fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dziękuje moderatorom...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
emet_b
fotografia cyfrowa
2006-12-06 22:34:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za ich szybkość i skuteczność działania.

Mogliby przynajmniej wyjaśnić co im się nie podoba w mojej zimie...
Linka nie podam bo nie działa- można je zobaczyć w moim portfolio " Kawałek zimy"

Podstawowe pytanie każdego studenta- DLACZEGO?????
fotografia cyfrowa
gunder
fotografia cyfrowa
2006-12-06 23:32:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja nie wiem dlaczego zostało wymoderowane, ale cała ta moderacja od kilku dni moim zdaniem nawala mówiąc delikatnie. Jeszcze raz zgłaszam swój postulat: NIE MODEROWAĆ, przynajmniej przez 24 godziny od pojawienia się foto w galerii!
Ach, wołanie na puszczy;)
fotografia cyfrowa
Kobieta
fotografia cyfrowa
2006-12-06 23:53:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TAK... SĄ ZASADY PUNKTACJI... POWINNY BYĆ TEZ JASNE ZASADY MODERACJI...
PROPONUJE PODAĆ JASNE ZASADY MODERACJI... NAJLEPIEJ W PUNKTACH...
I KAŻDY BĘDZIE WIEDZIAŁ DLACZEGO TAKICH WŁAŚNIE ZDJĘĆ NIE NALEŻY PUBLIKOWAĆ...:)A.
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2006-12-07 00:19:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Droga administracjo. Mam taką propozycję dotyczącą moderacji. Ustalcie limit (np. 10, 20 zdjęć) - póki użytkownik nie przekroczy limitu umieszczonych w galerii zdjęć moderujecie jak teraz (jeśli już musicie), ale jeśli już przekroczy ten limit (i tym samym udowodni wszystkim, że potrafi wykonać poprawne i akceptowalne zdjęcie) to jego kolejne prace także moderujecie (jeśli już musicie) ale z 24 godzinnym opóźnieniem. W ten sposób 'oczyścicie' galerię, zwolnicie miejsce na serwerze ale dacie 'poszukującym' szansę zapoznania się z opiniami innych na temat ich poszukiwań, koncepcji itp. Będzie wilk syty i owca cała. A Ci wszyscy, którzy nie chcą oglądać 'dziadostwa' w galerii niech oglądają prace z 24 godzinnym opóźnieniem. I już.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-07 00:24:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jak komuś trzy wymoderują to bana na galerię ;D
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-12-07 01:32:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ej jak zrobią to, co mówi M to jeszcze jedna fotka i polecę :P
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-07 08:21:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Humbak, jak zestawisz "Kawałek zimy" z "Zakochani żyją wolniej", to nic, tylko drzewka w śniegu moderować... Ambitniej! Ambitniej, mości Humbaku!!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-07 11:00:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo... można by ułożyć wzór matematyczny w oparciu o złoty podział (liczbę fi)
odstępstwo od wzoru w określonym przedziale by było moderowane, jednak ten sam wzór ze znakiem ujemnym pozostawałby w galerii (w mysl zasady, że to co klasyczne i nowatorskie może się sprawdzić).

-M
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-07 11:11:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzisz lolo... praktycznie wszystko można ująć w matematyczcny wzór. Oczywiście zdarzałyby się błędy, ale myślę nie większe niż przy systemie, który akurat obowiązuje.
ogólne wrażenie - jest po prostu wynikiem tego działania matematycznego
walory artystyczne to zbieżność z kanonami, definiowalnymi matematycznie

ostatnie stwierdzenie idealnie odnosi się do zdjęcia, które nie opiera się na liczbie fi, tylko jej modyfikacji... np. 1/fi ;D

-M
fotografia cyfrowa
emet_b
fotografia cyfrowa
2006-12-08 22:00:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty- zdaje sobie sprawe z poziomu mojej zimy i dlatego nie mam pretensji o usunięcie. Boli mnie tylko to, że czas usuwania zdjęć nie jest usystematyzowany- jedno zdjęcie znika po około godzinie, a jakieś śmieszne, nieostre kaczuszki pływają po galerii pół dnia. I przydałby się jeszcze jakiś mały podpis dlaczego zostało usunięte- jeśli administratorzy nie mają czasu na pisanie tylu wyjaśnień to może jakiś programik, który by generował jeden z paru wyjaśnień losowo- przynajmniej nie byłoby to takie bezduszne;) co do samych zasad moderacji nie mam zastrzeżeń- pomysł ze wzorem mi się nie podoba. W końcu to administratorzy są "Bogami" tej stronki i muszą mieć jakiś element zaskoczenia, żebyśmy się za bardzo nie panoszyli... ;]
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-08 22:07:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę M że działasz w dziedzinie liczb zespolonych, tam nawet wynik pierwiastka kwadratowego moze być ujemny ;)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-08 23:26:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
On działa już wyłącznie na części urojonej ;_)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-08 23:40:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"zdaje sobie sprawe z poziomu mojej zimy"

I już wiadomo dlaczego trójmiejscy obiektywni nie przyjadą do krakowa... bo do zlodowacenia daleko... wszystko przez Twoją zimę ;P

-M
fotografia cyfrowa
Matheo
fotografia cyfrowa
2006-12-10 12:24:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na plfocie przynajmniej podają powód wymoderowania, niewystarczający, ale podają. Myślę, że jakaś notka chociażby dla samego autora winna się pojawiać (poza informacją, że zdjęcie jest tylko w portfolio). W tym aspekcie sami koledzy użytkownicy niekiedy wyjaśniają, dlaczego zdjęcie jest niewystarczające do galerii.
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-12-10 13:18:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Matheo - tutaj też wyjaśniają, wystarczy poszukać...
Pzdr!
fotografia cyfrowa
emet_b
fotografia cyfrowa
2006-12-10 16:06:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to ja się z chęcią dowiem gdzie mam szukać...
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-12-10 17:55:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moje konto => pod zdjęciem link "w portfolio"
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:07:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niech moderują ale po tych 24 godzinach. Niech człowiek ma chociaż możliwość dowiedzenia się z komentarzy co jest nie tak ze zdjęciem. Jeśli fotki będą usuwane zanim ktoś dowie się co zmienić w zdjęciu, jakich błędów unikać, to ten człowiek nigdy nie będzie w stanie poprawić swoich umiejętności i będzie zalewać galerię kolejnymi gniotami. 24 godziny to niewiele, a daje to możliwość dowiedzenia się co ze zdjęciem jest nie tak. Poza tym to moderowanie jakoś dziwnie działa... Zostawianie w galerii zdjęć o sredniej poniżej 0(tak tak, takie też są. I są już odłuższego czasu), a usuwanie takich o średniej w okolicach 2, lub powyżej 2? Coś tu nie tak...
fotografia cyfrowa
emet_b
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:53:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niech każde zdjęcie przez pierwsze 24 godziny bedzie z blokadą oceniania. autor dowie sie jakie błędy popełnił itp. A po 24 godzinach zdjęcie albo do moderacji albo odblokowac ocenianie i kariera na OB :D:D:D:D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:21:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i jakie uzasadnienie napisali? zdjęcie nie zasługuje na galerię?
ja to widzę tak... jeden moderator jedzie jak chce a drugi klika co drugie do wymoderowania no bo coś trzeba... trafiony zatopiony... ruleta...
chciałbym też zauważyć, że nie ma co apelować i proponować bo nikt z nami nie dyskutuje na ten temat... tylko my sami... to chyba bez sensu jest...
fotografia cyfrowa
Kobieta
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:36:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cytuję powód moderacji: "(Nie zdefiniowano żadnych powodów)"... zaciekawił mnie?... :)A.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:40:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zamiast robic lepsze zdjecia pierdzielicie tu litanie jakie to moderowanie niesprawiedliwe. Opanujcie się ;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:49:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa:zauważyłem,że czym więcej masz punktów, tym bardziej jesteś buńczuczna i pyskata.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:57:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
im więcej skamleń na forum tym bardziej mnie to wkurza, też mi wymoderowano fotę i jakoś wątku płaczliwego nie założyłam. Ilicz sie ze słowami, bo nie widzę gdzie jestem pyskata. Polecam słownik języka polskiego i wyrażenie "pystaty/a". A ilośc punktów nie ma tu nic do rzeczy.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-10 22:07:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Boże drogi, facet płeć zmienił....
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa