fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fuji S6500
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
biesu
fotografia cyfrowa
2007-01-18 11:02:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam.Mam pytanie odnośnie tego aparatu. Mam zamiar zakupić ten sprzęt.przeglądając testy aparatów w tym przedziale cenowym wydaje mi się najrozsądniejszym rozwiązaniem. Teraz tylko potrzebuje opinii kogoś kto robił tym aparatem zdjęcia. Dzięki za pomoc
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-18 11:05:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprecyzuj, do czego będzie Ci potrzebny, bo wątpię bys dostał prawidłową odpowieź

to tak jakby napisać "Kupuję łopatę, jaką wybrać ? "
fotografia cyfrowa
biesu
fotografia cyfrowa
2007-01-18 11:08:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już precyzuje. Generalnie troszkę chodzę po górach więc raczej do robienia zdjęć w terenie, ale do pstrykania u Cioci na imieninach też by sie przydał.
fotografia cyfrowa
KtoCieKocie
fotografia cyfrowa
2007-01-18 14:28:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mialam s5600...taki do popstrykania u cioci na imieninach;) i moze do nauczenia sie pstrykania. W bardzo dobrych warunkach robil bardzo dobre zdjecia, w gorszych slabiutkie;)
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2007-01-18 14:56:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja miałem s5500. Do nauki podstaw pstrykania bardzo przyzwoity. Gdybym teraz zaczynał zabawę w foto chyba kupiłbym najprawdopodobniej właśnie s6500 - lepszy od s5500 bo ma już całkiem szeroki kąt na krótszym końcu (28mm) - s5500 miało bodajże ok.34mm.
fotografia cyfrowa
biesu
fotografia cyfrowa
2007-01-20 11:37:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj widze ze niewiele osób posiada ten aparacik.Czyżby był nie najlepszy czy mało popularny.Zastanawia mnie jeszcze jedno czy warto dopłacać do Fuji s6500 czy jednak s5600 wystarczy?
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2007-01-20 12:46:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do pstrykania s5600 bedzie lux. To uniwerslane narzedzie na poczatek. Mialem s5500 i chwale go do tej pory. 5600 ma wieksza matryce i szerszy zakres iso. Jak wyrobisz sobie temat do robienia zdjec to pomysl nad jakims systemem.

Wkoncu jak ktos slabo jeździ samochodem to na poczatek kupi cos zeby sie nim porozbijać a nie odrazu Audi a8:D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa