fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Szafowanie ocenami
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-24 10:41:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zauważamy przez ostatnie kilka dni tendencję wśród użytkowników do stawiania wysokich, zupełnie nieuzasadnionych ocen przy zdjęciach co najwyżej średnich. Prosimy o uważne wczytanie się w zasady oceniania.

Przem/Obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
wienwal__
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:12:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety niekiedy wystawienie nizszej oceny powoduje publiczne i bezpodstawne oskarzenie o odwetowe ocenianie. Administracja niestety nie zareagowala na takie zachowanie. Dlatego chyba Admin nie powinien sie dziwic, ze takze srednie zdjecia sa oceniane zbyt wysoko. Nikt nie chce byc oskarzany i obrazany. Podejrzewam, ze w najblizszym czasie wszystkie zdjecia beda oceniane tylko wysoko z obawy przed reakcja Autora na niskie oceny.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:19:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wienwal - administracja zareagowała moderując twoje obraźliwe komentarze.
fotografia cyfrowa
Mr.R
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:19:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlatego tego typu oceny powinny byc poddawane moderacji, ale jak je wyslac moderatorowi, jesli nie mozna uzasadnic takigo posuniecia...

MZ 85% ocen jest zupelnie nieuzasadnionych :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:26:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
--> Magus, Wienwal proszę o przejście z dyskusją na priv i nie poruszanie tematu publicznie. Galeria i forum nie są miejscem do tego przeznaczonym.

Aby ukrócić tego typu sytuację, dzisiaj wszyscy użytkownicy dostaną funkcję ignorowanych, pozwalającą na zablokowanie jednej osobie możliwości komentowania, krytykowania, wystawiania ocen i kontaktowania się z autorem zdjęcia.

Przem/Obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
wienwal__
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:31:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus- nie rozumie dlaczego Ty wlasnie jako pierwszy zareagowales na moj post. Poruszylem ogolny problem a nie jakas konkretna sytuacje. Jezeli poczules, ze sprawa dotyczy wlasnie Ciebie to przepraszam. Nie taki byl cel tego postu.
Jezeli masz jakies zarzuty co do mnie to moze tak jak prosila Administracja zalatwimy to na priv a nie na forum publicznym.

fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:32:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy taka blokada będzie działała w dwie strony? Tzn czy jeżeli X zablokuje Y - to znaczy, że Y nie może komentowac zdjęć X, ale czy X wtedy też nie może komentowac zdjęć Y ?

Przepraszam administracje i innnych userów jeśli moje zachowanie w którymkolwiek momencie było niestosowne.
fotografia cyfrowa
Mr.R
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:35:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o, to ciekawa opcja...
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:50:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blokada będzie działać w jedną stronę. Jeśli zablokowany autor uzna, że również nie chce czytać komentarzy i wiadomości od blokującego może zrobić taki sam manewr.
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-24 11:53:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jeszcze brakuje opcji blokuj wszystkich poza mna i moimi znajomymi :D
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-24 12:55:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Adminie -> może jakies konkrety?
Teraz ktoś kto postawił ostatnio parę +5 (ja także) może czuć się wywołany do tablicy...

Pozdrawiam. :)

PS. Jeśli te uwagi sa skierowane do konkretnych osob powinny one być powiadamiane o nich na priv.
Mam nadzieję, że tak właśnie jest. :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-24 13:57:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
--> gryllus, konkretne osoby są i będą informowane na bieżąco na priv.
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-24 14:34:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeleciałem przez wystawiane przez siebie oceny i... przyznam Adminowi rację. tyle tylko,ze ja niezbyt obawiam się rewanżu za wystawianie niskich ocen. myslę ,że podobnie jak wielu z Nas , po prostu NIE OCENIAM słabych zdjęć. do swoich 4 i5 nie mam większych zastrzżen,są pod zdjęciami,które autentycznie mi się podobają... może więc , jesli już wejdziemy po miniaturce i natkniemy się na "gniotka" zostawiać mimo wszystko ślad w postaci niskiej oceny na jaką takie zdjęcie zasługuje? ... tak sobie tylko gadam... :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-24 16:47:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
--> lolo, dzięki za opinię i sugestię. Uwierz, że naprawdę żadnego słowa tutaj nie zostawiamy bez echa. Ale co do ocen to nie będziemy ich usuwać, natomiast już wkrótce dodamy nowe funkcje, które powinny zmarginalizować znaczenie oceny.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-24 16:59:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...bicie piany...eh..
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-02-24 21:08:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak Lolo, ale na onephoto mozesz funkcje oceniania wylaczyc, jezeli nie chcesz sie w to bawic. Tutaj brakuje mi takiej mozliwosci.
Blokowanie ocen, wbrew wszelkim obawom zwieksza ilosc komentarzy pod zdjeciami.
Zdarza sie bowiem ze zdjecie Ci sie nie podoba, a autora znasz i lubisz. Zeby nie miec stresu zwiazanego ocenianiem w brew sobie, albo narazac sie na strate przyjaciela, ludzie dyskretnie nie zauwazaja zdjecia w takim wypadku.
Blokada oceniania rozwiazuje ten problem. Slownie mozna zawsze cos sensownego napisac w sympatyczny sposob.
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-24 21:21:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bicki --> Masz absolutną rację, bicie piany.
Ludzie, nie potraficie się cieszyć pokazywaniem i oglądaniem zdjęć? Nie potraficie olać ocen i zostawić ich w spokoju? Dokazywanie, udowadnianie, wywody, dowody - pierdu, pierdu (najwyżej mnie wymoderujcie).
Krótko: admini jasno powiedzieli - ten serwis tak ma i w zakresie ocen nie przewidujemy zmian. Kropka. Take it or leave it.
Idę oglądać i komentować zdjęcia.
fotografia cyfrowa
ajdukiewicz
fotografia cyfrowa
2006-02-24 23:40:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda ze mozna miec tylko jedną osobe w ignorowanych (taka moja luzna uwaga)
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-25 00:38:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z KAŻDEJ (!) wypowiedzi wynika jednak, że oceny nas kręcą ;) i tyle jak mawiają postkomuniści z Grupy Trzymającej się za Wacki ;)
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-25 10:14:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo, ale NIE KAŻDY MUSI odpowiedzieć...
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-25 11:25:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a'propo "szafowania ocenami" :

fender666 (105) 2006-02-25 01:16:26 | ocena = brak oceny
Tukan, wez lepiej rob te swoje zdjecia hindusow, jak nic nie widzisz to nie komentuj. Twoja opinia jak dla mnie jest po prostu bezsensu. Jesil sie czegos nie rozumie to sie nie mowi na ten temat. To tak jakby naczuyciel matematyki, wykładał nie rozumiejąć wiedzy matematycznej. Na zdjeciu jest ruch, kontrastujace ostre postaci z tymi rozmazanymi, pokazany klimat dworca warszawskiego, przechodniość i pospiech. Jak tego nie widzisz to moze wybierz sie do lekarza. Tego od oczu.


no comment's :(
fotografia cyfrowa
Grzegorz_N
fotografia cyfrowa
2006-02-25 14:13:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przepraszam że się wtrącę (choć nie bardzo wiem czego konflikt ten dotyczy), ale IMO zasadą takiego forum jest zdobywanie doświadczeń przez naukę na własnych błędach, które dostrzegają inni. Widzę że szereg ocen jest bardzo enigmatycznych (typu "fajne" albo "brzydkie") a nie o to przecież chodzi. Proszę Admina o rozważenie takiej opcji jak wprowadzenie minimalnej długości komentarza i oceny, poniżej której nie będzie on (ona) widoczny/a.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-02-25 14:36:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Grzegorz: a tę minimalną długość komentarza będzie można osiągnąć wpisując "fajne" (lub 'brzydkie") wymagane 15 razy...
fotografia cyfrowa
Grzegorz_N
fotografia cyfrowa
2006-02-25 15:17:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... i zgłosić do wymoderowania!
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-26 10:41:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
święta prawda :( niestety... no, patrzmy jak rozwijać się będą OBIEKTYWNI.....
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa