fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Idzie zima. Ktory polar ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vacio
fotografia cyfrowa
2006-12-20 16:18:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
loki: w rekawiczce nie pokrecisz :D czyszczenie -jak juz ktos napisal, bardzo delikatny i wogole upierdliwy. ja teraz chyba kupie cokina P, tanie to i wieksza powiezchnia czyli mozliwe ze bedzie bardziej rownomierny.. mam taka nadzieje.
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-12-20 16:24:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
Dzis jeszcze jedna osoba potwierdzila problemy z czyszczeniem pro1. Odradzila mi go do warunkow polowych. Pierwszy raz sie spotkalem zeby sprzedawca odradzal zakup najdrozszego filtra na rzecz tanszego. Znalazlem wkoncu sklep gdzie maja to Marumi wiec pojawila sie tansza alternatywa dwugwintowego slima.
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-12-20 16:42:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeżeli zdecydujesz się na zakup B&W to kup wersję z gwintem te dodatkowe kilka milimetrów raczej nie spowoduje powstania jakiejś chamskiej winiety w rogach kadru (przy nakręconych dwóch filtrach i 12mm niestety już się pojawia). tak jak pisałem wcześniej dekielek dodawany do wersji slim raczej kiepsko spełnia swoje zadanie, przeważnie, kiedy wyciągam aparat z plecaka nie ma go już na swoim miejscu.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa