fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
potrzebuję pomocy w obrobieniu foty!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
guina
fotografia cyfrowa
2006-02-27 18:52:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kto mi pomoże obrobic fotę, zna się na tym dobrze, mam idealne piękne ujęcie do mojej pracy, ślicznie podkolorowane i wogóle cud miód, ale mam jedno paskudne przepalenie które deformuje nosek:-(((( wtedy było idealne światełko, wyszło idealnie wszytsko o co mi chodziło iiiiiiii paskudne przepalenie na nosie, kto zna dobrze, nawet bardzo dobrze programy graficzne? nie wiem czy da się przeszczepić kawałek skóry czy cos podłożyć..żeby nie było tego tak widać..pomoże ktoś???? proszę, jak tak to najlepiej wiadomość prywatną mi posłać, tak z czystego serca, dla kogoś kto zna te programy to jest czasem chwilka moment, pomóżcie pomóżcie pomóżcie!!!!
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-27 19:13:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uzyj funkcji stempla w PS lub Photo Filtre - wlacza sie ta funkcje ikonka stempla - nastepnie trzymajac wcisniety klawiasz "ctrl" najezdzasz na obszar nosa, ktory jest najblizej zblizony przypalenia ale jest normalna faktura skory (ustawiasz sobie duze powiekszenie na tym kawalku nosa dobierasz jaki ma byc rozmiar "stempla" trzymajac ctrl klikasz na kawalku, ktorym bedziesz "kolonowac" przepalone miejsce i wciskasz myszke - potem na obszarze przepalen pomaly i stopniowo " stemplujesz" - poprobuj na zrobionej wczesniej kopii

Kilka linkow o stemplu

http://cyfrografia.pl/triki01.html
http://www.kazik.com.pl/warsztat/index2.html
fotografia cyfrowa
bregu
fotografia cyfrowa
2006-03-13 18:12:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w przypadku PS'a to powinno byc chyba z alt'em
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-14 14:54:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja akurat pisalem o PhotoPhiltre :)) ale calkiem mozliwe - nie wiem nie uzywam PS'a
fotografia cyfrowa
dsankowski
fotografia cyfrowa
2006-03-17 00:55:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesli dalej aktualne podeslij mi fote dariusz.sankowski@wp.pl
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa