fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pozdrawiam Was TW(r)Ale!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:18:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkie Towarzystwa Wzajemnej Adoracji i pogratulować coraz większego zbliżania się do portali typu "Interklasa", gdzie w zasadzie funkcjonują tylko dwie oceny - bardzo dobre zdjęcie i wybitne.

Zainteresowani wiedzą, że ten wątek dedykuję właśnie im.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:24:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziekuje zlloty, repozdrawiam ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:25:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:D
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:28:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
problem jak najbardziej jest zauwazalny pod niektorymi zdjeciami. ja sam powiem ze znam sie blizej lub dalej z paroma osobami ;P:) ale nie odbija sie to na mojej ocenie. co racja to racja, ale dla mnie najwazniejszy jest komentarz.

ja widze problem jeszcze w jednej sprawie... zauwazylem ze u osob ktore dopiero zaczynaja sypia sie same 4 prawie miedzy soba. jakby nikt nie zwracal uwagi na "cennik"

pozdrawiam i zobaczymy co wyjdzie z tematu..
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:28:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra, dobra, mania, tych, których wątek dotyczy, albo wjadą na mnie czołgiem, albo nabiorą wody w klawiaturę :>

Wybaczcie, musiałem dać wyraz swojej frustracji. Ale cóż innego można zrobić, gdy widzi się gniota ocenianego na 3,5, bo ten a nie inny autor, a w portfolio tej samej osoby jest ta sama modelka zobrazowana niemalże w ten sam sposób, tyle że tym razem technicznie poprawnie i ma średnią... 3,3. Przecież to jest jakiś absurd.

Pomijam już kwestię Obiektywnych, wystawiających w 80% oceny 4, w 20% oceny 3, a w komentarzu co najwyżej pozdrawiających ocenianych.

Uff uff
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:31:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlloty, mam propozycje, zamiast klepac farmazony podaj po prostu linki, bedzie wiadomo o co biega.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:32:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt >> nie podaję publicznie linków do cudzych fotografii, gdy wyrażam się o nich negatywnie. Jak kogoś interesują przypadki, na które się natknąłem, może zerknąć do wystawionych przeze mnie komentarzy.
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:34:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlotty, niestety masz w 100% racje...
BernArt, linki, praktycznie każde zdjęcie na tym portalu ;-))
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:36:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty, co robic - robic swoje - oceniac zgodnie z wlasnymi wytycznymi, stawiac czolo odwetowcom i liczyc na to ze wiecej osob tez tak sie zachowa.
nie ma co sie wpieniac, nie ma co bic piany

pozdr.
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:43:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie, tak jak mówisz mania :-)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:45:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm.. w sumie masz rację, mania, w gruncie rzeczy to oczywiste. Przynajmniej nie mam problemów z odwetowcami ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:46:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
problem byl jest i bedzie...

zawsze pozostanie "strona" tzw starych prykow ktorzy staraja sie do granic mozliwosci o zachowanie obiektywizmu (o nas mowie, o nas :) )
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:49:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja proponuje zarzadzic akcje blokady oceniania wystawianych prac. Od razu bedzie widac kto ma cos do powiedzenia, a kto chce po prostu czworke postawic. Mania juz zaczela, Ennio rowniez, dlaczego wiec hurtem tego nie zrobic? Zbojkotowac oceny i oceniajacych!
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:49:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gwoli ścisłości - irytuje mnie zachowanie OCENIAJĄCYCH, a nie wystawiających oceniane tak, czy inaczej prace.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:50:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najlepiej jest zrobic filtr ktory dzialalby przy komentarzu powyzej 50 znakow a zakonczony cyferka w skali -1 do 5 bylby wylapywany przez system i skrypt sam by wystawial ocene ;-)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:51:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo DIGART nie ma cyferek :P :)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:53:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piotr >> to, co pisze lolo, to warunek konieczny, acz niedostateczny ;)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:54:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tym razem winno być "nie dostateczny"
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:55:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bern ten pomysl ze zbojkotowaniem to jest calkiem dobry pomysl. ciekawe co by bylo gdyby nagle 50% userow zrobilo sobie blokady ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:57:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
HA :) i gdzie tu wtedy sens punktow przy profilu :)... wogle wylaczmy punkty ;) skasujmy wszystkie cyferki. i wprowadzmy taki filtr jak zaproponowalem
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:57:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swoja droga blokowanie oceniania czesto prowadzi do tego, ze pod zdjeciami nikt ryjka nie chce otworzyc ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:57:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlloty, cos tam przejrzalem z Twoich komentarzy, cos tam kumam Twoje intencje. I jesli mam byc szczery, walic to. A dlaczego? Bo Twoje spojrzenie jest Twoim spojrzeniem, ale jesli ktos chce inaczej, na latwizne, to jego sprawa.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:22:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A, Zlloty, jeszcze jedno... powinno byc T(r)WAle :)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:25:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt >> o widzisz, efekt stresu ;)
W gruncie rzeczy zablokowanie oceniania jest chyba jedynie słusznym pomysłem, aczkolwiek ma minus, o którym pisze maniaszewska. No i Hiteroh nie będzie mógł wyrazić, co sądzi o zdjęciu ;)))
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:31:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli pod zdjęciem nikt ryjka nie chce otworzyć to znaczy, że nie ma wiele do powiedzenia. Albo w ogóle nie wie co powiedzieć. W takim razie pozostaje jeszcze licznik odwiedzin :)
Uważam, że jeśli komuś nie zależy na ocenach a chce znać opinie, to powinien z blokady skorzystać. W porządku, komentarzy będzie mało, ale daje to nadzieję, że będą bardziej sensowne a wypowiedzą się ci, którzy faktycznie są zainteresowani rozmową o zdjęciu. I problem z głowy. A Hiteroh i tak wyrazi swoją opinię, nawet jeśli zablokujesz ocenianie. Po prostu napisze "1;" :)))
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa