fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Co raz więcej...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-02 21:06:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tam jak już do kogoś trafię to i tak sobie pobuszuję w jego pf...
poza tym myślę, że takim "fotografom" jak ja wystarczyło by dać 2 zdj/tydzień
większą ilość zdjęć mogliby mieć tacy fotografowie jak np. vagabond (lecz nie powinien to dawać/przydzielać żadny algorytm, bo on nie widzi! tych zdjęć ale jakaś specjalna komisja) :D
maksymalnie 5 na tydzień. bo widziałem jak keramodnor wrzucił 10 naraz - serię "psy pracujące"... ale była zadyma... ;)
fotografia cyfrowa
Sivoo
fotografia cyfrowa
2006-12-02 21:29:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też jestem za zwiększaniem limitu ilości zdjęć w miarę jak poziom prac danego autora się podnosi. Ale uważam również że jedno zdjęcie na tydzień to jest zbyt mało. Uważam również że 10 na tydzień to lekka przesada nawet jak na konto płatne. Moim zdaniem 5 by w zupełności wystarczyło. Można by również podnosić ilość zdjęć dla osób które naprawdę prezentują wysoki poziom prac.

fotografia cyfrowa
krpx69
fotografia cyfrowa
2006-12-02 21:31:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bodajże Dundee wpadł na pomysł ocena średnia-zaokrąglona zdjęć = ilość zdjęć na tydzień. Pomysł bardzo dobry myślę. Biorąc pod uwagę fakt, że maksymalna ocena to 5, proponowałbym pomnożyć wynik x 2. Osobom ze średnią zero, jedno zdjęcie na tydzień ;-P.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-02 22:16:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba żartujecie z tą średnią ;) przecież ona ma tendencje do uśredniania ;D
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2006-12-02 23:32:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakie to wszystko jest bajecznie proste :-D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 00:58:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
średnia odpada całkowicie, za dużo TWA krąży... :D
po drugie ja cały czas chcę możliwość blokowania ocen pod zdjęciami, w których już ich nie chcemy... a jedno stoi w sprzeczności z drugim...
2 na tydzień, jeśłi ktoś uzna, że zasługuje już na więcej - ikonkę do takiego zgłosznie (można zgłaszać się tylko raz w miesiącu) do 5 zdjęć dla najlepszych...
od czasu do czasu sprawdzenie, czy zasłużeni dla fotografii jeszcze dobrze widzą co focą... itd.
poprosić o zgodę tych, co już zapłacili na max 5 tygodniowo i lecimy... myślę, że wszyscy widzimy jak zdjęcia lecą straszliwie czasami...
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2006-12-03 15:31:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi - ciekawym pomysłem rzucił hmmm... faktycznie ludzie mają Świetne zdjęcia i przeważnie trafiam na nie
odwiedzając ich zbiory - przy okazji oceniania/komentarza nowo dodanego przez Nich
fotografia cyfrowa
Red5
fotografia cyfrowa
2006-12-03 18:17:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm.. dopóki w tego typu dyskusjach nie będzie brał udziału jakiś decydent, można je traktować wyłącznie jako metodę rozładowania emocji/frustracji/czego tam jeszcze.. i tyle.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa