fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Szafowanie ocenami
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:26:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja uważam, że oceny są ok - ciekawi mnie co inni sądzą o moich zdjęciach, a ocena punktowa jest syntetyczną opinią. Jeżeli jeszcze poparte uzasadnieniem to super, tylko nie każdemu się chce pisać, poza tym osobiście nie zawsze wiem, dlaczego jedno zdjęcie do mnie przemawia a inne nie - to trochę tak jak z gustami, o których się nie dyskutuje :) chyba, że zdjęcie "w sposób oczywisty" zwalone technicznie. A internet ma swoje prawa - wystawiając złą ocenę narażamy się na działania odwetowe, tego nie da się uniknąć, tak jest na KAŻDYM tego typu serwisie - a skala zależy od uczestników serwisu... i od moderatorów! Nie zmuszałbym więc do długich komentarzy bo wbrew pozorom mogą być one odebrane bardzo osobiście - szczególnie w przypadku słabej oceny - i wywołać reakcję. To jednak sztuka napisać rzeczowy komentarz do oczywiście słabego zdjęcia, o którym Autor sądzi, że jest super - inaczej by go nie wystawił... Więc jak dla mnie - jest OK
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:36:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oceny zawsze budzily i beda budzic kontrowersje - jak powiedzial LOLO - najwiecej w tym powinno byc zabawy i czystej gry - tak poza tym - mowcie co chcecie - dobra fotka obroni sie sama - nawet jesli bedzie to oznaczalo, mnostwo sprzecznych ze soba komentarzy - po prostu wywola tak czy siak jakies mocne wrazenie negatywne czy pozytywne - ale wywola - gniot przejdzie bez echa
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-27 11:11:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki, macher -> słusznie. Jest jeszcze jedna fajna rzecz, czyli oglądanie. Pewna pani, którą czytałem kiedy uczyłem się grafiki powiedziała, że aby nabrać kreatywności trzeba oglądać, oglądać i po stokroć oglądać prace innych. Nie tylko te, które na pierwszy rzut oka nam się podobają... To samo dotyczy, myślę, fotografii... :)

Sam cenię barzdziej jedną konstruktywną k. pod swoim zdjęciem niż 300 punktów.
Szkoda że, faktycznie, coraz mniej krytykujemy i pomagamy... :/
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-27 15:39:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tym oględaniem to masz po stokrość rację. :) Też już nieraz tu o tym pisałem.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-27 15:40:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oceny do bani, krytyka rulez ;)
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-27 18:35:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to co dziś widać na "najnowszych komentarzach" tylko potwierdza zaniepokojenie Admina... czysta wazelina . fu!
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-27 18:43:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, TUKAN, że generalizować nie można - jest bardzo dużo bardzo rzetelnych komentów i krytyk. W pewnym sensie zależy to od nas, jak dużo wazeliny tu się wleje. Pozdr
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-02-27 23:51:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajne i brzydkie to jeszcze OK
gorzej jak autor wstawia 1 literkę i ocenę :)
np.: o? ocena=-1

;)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa