fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Metody dzialania co niektorych osob - do wiadomosci admina
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 20:12:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z dnia dzisiejszego 26.02.2006 > godz 20:00:
"supera (6) 2006-02-26 20:04:41 | ocena = brak oceny
fajna fotka ale ja po proźbie prosze o kilka punktów w celu pełnej reaktywacji mego konta , pono musze ich uzbierac 50 abym mógł normalnie funkcjonowac , troche to dziwne no ale taki jest regulamin wiec chodze i prosze dobrych ludzi o wsparcie , sorki za zawracanie głowy ale to nie ja wymyśliłem , pozdrawiam supera"

supera (6) 2006-02-26 19:57:49 | ocena = brak oceny
fajna fotka prosze kliknji mi pre punktów na początek abym mógł normalnie funkcjonowa , sorki i dzieki za wyrozumiałośc

remik36 (693) 2006-02-26 20:05:58 | ocena = 4
to tak, dla punktów

Panowie zaczyna sie !!! Jesli nie chcemy aby sie psulo natychmiast takie przypadki do admina !! Jeden i drugi uzytkownik powinien odczuc skutki i konsekwencje - zenujace - jesli dalej ma to tak wygladac to kwestia miesiaca i Obiektywni pozostana nimi tylko z nazwy :((
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 20:22:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Takie dzialania powinny byc duszone w zarodku - to jak rak zacznie toczyc nam portal i zacznie sie "lizanie dupek" poklepywanie po pleckach i tworzenie Towarzystwa Wzajemnej Adoracji (TWA) - dla mnie takie przypadki jak dzis pokazany powinny byc bezwzglednie tepione i banowane przez admina - jesli ktos w taki sposob zaczyna swoja przygode z Obiektywni.pl to czego sie spodziewac potem po nim - mozna dac mu np, zakaz wstawiania zdjec na kilka dni ale co to da - po pewnym czasie zacznie stosowac te same metody- a przy coraz wiekszej liczbie uzytkownikow - admin nie nadazy z reakcjami - prosze o konstruktywne opinie na ten temat i jednoznaczne okreslenie stanowiska i odp od Administratora
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-02-26 20:27:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i dlatego właśnie taki jak wyżej cytowany wpis przekazałem do moderacji...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 20:28:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uwazam, ze kazdy powinien poznac co kierowalo nim - to dostalem na PW :

"Ok , napisz donos bo to własnie tacy jak ty tak mocno usztywniają takie serwisy , piszesz w informacjach o sobie że lubisz oceniac i kierujesz sie w ocenach obiektywnym spojżeniem na całośc obrazu , ok ja widze to tak samo ale do holerki zabranisz tego robic innym czemu ja niemam wyrazic swej opini swego odczucia w formie oceny punktowej , sam dobrze wiesz ze jesli piszesz komus komenty bez punktacji jest na to mały odzew , i np sformułowanie dobra fotka i postawienie 3 pkt jest jakimś wymownym komentem , tu niestety wiekszośc patrzy na te zasrane punkciki i na nich sie bazuje cała tutejsza świadomośc ludzi ,
dobra pytam sie tylko jaki massz cel w usztywnieniu członkowstwa innym uczestnikom, ja ułożyłem sobie taki plan aby wstawiac tu swe fotki od tych dawniejszych po te co robie aktualnie tak aby pokazac swuj rozwuj, zaczełem od naprawde niezabardzo udanych z wadami, ale tak bedzie do czasu , tylko ze dziś się dowjaduje ze został zmieniony regulamin i moje plany wzieły w łeb
trudno rób co chcesz masz okazje się wykazac jako świadomy aktywista portalu obiektywni
pozdrawiam kolege
supera"
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 20:31:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"tacy jak ty tak mocno usztywniają takie serwisy" - milo mi ale wole byc tak "usztywniony niz rozluziony w stylu Plfoto czy Onephoto gdzie TWA i wazelina rzadza

"tu niestety wiekszośc patrzy na te zasrane punkciki i na nich sie bazuje cała tutejsza świadomośc ludzi" - mam nadzieje, ze to mniejszosc, ktora tak nisko ocenia ten portal - a jesli nawet tak jest to ja nie mam zamiaru rownac do wszystkich !

fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:12:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm chyba nie złamał żadnych zasad, które nie są jeszcze ustalone... może to i żenujące ale...
"komentarze pokazują Twój stosunek emocjonalny" no i widzisz.. taki jest jego stosunek emocjonalny do twego zdjęcia. smutno mu, że nie może oceniać. :)
administratorzy na pewno uszczelnią i uzupełnią wytyczne co do niektórych rzeczy. poczekajmy na ich postanowienia, pewnie obserwują co przyniosą zmiany. nie róbmy "polowania na czarownice"

można by jeszcze dołożyć do FAQ aby zdjęcie tu publikowane było tylko TU (w jednym internetowym portalu), no nie calme? ;)
oglądanie po raz kolejny tych samych fotek, które się zna z innych portali też jest męczące... (trochę to jak spam) :D
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:20:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert nikt nie dostrzegl jednej rzeczy facet wchodzil po kolei w kolejne zdjecia - ten sam tekst bez zastanowienia , bez oceny fotki innych, jak automacik pyk strzelil swoj wklejony tekst i po krzyku - czy okazal choc troche szacunku przez to dla autora pracy ? - nie - zalezalo tylko i wylacznie na zlapaniu pnkt - dziwi mnie, ze tego nie widza inni - nie wiem moze ja jestem inny jakis ? ale nie bawilo mnie to ani przez moment - dodkonala praca Chrup'a np - wchodzi i co ? pierdoli o swojej dupie i pnkt dla niego - czy to nie obraza autora w jakis sposob ? Nie wiem moze faktycznie innym to nie przeszkadzalo - mi tak
Nie lamie zasad mowisz ? - hmmm dyskusyjne - dostal pierwsza ocene - cytyje masz, dla punktu - to wg Ciebie jest ok ? Inni pracuja na swoje oceny a gosc lazi lize dupke i zbiera z litosci to jest wg zasad ? Jesli takie maja byc zasady to darujmy sobie na samym poczatku
Czekam tak samo jak kazdy na odzew adminow
Co do wystawiania na innym portalu - nie widze w tym nic zlego - demokracja jest :) to tak jakby zaczas nacjonalizowac - jestesmy jedyni i najlepsi - cos mi tu moherem zapachnialoby

:))
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:43:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A na koniec znow PW do mnie od Supera :) tak dla rozluznienie juz z moja odpowiedzia :)

"ulżyło ci , pa kolego,
nie odczuwalem dyskomfortu wiec nic nie musialo mi ulzyc :)

sam spadam z tego gówna

dziwne, ze jeszcze tak niedawno sam chciales byc czescia tego gowna :)

a ty żyj dalej w samozachwycie nad swymi bardzo przecietnymi fotkami kropelek na kapstalch

na kapslach - niestety to nie kapsle - do samozachwytu bardzo mi daleko :) ale dzieki za konstruktywna opinie :)

Odrazu tu nawet widac że niemasz żadnej koncepcji na swą niby twórczośc pstrykasz co ci wlezie pod rekę lub co zaobserwujesz u innych

Milo, ze mnie przejrzales tak szybko - pogratulowac bystrego oka i fachowszczyzny :)

Ale wiedz że arytstą niezostaniesz nigdy

Kaszpirowki ? Artysta to nawet nie marzylem zostac ale czyzbys miale jakies wizje co do mojej osoby :)


Szkoda że zginiesz w tłumie marnych przecietniaków

A wiec jednak Ci szkoda ? Hmm mi tez, ze nie zobacze Twoich prac - w koncu moze bym sie nauczyl cos ciekawego - no coz taka Twoja decyzja


Czołem kolego (niedoszły zresztą )

Czolem (zgadza sie)

Ale mimo wszystko kocham cię

Woooow [rumieniec] ':)
"
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:47:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ale co mu z takim ocen? nawiasem mówiąc mi tylko zależy na kb aby się zdjęcie zmieściło, na ocenianiu przeze mnie to sam nie wiem, same problemy tu tylko widzę... a tych punktów to nie za bardzo rozumię czy za ilość bardziej czy za jakość .. nie sposób chyba poznać?
np. masz 768 punktów to już jesteś dobry czy jak? czy długo tu siedzisz i tak samo idzie? pewnie to jakaś odmiana zabawy ;) sam nie wiem...
to wszystko za bardzo przypomina mi realne życie, te same problemy z ludźmi ech.... a ja bym chętnie traktował to troszkę mniej poważnie... bardziej się bawiąc niż przeżywając...
zapewne masz rację i zapewne takie wpisy powinny być usuwane ale tak to już jest... dzieci się bawią... (albo chcą bawić) :)
pozdrawiam i życzę udanych prac :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:50:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pstryk ;)
chciałbym wam zrobić zdjęcie w dyskusji na żywo :D
i tego sobie i Tobie życzę... udanych fotek (oddających emocje) i lepszego sprzętu, no nie? :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:53:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rowniez zycze udanych i wartosciowych prac - wezme sobie do serca ta wskazowke aby podchodzic do tego bardziej na luzie :)
co do pnkt nie wiem ja szczerze mowiac chyb wogole zrezygnuje z oceniania a skupie sie np na tym aby dac komus jakas wskazowke jesli beda sadzil, ze potrafie pomoc w zrobieniu takiego a nie innego zdjecia troche lepiej - chyba da to wiecej niz uzeranie sie z odwetowcami
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-27 01:21:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
odruchowo przychodzi mi do głowy angielsko polskie zawołanie - "kilim".

Może serwis powinien być od lat 18 ? ;)

A swoją drogą...jakie te ludzie tera nerwowe..
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-27 05:45:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Supera został zablokowany, a szczodrzy - upomnieni. I jeszcze jedno - zmiany zasad nie działają wstecz. Użytkownik Supera aktywował konto już po zmianie zasad dotyczących punktacji i publikowania zdjęć, a więc nie ma mowy o niewłaściwym traktowaniu. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-27 08:17:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziekuje za szybka i zdecydowana reakcje.
fotografia cyfrowa
remik36
fotografia cyfrowa
2006-02-28 09:29:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, twoja reakcja i zaangażowanie w temat podkreśla chec osiagniecia tu jak najwyzszej pozycji w rankingu a nie zabawy. Zobacz jak rozczasałeś temat z głupiej czwórki którą postawiłem chłopakowi bo chciał dalej wystawiać fotki (po nieudanym starcie) i bawić sie tak samo jak Ty (napisałem że to wyjatek i zrobiłem to tylko raz). Oczywiscie dostałem ostrzeżenie od admina, z czego powinieneś być bardzo zadowolony.
Weź coś na uspokojenie
pozdr

fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-28 10:39:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja sie tam nieznam... ale jakos tak generalnie zgadzam sie z Calme... "obiektywni" te slowo mowi samo za siebie... i dawanie 4 w sposob uzasadniony inaczej niz walory techniczno-artystyczne zdjecia nie powinno miec tutaj miejsca. zwlaszcza ze wprowadzenie zasady 50 pkt. mialo swoje dlugo przemyslane uzasadnienie nie powinno byc ono w ten sposob omijane.
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-28 10:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tak zawsze beda rowni i rowniejsi a prawda nie istnieje ;)
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-28 11:23:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pytanie ktora strona mocy nas opeta i ktora pigulke wybierzemy:D
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-28 12:15:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czerwony wyszedl z mody, pozostaje niebieska ;)
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-28 12:17:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@kIEP24 - pozatym "obiektywni" to sadzilem ze to jest bardziej gra slow od slowa "obiektyw"
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-28 12:18:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo ja wcale za obiektywnego w potocznym tego slowa znaczeniu sie nie uwazam :) jestem w 100% subiektywny ;)
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-28 12:41:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a co to znaczy subiektywny??:D za trudny wyraz dla mnie:] bo jak rozumiem obiektywny znaczy ze... niezaleznie od tego kto wystawil fote, zdania innych i wielu innych czynnikow moja ocena bedzie moja ocena, niczym nie sugerowana oparta na mojej wiedzy technicznej i guscie:);]
fotografia cyfrowa
Nina_Tubis
fotografia cyfrowa
2006-02-28 13:07:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie chce mam czasu czytać wszystkich wpisów, ale co moge dodać do siebie to to, że jeśli ktoś chce w ten sposób uzyskać miejsce na dysku to jest to tylko jesgo sprawa i osób które mu te punkty dadzą, nic na to nie poradzicie, no chyba, że zlikwidujecie portal
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-28 13:44:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@kIEP25 - obiektywny pochodzi od slowa Obiektywizm. a Obiektywizm to teza, że istnieje fundamentalna rzeczywistość, niezależna od naszego poznania i świadomości, przeciwieństwo subiektywizmu metafizycznego.

Czyli innymi slowy obiektywnie ocenic zdjecie znaczylo by wedlug sformalizowanych regol i zasad wycenic/ocenic zdjecie. A to nie jest mozliwe bo sztuka z natury jest subiektywna. Ona dziala na nasze zmysly, na nasza estetyke, a te rzeczy kazdy ma inne. Sam fakt ze dzisiaj zdjecie ci sie podoba a za miesiac sam sobie powiesz "jak to moglo mi sie podobac", wcale nie oznacza ze miesiac temu klamales tylko to ze oceniles to zdjecie SUBIEKTYWNIE, zgodnie na swoj stan wiedzy i wrazliwosci sprzed miesiaca.

Problemem oceniania na tego typu portalch jest nie SUBIEKTYWIZM oceny lecz jej SZCZEROSC. Czyli czy oceniasz zgodnie z wlasnym sumieniem czy nie biezesz inne czynnikow (poza samym zdjeciem) pod uwage przymykajac oczy na pewne wady zdjecia lub je eskalujac. :)

Reasumujac: nigdy nie jestem obiektywny, nie zawsze szczery ale jak juz krytykuje zdjecie to staram sie do zrobic rzetelnie. Tzn. staram sie zwrocic na jakis konktreny problem, pomijajac pozostale elementy zdjecia. Czasem jest to jaki ciekawy szczegol a czasem jakas wada, oczywiscie w moim subiektywnym mniemaniu.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-28 14:50:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Calme, twoja reakcja i zaangażowanie w temat podkreśla chec osiagniecia tu jak najwyzszej pozycji w rankingu a nie zabawy"
Bzdura - nigdy mi nie zalezalo na osiagniecie najwyzszej pozycji - co wiecej praktycznie z powodu podobnych praktyk odszedlem z Onephoto o czym pisalem - jak widac oceniasz innych swoja skala co jest mocno przykre

"Zobacz jak rozczasałeś temat z głupiej czwórki którą postawiłem chłopakowi bo chciał dalej wystawiać fotki "
Cienko sie tlumaczysz - pisalem Ci juz wczesniej co mysle o takich "glupich 4"

"Oczywiscie dostałem ostrzeżenie od admina, z czego powinieneś być bardzo zadowolony."
Dlaczego uwazasz, ze powinienem byc zadowolony ? Chce tylko aby portal byl wolny od podobnych praktyk - jesli bedzie wtedy bede zadowolony - trzeba bylo pomyslec nad tym jak wystawiales 4 dla punktow a nie teraz piac ze swoimi zalami do mnie

"Weź coś na uspokojenie"
Nie naleze do nerwowych - za to Ciebie jak widze strasznie meczy to ostrzezenie od Admina- dostales je z uzasadnionych przyczyn ale widze, ze b chetnie zwalilbys na mnie cala wine - tylko zastanowmy sie za co ? za to, ze udalo mi sie akurat byc wtedy i zauwazyc zagrania, ktore nie powinny miec tu miejsca ? Zrobilem to dla dobra kazdego kto gra fair - kto nie moze sie z tym pogodzic to problem jego psychiki a nie moj

"pozdr"

Rowniez pozdrawiam i mam nadziej, ze nie bedziemy musieli wiecej przerabiac tego typu rozmow i sytuacji
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa