkę ;) a zdjęcia się same zrobią ;D

-M
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-27 22:16:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tem ciągle z OM,
fanatyzm a fe
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-27 22:17:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No co... nie powiesz mi, że z20 lepszy do nauki ;P
-M
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-27 22:18:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko uważaj na zatoki.. ;)))
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:38:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
NIe Üben tylko Übung ;)
fotografia cyfrowa
*****
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:45:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem na OB od paru miesięcy. Pierwszym tekstem jaki pojawił się pod moim pierwszym zdjęciem nie była ocena ale krytyka. Fotografowałem dalej ale przede wszystkim podglądałem innych. Przypominałem tez sobie jak to było kiedyś bo do fotografii wróciłem po ponad dwudziestoletniej przerwie. Calme mądrze prawi. Nie poddawaj się tak łatwo. Pozdro
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:45:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z20 to bardzo dobry aparat! co by nie mowili!
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-11-29 12:13:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja początkowo robiłam zdjęcia 2,1 megapikselową mydelnicą HP i mi nie moderowali...
80% fot w moim portfolio pochodzi z Kodaka DX.
Jeśli sądziśz, że cyfrowe lustrzanki "same robią zdjęcia" to faktycznie... żegnaj i żyj w nieświadomości ;)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-29 13:24:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pierwsze zdjecia w moim portfolio sa z olympusa c-750, taki sliczny maly drobiazg :)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-29 13:26:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najstarsze zdjęcia w moim pf są z Canona EOS 30 :D
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2006-11-29 13:44:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
u mnie jest to Practika LTL 3 dawała radę naprawde...
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-29 16:14:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale offtop :D

HEJ WINCENTY.... to jest poddanie sie. widzialem zdjecia.. - pies i drzewa we mgle.. moge te drzewa jeszcze jakos ujda ale pies jest dosyc nie atraktyjnym tematem.. bycmoze zle zostal ujety. nikt cie nie trzyma, jednak wiedz ze zawsze masz tu konto i jak bedziesz uwazal ze masz lepsze zdjecia wroc...a tak wogle to nie wracaj... bo nie odchodz! no stary co ty gadasz za glupoty... mi padl aparat, nie stac mnie na skany.. zdjecia mam nie najlepsze... a jestem tu :) wiesz co te staruchy by bezemnie zrobily ?? :P :D wincenty no kurcze olek... przestac panikowac i wbijaj na hydepark/odmiana rzeczownika
fotografia cyfrowa
qstra
fotografia cyfrowa
2006-11-29 16:50:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wincenty, twardym trzeba być a nie mietkim:-) jak ja zaczynalam moderacji jeszcze nie bylo, ale zapewne kilka moich prac na pewno polecialo by do kosza - zreszta sama je tam po jakims czasie slusznie wyrzucilam :-)
fotografia cyfrowa
Eclipsea
fotografia cyfrowa
2006-11-29 17:04:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wincenty ja też robię zdjęcia KM ale Z10 :P nie jest to może jakieś cudo ale ja osobiście nie narzekam na ten aparat ma dużo przydatnych funkcji ;) sporo można się nauczyć oglądając zdjęcia innych bynajmniej ja tak robiłam wiedziałam jakie fotki się podobają na co trzeba zwracać szczególną uwagę przy ich robieniu czego należy unikać. Nie można się tak szybko poddawać trzymamy kciuki :))
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2006-11-29 17:11:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sie nie przejmuj, mnie też coś wymoderowali i tutaj i gdzieś indziej. Myśl, oglądaj i próbuj. Jak czegoś nie wiesz -> pytaj, na forum, na priv. :)



piotrrodzoch: bo się przejdę po Twoim folio.
Staruch :))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-29 17:54:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa... ty nie masz serca normalnie... pewnie kochasz ludzi... :P

wincenty, jeśli tu jeszcze jesteś to spokojnie, nie przejmuj się... moderatorzy są wśród nas... no, nie wiemy którzy ale to się kiedyś wyda... hehhehhe ;)
a tymczasem POKAŻ im, że dasz radę, że się nie poddasz...jest kilka rzeczy w temacie którym moderatorzy sami nie wiedzą czy wymoderować zdjęcie... daj kilka trudnych to sam zobaczysz... poczytaj rady w czytelni o "ciekawych" zdjęciach... dasz radę swoim aparatem zrobić bardzo dobre zdjęcia... bo nie zawsze jest potrzebny aparat wysokich lotów... do niektórych zdjęć wręcz zbyteczny... ;)
zadomowisz się i pomyślisz jeśli będziesz chciał robić zdjęcia z kategorii - najlepiej odwzorowana rzeczywistość... będzie czas... może kupisz nowy aparat jeśli będziesz potrzebował...

serdecznie pozdrawiam
naczelny mieszacz serwisowy
Van Kert :D
fotografia cyfrowa
Tangerine
fotografia cyfrowa
2006-11-29 20:46:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co trzeba zrobić aby zniknąć z tego portalu (wymazać się po prostu) ???
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-29 20:49:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
faq
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-29 21:01:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert, po czym wnosisz? Kulturalnie odpowiedziałem zegnam na żegnam wypowiedziane przez autora. o so chosi?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-29 21:02:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skasować zdjęcia, odsapnąć, przemyśleć, wrócić.. mniej więcej taka kolejność... ;)
ja to nawet robię bez pierwszego punktu... ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa