fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Da swiedania Rassija!!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-11-28 09:34:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Polacy w półfinale MŚ!!!!! Yes, Yes, Yes!!!
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-28 09:36:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
YESUU...SIEDZE I RYCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Włączyłem kompa jak przegrywali 0:2.... wiec stwierdziłem że nie będę oglądał...

Jak zobaczyłem że grają 5 seta, nie wytrzymałem....


JAPIER**** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOKOPALI MATUSZCE ROSYJI.....

B R A V O ! ! !
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-11-28 09:38:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miny ruskich były świetne po meczu, to więcej warte jak złoty medal :)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-28 09:38:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Polakom gratulujemy siatkarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idę do pracy, jestem 2h spóźniony ;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-28 09:41:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zwłaszcza po ich wypowiedziach przedmeczowych...przyjemnie się teraz na nich patrzy :D

Ja chyba idę po piwo..
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-11-28 09:43:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szczęsciarz a ja do roboty ale w dużo lepszym humorze po tym meczu :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:07:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
YEAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:15:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niesamowite. Ale jestem happy! Szykuje nam się powtórka z Wagnera :-)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:29:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oso chodzi ?? :P:)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:32:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podobał mi sie komentarz w Radio Gdańsk cyt:" Cóz teraz to już chyba nie mamy co liczyć na zniesienie embarga na polskie mięso:)))) "

Szacunek dla zespołu grają naprawde fenomenalnie!!
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:01:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo..

Więcej witamin chłopie...

Mnie cieszy to, że Rosjanie przed meczem wypowiadali się lekceważąco o meczu z polską, i naszej drużynie, a dziś nasze orzełki przytarły im nosa.

fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:03:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jedno jest pewne... mamy dobrych siatkarzy i tyle :) od czasu do czasu trafi sie gorszy dzien/mecz ale z tym sportem niesie sie MEGA POZYTYWNA energia... nigdy nie slyszalem zeby polecialy krzesla i pałki na meczach siatkarzy... to takze dodaje otuchy i checi do gry gdy na wazny mecz przychodzi masa rodakow, wszyscy sie ciesza raduja krzycza zapalaja do walki... wszyscy sa odpowiedzialni za sukcesy naszej reprezentacji. ja nie bedac bardzo w temacie volejbala ciesze sie ze w koncu kulturalny i na naprawde wysokim poziomie sport wypiera PN i pokazuje podludzkim kibolom co to naprawde znaszy fairplay oraz jednosc z zespolem.

BRAWO KIBICE, BRAWO SIATKARZE.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:03:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie docenili przeciwnika pewniaki :D
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:23:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lolo, niezle sie usmialem, nie mieszaj polityki do sportu. Cieszymy sie bo wygralismy z bardzo dobra druzyna. Czy wygrywamy z Rosja, Serbia, Francją czy Brazylią radość jest taka sama! A tak by the way paptrz na wielkosc panstw Europy wschodniej i zachodniej tez - wcale nie jestesmy malym krajem.
fotografia cyfrowa
ruda
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:32:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lolo, nie mieszaj do tego meczu naszego wizerunku w Unii, wszyscy się cieszą, bo wygraliśmy najważniejszy jak dotąd mecz na MŚ, a wypowiedzi Rosjan o nas przed meczem były na tyle obraźliwe, że pewnie stąd dodatkowa radość. Żeby nie wspomnieć wypowiedzi ich trenera na temat naszego... Tak czy siak hurra!!!
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:39:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przed:

"Polaków znamy bardzo dobrze i nie raz z nimi wygrywaliśmy. W Japonii też ich pokonamy" - Aleksiej Werbow libero "sbornej" :)))))) taaaaaaaa......:))


a po wszystkim:

- Chcielibyśmy pogratulować polskiemu zespołowi. Mam jednak zastrzeżenia do pracy sędziów. W kilku przypadkach podjęli błędne decyzje, które mogły zadecydować o końcowym wyniku - skomentował trener "Sbornej" Zoran Gajic.

- Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Nie wiemy, dlaczego przegraliśmy. W trakcie spotkania zespół zmienił oblicze i nie wiem dlaczego - stwierdził kapitan reprezentacji Rosji Semen Połtawski.


:))))))))))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:58:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mówiłem...mniej TV, więcej witamin.

Spacer...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:27:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hahhaahah znowu nasi GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dawać szampansa i kawior :))))))
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:32:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyżby zapowiadał się na to, że Polska będzie Sprite, a Bułgaria pragnieniem? :D:D:D:D
Calme - polej...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:35:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mam tylko takie pytanie. Czy my jesteśmy tak mocni czy też reszta stawki taka słaba?? Bo zawsze czegoś nam brakowało a teraz straciliśmy do tej pory raptem 2, słownie DWA sety na takiej imprezie to już jest wyczyn.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:36:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
UU jeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh - POLSKA BIAŁO-CZERWONI
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:44:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ohhh ile bym dał zeby nasze Orły miały ten wynik na przyszłych ME w Hiszpanii w koszykówce:)))
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:50:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - szczerze wątpię, lecz będę kibicował i oglądał. W kadrze bardzo rozczarowywuje mnie "Lampa" więcej zaangażowania się po nim spodziewałem.
Nie może być mocnej reprezentacji tam gdzie nie ma ligii mocnej, opartej na krajowych zawodnikach. Nasza liga koszykarska gra obcokrajowcami podczas gdy w siatkarskiej obcokrajowcy ściagani są światowej klasy zawodnikami i jedynie uzupełniają krajowe składy.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-29 11:02:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus oj zapowiada się ciekawa dyskusja:))

ad1 Lampe cieniuje bo nie chce grać w reprezentacji , a skoro nie chce to Urlep i jego nie chce.
ad2. Siła reprezentacji niestety wszystko się rozbijało do tej pory o nie odpowiednich trenerów. Pojawienie się Urlepa jako trenera spowodowało zupełne odmienienie gry zespołu, inne podejście do gry, inne zaangażowanie.
ad3. obcokrajowcy?? W tym sezonie zespoły muszą miec minimum 4 polaków w składzie z czego na parkiecie musi przebywac stale conajmniej jeden. Tyle że polskich zawodników na poziomie można zliczyć na palcach dwóch rąk. Nie grają?? Tak bo problem lezy w mentalności zawodników. Oni uważają ze skoro grają w ekstraklasie to powinni zarabiac kokosy, problem polega na tym ze za połowę tego co żądają Polacy można zatrudnić dużo lepszych obcokrajowców.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-29 11:15:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a Polacy będa grali w Aicante a ja mam tam z Czekoludkiem darmowy nocleg więc perespektywa wyjazdu i oglądania na zywo jest nader ciekawa. :))
Co do siatkarzy to kwestia tego trenerów. Nasi trenerzy są naprawde dobrzy i potrafią czegoś nauczyć, niestety nie mamy tej klast kadry trenerskiej w koszykówce. Dodatkowo dzięki sporemu szumowi medialnemu (świetny marketing PZPS) udało się zciągnąc dobrych sponsorów do ligi , załatwiono transmisje, a to wszystko nakręca koniunkturę na siatkówkę , co z kolei powoduje wzrost popularności dyscypliny, dzięki czemu sporo dzieciaków chce być następcami swoich idoli i można latwiej wylowić diament z większej grupy chętnych. Niestety ostatni nasz sukces w koszykówce 1997 i 7 miejsce w ME zostało rozmienione na drobne i nie przekuto tego na marketing który mógł spowodowac przypływ sponsorów, przypływ młodzieży a co za tym idzie przypływ talentów które niewątpliwie są. Wystarczy spojżeć na 3 kluby które osiągają jakieś sukcesy i ile w skali dzieciaków chce w nich grać?? Anwil Włocławek - kilkana grup juniorskich, Prokom Trefl Sopot - kilkanaście grup juniorskich Śląsk Wrocław - kilkanaście grup juniorskich. Te kluby mają więcej młodzieży niż wszystkie pozostałe razem wzięte w ekstraklasie. Tyle że znów to się rozbija o ilość kasy jaką kluby dysponuja. a skolei kasa się pojawia dzięki dobremu marketingowi , którego do tej pory było brak. Na szczęście wygląda na to że wszystko idzie ku dobremu i już Basket zagościł na stałe w TV od tego sezonu, co MZ powinno się przełożyć na większą możliwośc sprzedaży reklam (sponsoring drużyn), co za tym idzie na większa kase a dzięki temu na więcej grup juniorskich i wyższy poziom druzyn.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa