fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Najlepsze zdjęcia - jak to działa?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:13:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaraz będzie, że bardzo mnie te punkty podniecają;-). Ale skoro już są, chciałbym wiedzieć, jak to działa - jedno z moich zdjęć (wczorajsze) pojawiło sie dzisiaj w katalogu "Najlepsze zdjęcia", a jakiś czas temu zniknęło, wyprzedzone przez fotografie z mniejszą ilością punktów. Jak to jest?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-26 21:26:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moze to zalezy takze od liczby odslon czy ilosci komentarzy ? Nie wiem ja sam sie nigdy nie znalazlem w zaszczytnej tablicy :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-26 22:32:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cytat z FAQ:
http://www.obiektywni.pl/faq/

"Jakie zdjęcia pojawiają się w panelu "Najlepsze zdjęcia" na stronie głównej?
Zdjęcia o największej liczbie zebranych punktów trafiają na stronę główną do panelu "Najlepsze zdjęcia". Zdjęcie, które trafiło do tej kategorii może być wyświetlane maksymalnie przez trzy dni. Po upływie tego czasu jest usuwane z panelu na rzecz kolejnego najwyżej ocenianego."

Ech, przypomina mi się seria książeczek "Poczytaj mi mamo"...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-02-28 22:00:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jednak to nie powinny być dodawane punkty z ocen. w ten sposób lepiej oceniane zdjęcia zostają w tyle a zyskują włożone w porze największej ruchliwości portalu lub tych osób, które mają wielu przyjaciół i znajomych... ale.. może to i dobrze?
może to nieważne... chociaż skoro taka nazwa... obiektywni?
wg mnie średnia ocen jest lepsza
jeśli takie zdjęcie podbite przez paru kolegów wejdzie na główną stronę to i tak za chwilę zostanie należycie "docenione, zrównoważone" i zjedzie w dół...
oczywiście tu też nigdy nie będzie perfect

być może wystarczy zmienić nazwę na stronie głównej z "najlepsze zdjęcia" na: "Najlepiej punktowane" i tyle (bez komentarza). :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa