fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zmiany
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Trigon
fotografia cyfrowa
2006-02-25 18:39:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zauważyłem zmiany....a mianowicie pojawia się coraz więcej świetnych zdjęć, świetnych fotografów i serwis podnosi swój poziom....co niezmiernie mnie cieszy :) Czy ktoś podziela moje odczucia?
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-25 18:45:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niestety :( ;) tak
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-25 20:42:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O tak :)
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-02-25 22:59:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To chyba dobrze?
fotografia cyfrowa
Trigon
fotografia cyfrowa
2006-02-26 06:35:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To wspaniale wręcz :))
fotografia cyfrowa
adam_twardy
fotografia cyfrowa
2006-02-28 22:49:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ci co robili to robia dobre moze i lepsze ale miliony śmieci znów przybywa...moim zdaniem jest gorzej
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-03-01 06:43:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja myślę, że to chwilowe - efekt końca walki o ten cholerny aparat. Fala nowych minie, części się znudzi, część zostanie i będzie się uczyła, a jeszcze inni (niestety, najmniej liczni, ale zawsze tak jest), którzy mam nadzieję też zostaną - to ludzie umiejący robic foty. Pozdr
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-03-01 09:15:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja jestem ciekaw co Adam_Twardy nazywa milionami smieci. Sprostujcie mnie, jesli się mylę, ale ten serwis powstał chyba właśnie z myślą o ludziach, którzy chcą się uczyć i/bądź doskonalić swoje umiejętności.
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-03-01 11:39:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt -> słusznie. I jak się zdaje Administracja będzie miała drobny problem z pogodzeniem tych, którzy chcą tylko dobrych zdjęć i tych, którzy będą chcieli publikować gorsze, żeby sie douczyć... Tym bardziej, że, panie, krytyk coraz mniej, coraz mniej a zdjęć coraz więcej. Pozycje zdobyte i umocnione, reszta jest pomijana... Naprawdę jestem ciekaw jak to się dalej potoczy...

[Stały czytelnik. ;)]
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-03-01 12:01:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gryllus --> uczyć się - jak najbardziej. Ale co począć z takim, co to mają na dysku tonę gniotów i jeden za drugim wstawiają w ogóle nie bacząc na uwagi, komentarze i krytyki? A co począć z takimi, co to tylko tu przyszli, żeby zdjęcia i oceny wystawiać, a jak w komentarzu rzucą "boskie" to znaczy że święto jakieś? Administracja może stanąć na głowie, a i tak sporo zależy od użytkowników. Można naturalnie wprowadzać kolejne restrykcje i wymogi (np. nie ma oceny bez komentarza), ale i tak już teraz userzy prześcigują się tutaj w wymyslaniu sposobów obejścia takich nakazów i wymogów (najlepszy przykład: kopiowanie opisu -1 i 5 lub pisanie po 15 razy "super" albo "max"). Jakaś paranoja. Na Polaka nie ma mocnych - albo zamordyzm się wprowadzi (co tu raczej odpada) albo bezchołowie grozi. Można by pisać bez końca.
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-03-01 12:15:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Macher -> nie wiem co począć. :/ Miejmy nadzieję, że administracja wie... :)
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-01 12:16:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wie, wie. Pracujemy nad rozwiązaniami, które z czasem pewnie dadzą efekty. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Trigon
fotografia cyfrowa
2006-03-03 01:28:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja chciałem jakiś pochwalny topick założyć.....choć jeden miły, a Wy znowu narzekacie :)))
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-03 12:01:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo zgadzam się co do kasowania całych zdjęć z pyskówkami, tylko nie może być tak, że Y pyszczy pod zdjęciem X i kasuje się X zdjęcie za przewinienia Y.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-03 12:18:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to jest dobre rozwiązanie wydaje mi się, sankcja całkiem rozsądna, współmierna do przewinienia.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-03 13:22:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo --> Bardzo ciekawa propozycja, z pewnością weźmiemy ja pod uwagę. Obecnie - i to chyba mogą potwierdzić użytkownicy - staramy się szybko i jednoznacznie reagować na przejawy chamstwa, złośliwości i odwety. Tym niemniej, Twoją sugestię weźmiemy pod uwagę. Pozdr
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-03-03 14:24:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lolo -> ...i konieczność z a p o z n a w a n i a się z zasadami panującymi w serwisie dla każdych nowych użytkowników. Niech odznaczą ptaszka przy "akceptuję i rozumiem, jestem w pełni władz umysłowych". ;)
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-03 19:29:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pyskówki łatwo wypatrzeć i wyeliminować, ale co zrobić z punktowymi "odwetowcami" ? na przykład: koleś nigdy nie zaglądnął do mojego porto, ja zobaczyłem zdjęcie , wystawiam niską ocenę i za chwilę mam już taką samą pod swoim zdjęciem? ot, taka ciekawostka....
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-03 19:59:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: mea culpa - z perspektywy czasu widze i wiem, ze troche mnie ponioslo, mowie o wystawieniu oceny w odwecie. mozecie mi uwiezyc badz nie, ale zwykle tak nie postepuje. z regoly nie oceniam wcale jesli zdjecie mi sie nie podoba. wiem ze to nie jest zadne wytlumaczenie, ale kazdy czasem ma ten gorszy dzien, wtedy niezmiernie latwo o pyskowki i odwetowe akcje zaczepne, zycie. mysle jednak ze pod zdjeciami za duzo jest sarkazmu, docinek i kpin, w duzej mierze to one przyczyniaja sie do tego typu sytuacji. p r z e p r a s z a m wszystkich uwiklanych i co zlego to nie ja :) ps. pamietajcie ze czasem latwo trafic na tzw. Niski prog wzbudzenia - o tym jest moje nowe foto. koniec.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa