fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jak odzyskać zdjęcia z karty CF?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Domisiek
fotografia cyfrowa
2006-12-28 19:07:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po zrobieniu jakiś 40 zdjęć karta powiedziała pas :(, tzn. card error. Czy ktoś z Was ma pomysł, jak odzyskać zdjęcia?
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-12-28 19:32:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja miałem kiedyś przypadek taki że skasowałem w plenerze kilkugodzinny dorobek zasiadki na ptaki,znalazłem w necie soft do odzyskiwania danych z kart pamięci,niestety nie pamiętam jak się nazywał :(
Poszukaj w googlach
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-12-28 19:48:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z darmowych wypróbuj PC Inspector Smart Recovery: http://www.pcinspector.de/download.asp?language=1#smart_recovery
Z komercyjnych polecam Bad Copy Pro: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=94&id=1338
W obu przypadkach warto mieć czytnik kart.
pozdr.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2006-12-28 19:52:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak! Vojtas ma rację. Polecam również ten program, osobiście odzyskiwałem nim dane z karty CF. Pamiętaj, aby poczekać i przeskanować całą kartę potem próbuj różnych zapisów FAT. I jeszcze jedno przed odzyskiwaniem nic na karcie nie zapisuj. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2006-12-28 20:25:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PhotoRescue PC oraz Digital Picture Recovery
Polecam - odzyskalem nimi ostatnio zdjecia z "wyprawy zycia" znajomych. Kupili karte w jednym z azjatyckich krajow. Troche to potrwalo - ale 99% zdjec odzyskanych.
fotografia cyfrowa
Domisiek
fotografia cyfrowa
2006-12-28 22:34:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki wszystkim za podpowiedzi :). Dzięki Wam zdjęcia zostaly odzyskane i teraz zabieram się za obróbkę...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa