fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
styl hiteroh'a - jedna refleksja...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-11 19:38:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to tylko przykład ale wszystkim znany... w sumie sprawaMNIE NIE DOTYCZY ale niektórych fotografów - tak... i ja chcę ich zdjęcia oglądać częściej...

jest sobie taki algorytm, który niektórym dobrym fotografom, którzy mają odpowiednią średnią (średnia znana adminom) daje prawo wrzucania 4 a nie 3 fotek tygodniowo...
nie stosowanie 6 stopniowej skali dla świetnie technicznych zdjęć, ale tzw. tylko pokazujących a nie przekazujących zdjęc przez pana h. prowadzi, że nigdy nie będą mieli takiej okazji...
do tej pory myślałem, że to wszystko jedno ale faktycznie... stąd mój apel... dotyczy nie tylko pana h.

jeśli nie cierpisz, nie uznajesz niektórych typów fotografii i nie chcesz do niej stosować 6cio stopniowej skali ocen - nie stawiaj tam żadnych stopni... :)
postawiona tam wg ciebie ŚREDNIA ocena (0!) akurat nie jest średnią ocen OB!... ;)
o... tyle chciałem powiedzieć...
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-11 19:40:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nic z tego nie zakumałem

to znaczy,że ma nie oceniać fotek których nie lubi?

a dlaczego to ?
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-01-11 19:42:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...a to ciekawe
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-01-11 19:45:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ten typ tak ma więc daj mu ignora
fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2007-01-11 19:46:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zero to zawsze tylko zero - ani go nie odejmiesz, ani nie dodasz - Vankercie, masz rację. A jednak Administrator uznał za słuszne, by owo "0" umieścić na skali ocen...
fotografia cyfrowa
gobo
fotografia cyfrowa
2007-01-11 19:50:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie dostałem 1 od hiteroh'a. Bardzo mnie dowartościował:D
fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2007-01-11 19:53:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A kto nie dostał? Nie macie innych zmartwień? Ocenia, jak chce i uważa za słuszne. I na zdrowie niech Mu będzie :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:01:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
część z was chyba nie zrozumiała mnie? proszę o wczytanie się w tekst... :)
fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:04:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert, jeśli mam być szczera, to nie zrozumiałam, o co chodzi Ci we fragmencie (cytuję): "jest sobie taki algorytm, który niektórym dobrym fotografom, którzy mają odpowiednią średnią (średnia znana adminom) daje prawo wrzucania 4 a nie 3 fotek tygodniowo...
nie stosowanie 6 stopniowej skali dla świetnie technicznych zdjęć, ale tzw. tylko pokazujących a nie przekazujących zdjęc przez pana h. prowadzi, że nigdy nie będą mieli takiej okazji... do tej pory myślałem, że to wszystko jedno ale faktycznie... stąd mój apel... dotyczy nie tylko pana h.". Możesz po polskiemu?;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:08:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mój teks nie miałby żadnego znaczenia gdyby nie ta średnia od której zależy ilość wrzucanych fotek co tydzień... ! ! !
SPRAWA MNIE NIE DOTYCZY BO JA NIE MAM TAKICH SZANS... :)
ale doceniam chyba wszystkie typy fotografii (prawie... otworkową, cross itp. jeśłi oceniam to długo się zastanawiam) ale chciałbym by dobrzy fotografowie mieli szansę dawać na portal więcej dobrych fotek... mogę znaleźć przykłady ewidentnie dobrych fotek ocenionych na 0 przez pana h. jeśli trzeba przykładów...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:10:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Malgorzata - na OB standardowo możesz wrzucić 3 fotki
jeśli jednak jesteś w tym dobra, masz odpowiednią ilość punktów, średnią itd. to możesz wrzucać 4 fotki... dokładniej się nie dowiesz (i może dobrze)... tyle kiedyś napisał administrator
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:12:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to tylko luźna dyskusja, zapewne hiteroh nawet nie bierze tego pod uwagę o czym teraz piszę... ale jego ocenianie wpływa poniekąd ograniczenie ilości dobrych fotek na portalu, których on nie uznaje... :D
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:19:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicie piany
fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:20:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Standardowo - masz rację. Ale albo Administrator nie bierze pod uwagę ocen Hiteroha, albo też Hiteroh nie taki zły, na jakiego wygląda, bo mnie, mimo Jego jedynek, udało się przejść na wyższy poziom :) Wiem, chwalenie się, ale proszę mi to wybaczyć. Ot próżność kobieca ;)
fotografia cyfrowa
remik36
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:22:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja do ocen P.hiteroh nic nic nie mam, a cały czas dostaje "0", ma prawo oceniać jak chce.
Natomiast nie podoba mi się to, że zawsze jest ocena a nigdy komentarza.Tak bym wiedział co zrobiłem źle
i postarłbym sie przy następnej fotce. Może raz by mi postawił "1", to by było...
fotografia cyfrowa
wrubel99
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:25:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie powiem ze nie,irytujace sa te jego komentarze alr ocenia jak chce i nie mozna mu tego zabronic:)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:25:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam możliwość wrzucania 4 fotek tyg. Ciekawe, bo mam mało punktów, ale to chyba zależy od średniej (powyżej 3.3) ciekawe gdybym wystawil parę gniotów, to czy zrobilo by mi się z powrotem 3, gdyby średnia spadła, czy raczej decyduje o tym administrator ?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:26:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MalgorzataH - masz ciekawą średnią - dokładnie 3.0 - może to właśnie ta granica... :)
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:34:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak mozna jej tą średnią lekko nagiąc w kierunku ujemnym:)
Pytanie: kto z was karmi dzieci ocenami na OB?
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:36:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert - warto też zastanowić się nad tym, jak na ograniczenie ilości dobrych fotografii w portalu wpływa bezkrytyczne poruszanie się wśród ocen 3-5 przez sporą grupę osób... wystawianie pod zdjęciami przeciętnymi, odgrzewanymi, przerabianymi po raz setny. IMO osoby te mają dużo bardziej destruktywny wpływ na poziom galerii niż jeden, mały, biedny hiteroh :-)
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:36:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja temu gościowi dałem ignora ale nie dlatego że wstawiał mi 0 i -1 tylko dlatego że wstawiał komentarzy z uzasadnieniem. Nie jest sztuka walnąc komus 0 sztuka jest konstruktywna krytyka czyjejś pracy - kierowane do eMhA
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:37:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sam juz nie wiem dlaczego wdałem sie w te pusta dyskusję?:(
fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:39:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wcale nie tak lekko, panie Prezesie. Jak podzieliłam ilość punktów przez ilość komentarzy i ocen, to mi 2,07 (z okładem) wyszło ;)))
fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2007-01-11 20:39:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale w sumie to ja zawsze z matematyki cienka byłam :))))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-11 21:30:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
możesz sprawdzić swoją średnią tam gdzie jest zakładka autorzy... ;)
mariush - masz rację, więc faktycznie nie ma o czym gadać... hiteroh jest jeden, no może kilku... ;)
tak mi się nasunęło... :)
teraz nad tym pomyślę... ale nie wiem czy w związku z tym jest co wymyśleć... :D
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa