fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
hello moderatorzy... jakiej jakości się więc oczekuje od takiego zdjęcia????? ???????? ??????? ????
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 00:56:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Niestety, ale jakość zdjęcia jest niewystarczająca aby zostało zaprezentowane w galerii fotograficznej."

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-82398.php

OK, nie jest to cud świata... nie będę bronił tego zdjęcia jako profesjonalnego... ale wy chyba przesadzacie, że zdjęcie nie może poleżeć spokojnie choćby kilka dni... co takiego strasznego jest na tym zdjęciu, że nie zasługuje leżeć obok innych w galerii? chyba mam dość irytowania się z takich powodów...

czy można poznać moderatorów? czy nie powinni być jawni? czy są tu z nami? wystawiają swoje zdjęcia? można choć kilka odpowiedzi otrzymać?
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-11-28 01:06:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja sie przestalem przejmowac, chociaz ostatnio mi wywalili, IMO nie takie zle.... :-(
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-11-28 01:12:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a czy moderatorzy powinni byc jawni??, hmm nie sadze, mysle ze to utrudnialoby im robote.....
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 01:17:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeśli wystawiają tu prace - to tak... :)
denerwuje mnie ta ich szybkość... powinien być jakiś dłuższy limit, np. że po 3 dniach mogą dopiero... ;)
nadal jestem ciekaw co jest wyznacznikiem tej jakości...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 01:58:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wystarczy więc moderatorowi wystawić słabą ocenę a nawet nie wiemy kiedy nam wymoderuje? tylko nie mów, że dwóch potrzeba... zapewne moderatorzy też wolą być zgodni... już wiem... od jutra najniższą moją oceną będzie 4... :)
i będę miał święty spokój pod tym względem...
albo chyba znowu sobie zrobię przerwę... tym razem dłuższą... nic nie skorzystam jeśli będą mi moderować zdjęcia jak i kiedy będą chcieli... nie będę owijać w bawełnę... uważam, że to nie fair play...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-28 06:36:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wygląda na to zxe miałam racje ;) i znów bedzie na mnie ;)
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-11-28 08:09:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i bardzo dobrze, że zostało usuniete przez moderatora (dziwne, że je widzę,hehe), tutaj możemy ogladać często bardzo dobre fotki, bardzo dobrych autorów ale jak takie gnioty z oceną 3 i wyżej będą wisiały to oni pouciekają, przykład jest w na pierwszej stronie w polecanych, gdzie świetne zdjęcie ma ocenę średnią 2,8
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-28 08:27:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ennio nie ma problemu zeby usuwali niemniej jednak zauważyłem że wystarczy niektórym moderatorom podpaść i zaczynają wywalac zdjęcia znacznie częściej a ich decyzje mają charakter naduzywania władzy. Jedynie to mnie boli.

ennio (2271)

2006-11-28 08:09:27
"i bardzo dobrze, że zostało usuniete przez moderatora (dziwne, że je widzę,hehe),..." ja równiez je widze ale to raczej normalne jeżeli zdjęcie jest w portfolio. NIe widzielibysmy gdyby zostało usunięte z serwisu :))))
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-11-28 15:10:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
andres: nie posądzałbym moderatorów o nadużywanie władzy, bo oni nic z tego nie mają;) wiem, że na innych serwisach moderatorzy wywalają nawet 30% zdjęć, to tylko świadczy o dbałości o serwis i zauważ ile roboty mają
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-11-28 15:16:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale ostatnio dużo jęków i miauczenia o przesunięte zdjęcia... Śledzę to z uwagą i myślę, że gdybym miał coś do powiedzenia, to przykręciłbym śrubkę jeszcze bardziej...
Co do czasu, po jakim zdjęcia powinny być PRZESUWANE (nie usuwane) z galerii, to po proponowanych 3 dniach to już raczej musztarda po obiedzie, bo do zdjęć tak "starych" to idzie się wyłącznie z poziomu katalogu/portfolio autora (a tam przesunięte foty nadal są), a nie z galerii. A więc - im szybciej tym lepiej. Ale teraz mnie znielubicie... :) Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-28 15:20:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe ja wrecz polubilem bardziej
fotografia cyfrowa
licaeon
fotografia cyfrowa
2006-11-28 15:21:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgadzam się z Kleofasem, jeśli coś ma dobrze działać to musi być skuteczne i szybkie, a nie czekać ileś tam dni. Poza tym, moderacja moderacją a odrobina samokrytycyzmu też nie zawadzi :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-11-28 15:22:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za kleofasem.... przeciez jak ogladamy foty to przewaznie ostatnie 3 do 5 stron a glebiej malo kto juz zaglada.... i tylko nam gnioty lataja przed nosem.....

A tak na marginesie: wczoraj chcialam pokazac koledze maly eksperyment w peesie i na szybko szukalam tu slabego pejzazu zeby mu niebo poprawic.. no i szukalam, szukalam i juz zaczelam sie denerwowac bo nie moglam nigdzie znalezc nieudanego nieba.. dopiero po 5 minutach mi cos w rece wpadlo;) Brawo panowie moderatorzy, tak trzymac;)
fotografia cyfrowa
zapomnij
fotografia cyfrowa
2006-11-28 16:03:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eeeeee. Tu widzę jeszcze ciekawiej jest. A ja w innym wątku się produkuję. :-)
Myślę, że sprawa jest prosta. Kilka osób chce mocniejszej moderacji i wtedy będzie pięknie bo zostaną sami w swoim towarzystwie (nie wnikajmy czy na pewno pięknie). ;-)
Inni chcą tu przychodzić i się dobrze bawić - bez zbędnych flustracji. Z tym, że tych drugich jest zapewne jakieś 90% użytkowników tego portalu i tak samo tworzą pieniądze, może nawet większe, choćby oglądając reklamy. ;-)
Nie przesadźcie modziki, bo wywieje wam użyszkodników do (niestety) lepszych niektórych zachodnich portali. No bo po co mają tu być jeśli będą mogli tylko oglądać wasze zdjęcia a ich zdjęcia będą od razu usuwane. :-)
Podać adresy dla sflustrowanych? ;-)
Aaaaa, no tak - jest jeszcze kwestia języka. Tu sobie mogą 'podyskutować' i 'przekonywać' do swych prac po polsku. :-)

A te zdjęcie Vankert to może być ale ty chyba nie znasz zasad. Kliknij na ikonkę kosza przy paru zdjęciach kogoś kto ci podpadł i robi 'takie sobie' zdjęcia i już będziesz miał trochę udziału w tej zabawie. Wymoderować da się spokojnie z 50% zasobów tego portalu. ;-)
A może warto mieć 'znajomości'? Toż to życie. Nie ma czasu na rzetelność. Czas to pieniądz. :-)
A kwestia pracy moderatorów itd. powinna być jawna. Jak najbardziej. Jeśli ktoś ocenia czy zdjęcie jest godne galerii czy też nie, jeśli dużo jest skarg, to niech się pod tym podpisuje. Niech się nie wstydzi swoich decyzji, odważnie, odpowiedzialnie, nieanonimowo. Nieładnie chować głowę w piasek. ;-)
Proponuję, by ujawnić moderatorów. To dopiero będzie jaaaaaaaazda. :-) ;-)
Jestem za demokracją! cha cha cha
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:25:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o właśnie!!! na stos z nimi... :D
już mi przeszło choć dalej nie rozumiem... zadaję te pytanie często: dla kogo ten portal? bo coś się nie zgadza...
ennio - dzięki za ciekawy punkt widzenia... zostałeś modem? :P
wydaje się jednak, że wirtual ci się z realem trochę zamazuje... ;)
ty gdzieś tu widzisz jakąś galerię sztuki??? albo jak? na żywo ludzie tego nie chcą oglądać więc trzeba wcisnąć internautom? :P :D
co innego czytałem w opisie tego vortalu jak tu przybyłem... :)
być może jednak po przybyciu wielu uciekinierów z innych portali coś się zmieniło... na gorsze jeśłi chodzi o atmosferę... coś się z nimi załapało autostopem...
i tyle...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:47:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego moderatorzy są tajni? to wstyd czy jak? niechęć brania odpowiedzialności za własne czyny? hehhe ;)
ujawnijmy moderatorów (tylko wtedy, gdy są wśród nas i ich oceniamy) jeśli oni oceniają (moderując) nas... :/
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:50:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak tylko sprawdzam... jeszcze raz... ten wątek nie pokazuje się w ostatnich postach na stronie głównej... dobrze ktoś pisał w innym wątku dzisiaj o podobnej tematyce... czyżby "niechciane wątki"?... ciekawe dlaczego... ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:52:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no proszę... a inne się odświeżają co do sekundy! sprawdziłem przed chwilą...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:53:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
xxx (3442)

2006-11-28 20:50:54

np. ten się pojawił :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:54:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
noo.... brawa! świetny pomysł na marudy! :D
i spokój...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:59:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wszystkie się pokazują a ten się nie odświeża nadal buehhahha.. czarna lista? :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:04:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już mam 4 różne pod rząd a tego nie ma :)
sprawdzę ostatni raz i ide...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:06:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie pierwszy, nie ostatni raz ;-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:24:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to może oficjalnie powiedzieć aby nie rozmawiać o niektórych rzeczach... no coś takiego... jestem w szoku... sprawdzam 4 inne wątki, wszystkie się odświeżają i pokazują na głównej stronie a ten nie... co za #$%%$#$$...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:33:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-1717.php jako jedyny nie jest pokazywany na stronie głównej... co wy na to obrońcy 'prawej' galerii? przypadek?

sprawdzam raz jeszcze... z ciekawości... no ale skoro od godziny się nie odświeża to znaczy taka "opcja" istnieje... :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa