fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
znowu polecialo:)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:22:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zastanawiam sie dlaczego:) musze pokrzyce troche, bo nie uwazam, ze zdjecie jest gniotem:)

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-82765.php

proszę o jasne i precyzyjne określenie

ps. emocji odnosnie zdjecia brak jak sugeruje moderator:) pojawily sie jak znalazlo sie w portfolio:) wisialo chyba z 10 minut. nie podoba mi sie to, nie daliscie szansy.
niestety nie ma jasno sprecyzowanych zasad moderacji, proponuje to zmienic:)


fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:47:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agnieszko, rozumiem Twoją irytację, ale zupełnie nie przejmowałabym się tym, co wyczynia moderator. Niech się bawi, skoro musi ;)
Nie od dziś wiadomo, że to, co podoba się gdzie indziej, tutaj uznanie rzadko zyskuje. I odwrotnie. Zatem nie martw się, tylko fotografuj dalej i czerp z tego przyjemność, tak jak do tej pory.
Powodzenia :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:04:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli mam być szczery ,a chyba o to chodzi:zdjęcie technicznie bez zarzutów ,ale to po prostu fajna fotka ślicznego dzieciaczka i tylko tyle.MZ odstaje ona od twojego PF.Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość.
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:20:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corason, tylko dlaczego wlasnie to wylecialo? zajrzyj i zobacz ile jest slodkich buziakow w galerii. jestem wyrozumiala, naprawde, ale chyba glupia, bo nie rozumiem panujacych tutaj posuniec:)
mam przeczucie, ze jakakolwiek dyskusja i "pyskowanie" skonczy sie tym, ze ktos przeleci sie po moim portoflio i przeniesie jeszcze cos, jak to bylo ostatnio. i nie jest to teoria spiskowa. przykre, ze niektorzy w ten sposob odreagowuja:) chyba nalezy wdrozyc w zycie przyslowie "jezeli wejdziesz miedzy wrony musisz krakac tak jak one";)
malgorzata, o gustach sie nie dyskutuje:) fotografuje caly czas:)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:21:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga trudno sie nie zgodzic z corasonem - kadr ok, zdjecie ostre gdzie trzeba, portret powiedzmy - poprawny.
ja nie zauwazam jednak w nim ani emocji, ani wielkiej finezji. nic co by dzialalo na widza, po prostu mile ladne zdjecie...

niektorzy rozrozniaja - zdjecia i fotografie.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:28:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga74 (4956)

2006-11-28 12:20:05
"mam przeczucie, ze jakakolwiek dyskusja i "pyskowanie" skonczy sie tym, ze ktos przeleci sie po moim portoflio i przeniesie jeszcze cos, jak to bylo ostatnio. i nie jest to teoria spiskowa. przykre, ze niektorzy w ten sposob odreagowuja"


niestety jest to wielce prawdopodobne bo część , nie wszyscy , ale cześć modreatorów właśnie w ten sposób się zachowuje i w ten sposób "karzą" niepokornych userów którzy im nadepneli na odcisk. Ale powtórze ze nie wszyscy moderatorzy tak się zachowują.
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:36:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt jest zdjecie, jest fotografia. ja robie zdjecia, i 80% userow je robi. prawdziwe fotografie robia nieliczni z nas. przelecialam sie po galerii ponownie, sorry zdjecie jest jednym z wielu jakie sa tu prezentowane. padlo na mnie, ok. tylko czasami odechciewa mi sie. robie zdjecia, bo lubie; robie je nie tylko dla siebie, chce je pokazywac innym, a w tej konkretnej sytuacji nie mialam szansy, naprawde wisialo moze z 15 minut. uwazam, ze to przesada:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:37:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moderatorami są ludzie, którzy popełniają błędy
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:39:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga ja mam taka propozycje dla ciebie
skoro moderatorzy w ramach radzenia sobie z userami robia przebiezki po portfoliach
to ich wesprzyj
rzuc garsc linkow do zdjec ktore powinny byc twoim zdaniem wymoderowane - moze pomoze, a moze humor ci poprawi.

jesli sie nie zgadzasz z wymoderowaniem jakiegos zdjecia - uzyj linka KONTAKT (na dole kazdej strony) i pisz w tej sprawie do administracji
ja czasem to robie, gdy widze ze sie komus krzywda dzieje

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:40:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
andres, masz racje. nie moge jednak siedziec cicho.

to jedyny portal na ktorym publikuje zdjecia, przemowil do mnie tekst "rzeczowo i z kultura". niestety to tylko slowa, jak to w zyciu:)
chyba jestem niedzisiejsza, mam jakies bzdetne zasady. moze czas na zmiany;)
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:43:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maniaszewska, nie odreagowuje w ten sposob:) dzieki za rade:)

photom, jasne ze tak, ale prawdziwa odwaga jest przyznac sie do bledu:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:54:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga, po co?
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:58:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aby byc fair przed soba. nie musisz oglaszczac tego publicznie:)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-28 13:04:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga:jest jeszcze jedna teoria.myślę, że od userów z większa ilością pkt przy nicku a co za tym idzie bardziej doświadczonych,moderatorzy oczekują czegoś więcej niż od nowicjuszy,ale jest to tylko moja subiektywna opinia.
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 13:07:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem mega-nowicjuszem-amatorem, fotografuje od czerwca br. za kilka lat, tw teoria bylaby prawdziwa:)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-28 13:22:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie chodziło mi o doświadczenie ogólne ,ale o doświadczenie w pokazywaniu zdjęć na portalu,poza tym każdy z nas swoje zdjęcia traktuje jak swoje dzieci i jeśli jest żle oceniane lub moderowane wściekamy się po prostu.sam to ostatnio przeżyłem,ale cóż takie życie.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-28 13:23:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga - więc może moderator uznał, że faktycznie mógłby nie kliknąć (przynajmniej jeden z dwóch)
i tyle...
corason pisze o punktach a nie o strażu
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-28 13:32:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo... dodam jeszcze od siebie, że na wszystkich innych portalach oceniam wszystko jak leci na maksimum w ramach bojkotu ocen, tudzież bojkotu bojkotujących oceny... Tutaj stosuję kilkustopniową skalę ocen ;)

-M
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 13:45:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jasne ze sie da stworzyc bardziej obiektywny sposob moderacji, trzeba tylko chciec i sprecyzowac zasady:) temat ten niejednokrotnie byl poruszany i teraz tez zapewne nie wniesie nic nowego, ale:
1) najprostsza -> sztywny czas, zdjecie wisi np 8 godzin, pozniej ucieka w niebyt,
2) najmniej miarodajna, najbardziej dyskusyjna - ilosc punktów i ich srednia, trzeba okreslic pulap, zdjecia ponizej wypadaja
3) obiektywna - powtorna selekcja przez osobe postronna, imienna

co do reszty twojej odpowiedzi: nie porownuje, to tylko punkty (co wy z tymi pkt???) a ludzie sa zlosliwi (niektorzy)

ps. pojazgotalam sobie i tyle:) mam tylko nadzieje, ze zostalam dobrze zrozumiana:) milego, dzieki za dyskusje:)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-28 13:57:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo i tu jesteś w błędzie: Wątek o zemście bynajmniej nie jest śmieszny. Jak inaczej wytłumaczysz fakt ze po awanturze z jednym z modów kilka godzin później lecą 4 z 7 najnowszych prac?? jak wytłumaczysz ze leci połowa portfolio kogoś kto miał zatarg na innym forum z jednym z modów?? jak wytłumaczysz ze po awanturze z drugim modem nagle ląduje w portfolio 12 zdjęć z rzędu jednego z autorów?? dodam tylko że zdjęcia owe miały średnią powyzej 3 i ponad 100pkt. Dodam że drugi autor który był w tą awanturę z modem zamieszany równiez stracił część prac. takich przykładów jest naprawde więcej a boli mnie to że moderatorzy którzy chcą uczciwie wg wlasnego sumienia moderować obrywają za taką prywatę ich kolegów. Dodam tylko ze opisane sytuacje mają odniesienie tylko do dwóch moderatorów.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-28 14:08:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli wy starzy wyjadacze,wiecie kto jest modem?
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 15:06:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm.. ja tam się na portretach nie znam, a już zwłaszcza dzieci, ale.. hmm (po raz drugi) dobra ostrość i mała go to chyba jednak ciut za mało.. ;/
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-82178.php - to zdecydowanie lepsze!
fotografia cyfrowa
zapomnij
fotografia cyfrowa
2006-11-28 15:13:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie. Ciekawa dyskusja. Najciekawsze co z niej wychodzi - część z was zna moderatorów i wie, kiedy kto pracuje. I jak pracuje! Dlaczego nie wszyscy?
Ogólnikowo administracja opowiada jak to jest i nie chce na ten temat dyskutować. Ja poproszę wpisać to do FAQ. Najlepiej i najdokładniej jak można bo praca moderatorów to najciekawsza część pracy tej witryny. Nie lubię anonimowości 'jury'. :-)

Co do zdjęcia - oglądnąłem. Czy dla mnie te zdjęcie jest ciekawe? Raczej nie i nie będzie mi go brakować. Czy gdybym był moderatorem to bym je usunął do portfolio - bardzo wątpliwe, nie widzę podstaw, chyba że ta galeria ma się przekształcić z galerii dla mas w galerię kilku 'lepszych' fotografów. Tu akurat sprawa jest prosta, gorzej z 'trudniejszymi' zdjęciami, które mogą się okazać dobre dopiero po latach. ;-)
Na marginesie: jeśli komuś się wydawało, że znalazł drugi dom, gdzie jest przytulnie i miło to jest w dużym błędzie. Taka praca moderatorów oznacza, że ta galeria to tylko biznes. Faktem jest, że jak moderatorzy zaczną przesadzać to biznes na tym ucierpi. :-)

Moderatorzy! Proszę więcej wyrzucać tego typu zdjęć! Po co dbać o jakieś tam flustracje użyszkodników. Niech znają swoje miejsce! Zostawić tylko te naprawdę warte oglądania. Te 'pseudoartystyczne', 'do myślenia', 'wizje autora', itp. które zasłaniają userzy zły warsztat techniczny też do kosza! ;-)
Dobrych będzie tak z 10 dziennie. Reszta out. Pokazać tym niedoszłym fotografom, że nie ma tu dla nich miejsca. No może jest - by oglądali reklamy. Przecież nie robią dobrych zdjęć. Najczęściej to zasługa, jeśli już, dobrego aparatu. Jeśli będziecie w dobrym humorze to zostawcie im jakieś jedno zdjęcie. :-)
Całuję myszki. :-)

A może powinno być tak, że 5 moderatorów musi się zgodzić na wymoderowanie zdjęcia? Skoro nawet jeden z nich uważa, że nie jest to konieczne to może właśnie to jest ważne. Zdjęć i tak jest tak dużo w tak szybkim czasie, że co to za różnica? Może moderować naprawdę tylko bardzo kiepskie - takie, że nikt nie ma wątpliwości. E, żartowałem. Nie będziecie się mieli czym wkurzać a to takie zabawne. ;-)
Co do tej wypowiedzi - spokojnie. Proszę mnie traktować tak jak ja moje portfolio - ono zapewne świadczy o mnie? ;-)
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:38:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo, jak to w zyciu. mowie pas:)
trzeba byc otwartym, cala reszta jest niewazna:)
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-28 19:40:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawe tylko dlaczego watek sie nie odswietla:) paranoja;)
tropicielka teorii spiskowych:)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa