fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Plener Mission imposible!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-12-12 21:59:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie z funflem ostatnio po wsiach jeździliśmy i taka nas refleksja naszła. Polskie wsie to kopalnia tematów! Przede wszystkim mam na myśli degustatorów win i piwek przed wiejskimi sklepami. Ciagle mam w pamięci te widoki. Młodzi ziomale oparci o swoje wypasione Polonezy lub Mz-tki, lub starsi, co traktorami zajechali. A w Niedzielę po sumie jest tak dużo do przedyskutowania! Jest tylko jeden problem. Oni są groźni! Na widok obiektywu nerwy ich biorą. A mz-tki w rekach nerwusów są szybkie. No i tu migawa wpadł na pomysł: trzeba zrobić plenerek objazdowy. Funfle mnie olaly, więc tu to piszę. Trzeba tak: jednego funfla, co ma szybkie auto, szybkiego kierowcę, dwóch mocarnych obiektywnych (to gdyby nas emzetki dogoniły) no i ja- ten co strzela. Robota była by taka: Podjeżdżamy pod sklep, wystawiamy lufy przez okna (nie gasimy auta!) pstryk,pstryk.pstryk, odjeżdżamy. W razie pogoni- szybko odjeżdżamy. I tak od sklepu do sklepu przez wsie i osady. Pomyślcie: tyle twarzy, tyle portretów! To co, są chętni?
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-12 22:07:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a wystarczy podejść, postawić gawiedzi po winku za 4.50 i focisz do woli. A ty to byś za darmo chciał wzystko i na wydre jeszcze (sorry szymon :P)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-12 22:07:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;)
fotografia cyfrowa
Paulos
fotografia cyfrowa
2006-12-12 22:08:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obiektywni zapewnią: auto, kierowcę, mocarnych.

Autor postu: zrobi zdjęcia.

Koalicja :-))
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-12-12 22:13:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fajne... będziesz miał taką masę twarzy, których nikomu nie będziesz mógł pokazać :-)
Reporterka nie polega na strzelaniu na ślepaka, ale na tym, o czym z grubsza pisze roa... jeśli nie będa ci ufać - g.... wyjdzie, nie zdjęcia.
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-12-12 22:16:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eee, mogło by być coś nowego. Wk... traktorzysta np ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-12 22:29:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tyle zachodu o 3 pstrykniecia ? :P :D
fotografia cyfrowa
BehemotKot
fotografia cyfrowa
2006-12-12 22:36:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niedoceniacie adrenaliny w tmy planie To ja sie pisze jest silna kobieta:D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa