fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pozdrawiam Was TW(r)Ale!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-11-28 18:30:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie tylo ryja nie otworzy, ale i zdjecia nie otworzy. Niestety serwis ma charakter sportowo-wyczynowy i chyba nie uda sie tego zmienic.
Uwaga zlotego, ze ma pretensje tylko do oceniajacych jest smieszna. Wyglada na to, ze to jacys "oni" oceniaja tak, a przeciez tu chodzi o wymienianie sie ocenami jak znaczkami pocztowymi. Ci ktorzy pod gniotami otrzymuja rewelacyjne oceny przeciez nie dostaja ich z czystej sympatii. Oni juz dali po prostu, a teraz maja zniwa. Latwo to przeciez sprawdzic ogladajac oceny pod ostatnimi zdjeciami oceniajacyh.
Jedyny sposob, to zlikwidowac rankingi, ktore tak nawiasem, nie odzwierciedlaja ani wartosci prac, ani umiejetnosci autorow, albo.................................. miec to wszystko w d... po prostu.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:03:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piatka piatce nie jest rowna

prawde mowiac, sa takie osoby od ktorych 3 cieszy bardziej niz 5 od innych :)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:06:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nietrudno się z Mańką zgodzić !!!!
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:30:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja natomiast chciałbym pozdrowić (jeśli jest już taka okazja, a jest) wszystkich faworytów, u których zdjęcia, niezależnie od jakości (techniki, etc.) mają niezmienną (wysoką) ocenę. ;)
Ocena ocenie nierówna... :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:40:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dołączam się do keepera i pozdrawiam również tych,którzy b.wysoko oceniają zdjęcia martwych owadów zwanych dalej makro.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:07:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to ja... chciałbym z tego miejsca pozdrowić... wszystkich zwolenników hibernacji... :P
i zapowiadam, że będę stawiał stopnie rzucając kostką do gry... niech los będzie dla was łaskawy... :D
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:15:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nudno byłoby w tym serwisie bez ocen... nie byłoby o czym pomarudzić...
A może lepiej robić swoje i lać na cyferki? Starać sie unikać komercji i pseudoznawców - i nie robić tego, co inni chcą oglądać lub piszą, że należy robić?
Krytyki i komentarze analizować, wyciągając z nich cokolwiek zamiast strzelać fochy i urządzać huczne stypo-pożegnania?

I cały czas nie wiem kto to jest ten cały hiretoch... jakiś Oświecony skubaniec? :D
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:18:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lepiej nie wiedzieć za dużo niżeli później za tą wiedzę miałoby sie przypłacić życiem, Mariush. :D
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:20:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czasem mi się wydaje, że Hiteroh to mroczna strona Keramodnora.. taki Dr Jekyl i Mr Hide... ale to oczywiście tylko dumanie ;)))
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:28:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakiś spisek? :D
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:30:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podkręciliście moją ciekawość... idę sprawdzić kto to taki ten himenroch.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:58:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawe, że niektóre posty w tematyce marudnej się nie pojawiają na głównej stronie forum... teraz sprawdzam to... :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:59:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no te się odświeża :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:30:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-1717.php jako jedyny nie jest pokazywany na stronie głównej... co wy na to obrońcy 'prawej' galerii? przypadek?
zapewne za te marudzenie należy mi się kara? ciekawe jaka... :)
nieważne! ważna jest prawda o pewnych działaniach... nie działaniach... pół godziny mija i nic... żadnego odzewy administratora? a zamknąć usta wichrzycielom! (czyli mi) :)
fotografia cyfrowa
Ranino
fotografia cyfrowa
2006-12-09 23:30:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przesadzajcieja miałem komentarz od hiterih a - 1 raz, a oceniać nie będę - oduczono mnie - choc miałem ambicje na obiektywność - szkoda nerwów i zawalania portfolio lomentarzami korespondencyjnymi - dziękuję adminom - usuneli szybciutko
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa