fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni! Proszę o pomoc!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2006-11-28 23:22:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam!

Rzecz jest następująca: mam przygotowac taki tam projekt na zajęcia zwane informatyką i zajmę sie portalami fotograficznymi.... i pytanie jest następujące: CO BYS ZMIENIL/ZMIENILA NA PORTALU OB, CO BYS PROPONOWAL/PROPONOWALA DODAC...a takze pomysły odnosnie portali foto w ogole...

Bardzo prosze o wpisy z propozycjami...

z gory dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-29 01:43:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to prowokacja? bo ja mam wieeeeeeeeele do powiedzenia (choć nie jest źle, akurat ten jest dobrze wizualnie zrobiony) ale mi się nie chce bo i tak nie zmieniają... szkoda moich pomysłów... ;)
fotografia cyfrowa
krpx69
fotografia cyfrowa
2006-11-29 01:51:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert teraz będzie widział wszędzie prowokacje i podstępy;). Yenotek, taki wątek nie ma sensu, bo spośród ewentualnych pomysłów tylko kilka będzie się nadawało. staropolskim zwyczajem, proponuję podpatrzeć inne serwisy, niekoniecznie tylko zagraniczne. zobaczyć, które pomysły cieszą się aprobatą i praktycznym zastosowaniem. no i wybrać te pomysły, które wg. Ciebie są najlepsze:).

pozdro
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-29 02:05:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spoko... mam 6 zmysł... na codzień nie węszę... to ON czuwa... ;)
Yenotek... jak chcesz to ja faktycznie mogę tu wszystko wypisać... co jest dobrze, co źle i co można/warto zmienić...
tymczasem możesz też spokojnie przejrzeć forum, wiele pomysłów tu padło, może niektóre administracja wdroży...
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-29 07:55:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mysle ze Yenotek jest modem :D i zdradzil sie zadajac takie pytania :D:D:D:D:D

a powaznie... hmmm co bym zmienil... aktualnie zmiany dotyczace forum absolutnie mne zadowolily... moze bym wstawil mozliwosc wystawiania ocen swoim zdjeciom :D

a powazniej :)...

edytowanie komentarzy raczej nie wchodzi w gre bo jestem przeciwny. pomysl z druga opcja jezykowa mi sie podoba. szata graficzna jest git, .... a tak wogle to serwis jest wspanialy i idealny i nic bym na nim nie zmienial :P :D:D:D:D:D
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2006-11-29 08:57:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurde... nie jestem modem :P

a jesli pomysl do bani..to ok ;)) bede szukac pomocy gdzie indziej :P:P:P:P

Vankert - chcesz to pisz, po to ten watek.
fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:04:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jednak 1.) edycja postów, komentarzy i krytyk przez 5 minut albo do przykrycia ich następnym wpisem.
2). Wyszukiwarka na forum i na stronie głównej ze 25 ostatnich wpisów - mogą być pod spodem.
3). Wyszukiwarka na forum.
4). Możliwość lokowania w galerii porządnie widocznych pionowych kadrów, oraz kwadratów, czyli wpisanie rozmiaru 910 na 910 w panelu adm. Przy zachowaniu reżimu objętościowego dla plików, nie wpłynie to na szybsze zapełnianie miejsca na serwerze. Wiem, że jest możliwość wsadzenia zdjęcia pełnowymiarowego, ale to nie to samo :D
5). Zwiększenie skali ocen do 12 pkt (od -1 do 10). (Koniecznie z takim jadłospisem jak teraz, jest świetny, ale ma za małą rozpiętość ton... tfu, po prostu rozpiętość)
6). Przypisanie każdej ocenie tych 10 słów komentarza - wiem, można rozstrzelić 2 słowa i po sprawie, ale sądzę, a właściwie jestem pewien, że byłoby więcej uzasadnień do oceny.
7). Może - tu sam nie jestem pewien, bo nie jesteśmy dziećmi, ale może jednak - premiowanie artykułów w czytelni, jest ich mało, a na pewno wielu z nas miało by coś do napisania, ale motywacja społecznikowska im nie wystarcza. Tu uwaga - przecież nie każdy tekst wchodzi z automatu, więc Czytelnia nie musiałaby zostać zafajdana.

To tak na gorąco...
fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:06:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj, przydałaby się ta edycja, powtórzyłem wyszukiwarkę i choć zazwyczaj czytam swoje posty, to tym razem zapomniałem z nerwów. No bo jakżesz to, tyle oczekiwań. Mogę podpaść.
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2006-11-29 09:17:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jalens ->> dzięki za uwagi, czyli dzieki za pomoc :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-29 14:12:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w sumie mozna by wlasnie to zwiekszyc, np z 5 do 10.. tyle ze wtedy zniknie "cennik" czyli opisy ocen.. chyba ze admini wymysla cos :) w to miejsce
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2006-11-29 15:09:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akurat rozszerzenie skali ocen mnie tez nie przekonuje... wydaje mi sie, ze opcja -1 do 5 w "obiektywnym" wydaniu jest optymalna.
Fajnie, ze dyskusja sie rozwija... nie krepowac sie, zmyslac co by sie moglo przydac :))
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-29 15:29:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja myślę, że skala ocen mogła by mieć trzy możliwości
podoba się
nie podoba się
nie mam zdania
fotografia cyfrowa
madcoy
fotografia cyfrowa
2006-11-29 15:42:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ogólnie pomysł photoMa jest interesujący.

Ja bym chciał takiej zmiany:
user wystawia zdjęcie, podoba się - ludzie wciskają przycisk: łaska.
Nie podoba się - przycisk: nełaska i wtedy user który wystawił zdjęcie dostaje elktrowstrząsy ;D ;D :D

dobra dobra idę na piwo.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-29 15:44:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
madcoy, super... jeszcze psa do lizania ran ;D
fotografia cyfrowa
madcoy
fotografia cyfrowa
2006-11-29 15:48:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lubisz pieski?
często bierzesz je na kolana?
;D ;D :D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-29 15:52:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
madcoy ;D
LOL, toś mi przypomniał ;) Jak to dalej szło? "Jestem dobrym wujkiem"??

-M
fotografia cyfrowa
Nocny_Marek
fotografia cyfrowa
2006-11-29 15:57:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiecie co? Zrobmy od razu cos takiego: kazdy uzytkownik otrzyma prawo do wymoderowania zdjec, ktore mu sie nie podobaja :-))))))))))))))
To dopiero bedzie cyrk :-)))))))))))
Pozdr.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-29 16:17:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale by się czyściutko zrobiło:)
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2006-12-01 17:33:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam taką propozycję, żeby można było się dowiedzieć kiedy i o której godzinie dane zdjęcie zostało przeniesione do PF.

A jest to spowodowane tym, że ostatnio (no właśnie nie wiem kiedy, bo nie ma podanej daty!?) jakiś (;>) Modek poleciał mi po zdjęciach. Teraz pewnie siedzi w swoim fotelu dumnie wzdychając ze swojego osiągnięcia. Mi nie pozostaje nic innego jak tylko go pozdrowić z tego miejsca. :)

fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-12-01 18:11:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja mam zupełnie inną propozycję: żeby wymoderowane zdjęcia w PF były jakoś wyróżnione nie tylko dla autora.
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2006-12-01 18:55:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk .. to nie glupi pomysl jest.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-01 19:46:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie są oznaczane by było jak najmniej dyskusji o tych zdjęciach... powinny być oznaczane i zapewne przyciągały by uwagę bo każdy by chciał wrzucić swoje trzy grosze... po jakimś tam czasie byłoby wiadomo czy zdjęcie złe czy pomyłka moderatorów... i nie byłoby tych żalących się postów na forum... teraz często się o tym mówi, dlatego że tego nawet nie widać...
a moderatorzy powinni mieć odwagę i się podpisywać pod moderacjami i... absolutnie nie wystawiać NIC w tej galerii... MZ
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-12-01 20:19:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym chcial wyszukiwarke na forum....
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2006-12-01 20:25:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
absolutnie nie zgadzam się z vankertem.
mz moderatorzy powiinni mieć prawo do prezentowania swoich prac,
powiem więcej, wyłącznie oni powinni mieć to prawo ;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-01 20:33:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee:ja się nie zgadzam z tobą .Zobacz na DA co się dzieje kiedy mod wystawia zdjęcie,nawet jeśli to knot zaczyna się wielkie lizanie tyłków.Chcesz żeby tu było tak samo?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa