fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pytanie do Administracji
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-17 11:07:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dwamisie - jezeli mialoby sie podpisać 50% modów, oznaczało by to, że wszyscy muszą dane zdjęcie obejrzeć a to raczej nie jest wykonalne.
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2006-12-17 11:10:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-M, dlatego piszę że nie wiem ilu - można przecież ustalić że jeśli jest 10 modów, 6 obejrzy (statystycznie ;))) to potrzebujemy 4 głosów za aby wyrzucić. Te liczby to są propozycje, ważny jest mechanizm - więcej głosów modów plus liczenie się (takie lub inne) z głosem userów. Liczby to tylko liczby - propozycją jest sam mechanizm
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-17 11:15:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to ok ;)
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2006-12-17 11:16:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to teraz ruch po stronie Administracji :)))
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-12-17 11:16:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro sypiemy przykladami to i ja swój dorzucę: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-70500.php Panowie moderatorzy, co to ma znaczyć, to skandal. Proszę o wytlumaczenie zaistnialego faktu- dla czego te wakacyjnoalbumowe wypociny NIE zostaly wymoderowane?! Toż to zwykla fotka z wakacji, autor chcąc się na artystę lansować wyp... kolor i wp... ziarno. Żenada. ;)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-17 12:33:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i pozowane! ;))
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-17 12:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Migawa:sam sobie takie rzeczy robisz?
fotografia cyfrowa
pietro77
fotografia cyfrowa
2006-12-17 12:48:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dwóch moderatorów wystarczy, by wyrzucić zdjęcie, to nie są ludzie na etacie.
I oceny nie powinny mieć wpływu na moderację, gdyby nie było TWA, to wtedy pomysł miałby jakiś sens. Poza tym fakt, że jakiś user da piątkę, nie znaczy, że zdjęcie jest dobre...
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2006-12-17 13:10:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
se pospacerowałem,przemyślałem i..........przepraszam wszystkich,którzy mogli poczuć się urażeni moimi postami,kocham was wszystkich ogólnie i szczególnie,kocham zdjęcia...kocham zdjęcia fociaży,pstrykaczy,fotografów,artystów,pseudoartystów i wszystkich,...jest super,jest hiper i ogólnie ok...idą święta,więc nie ma co się unosić,pokora...trochę pokory...i wybaczenie...wybaczam wszystkim,nawet tym,którzy uważają się za megaartystów i piszą o mnie,że jestem cieńki bolek i nie umię robić zdjęć...tak!...to prawda,jestem cieńki bolek i nie potrafię robić zdjęć :),pozdr :D:D:D
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-12-17 14:11:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co, odrobina samokrytycyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zresztą co za różnica, czy zdjęcie wysłane miesiąc temu jest w folio czy w galerii. I tak nikt nie przegląda galerii tak daleko wstecz. Zupełnie nie pojmuję tych emocji związanych z moderacją. Może to zależy jakie kto ma podejście. Zapewne niektórzy wymoderowanie swojego dziełka traktują jak najokrutniejsze upokorzenie na OB. Jest to pewnie dla niektórych kop w d.... To zależy od harakteru- czasem taki solidny kop w d... jest potrzebny, żeby spadły z nosa różowe okulary i bez tych okularów krytycznie popatrzyć na swoje prace. I podnieść sobie poprzeczkę. A gdy emocje biorą górę i w ataku szału ktoś chce się powyżywać na moderatorach, to proponuję wyłączyć kompa i zrobić to, co on70. Patrzcie jaki szczęśliwy wrócił ze spacerku.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-17 16:25:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ja też dam przykład jak to określił zec,jednego z najśmieszniejszych zdjęć tego portalu.cóż widzimy facet sfocony podczas czytania gazety,banał nad banały,a jeszcze wisi ;-))))
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-77449.php
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-17 16:49:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corason, masz pewnie wtyki, ot co... a tak ogólnie to może tak już świątecznie... odpuścimy wszystkim na 2 tygodnie? czy jeszcze nie? :)
on70 - zdradź tajemnicę swej duchowej odnowy... :D ;)
serdeczne pozdrowienia dla administracji, moderatorów i wszystkich obiektywnych, nieobiektywnych i w ogóle... :) - szczerze...
oooo... nawet nie poczułem fałszu i nic mnie nie kosztowało prócz paru uderzeń w klawisze... :D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-17 17:43:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za pozdrowienia vankert, kwalifikuję się do wszystkich grup równocześnie ;D
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-12-17 18:38:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To co, oglaszamy tydzień dobroci?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-17 19:00:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za ,nawet oceny moje będą troche mniej obiektywne w tym czasie.
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2006-12-17 19:07:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to proste!idę sobie na spacerek,mgła,mżawka,pogoda dzisiaj na Dolnym Śląsku katastrofa...idę,torba z aparatem przy boku,ludzie pukają się w czoło :)...pomyślałem sobie:ilu obiektywnych gdzieś teraz w Polsce i nie tylko wędruje tak sobie z aparatem przy boku...i poczułem,że należę chyba do jakiejś tam wspólnoty ludzi ciekawie zakręconych,i że warto trzymać się razem...:D:D:D

TYDZIEń DOBROCI UWAżAM ZA OTWARTY! :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-19 00:49:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
łosz... to niebezpieczny potral widzę... ;) muszę uważać na wirusy przenoszone drogą elektroniczną... :)
na Dolnym Śląsku mówisz? a dokładnie? :)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-19 11:35:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bezpieczny, bezpieczny... pomidor krzywdy nie zrobi ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa