fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Początki nie napawaja optymizmem
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Kapitan29
fotografia cyfrowa
2007-01-18 15:46:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wystawiłem 3 fotki na początek 2 z nich zostały zdjęte. Co do pierwszej usuniętej nie mam absolutnie żadnych pretensji , ale ostatnia fotka została zdjęta błyskawicznie nie dając jej szansy na żadną ocenę a w końcu jesteśmy tu po to by miedzy innymi się uczyć.Automatyczny komentarz jest idiotyczny.Żal mam tym większy że w tym samym czasie pozostawiono dużo gorsze zdjęcia w galerii mam nadzieje że tego typu "wpadek" więcej nie będzie
http://www.obiektywni.pl/upload/m100/21/102980_477027.jpg

fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-01-18 15:51:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozostawiono "gorsze" twoim zdaniem oczywiście.

PS. Link zły dałes.
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2007-01-18 15:59:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powtórzę swoją wypowiedź sprzed jakiegoś czasu z podobnego wątku :

"
Dwa zdania z regulaminu serwisu :

"Każdy użytkownik korzystając z serwisu zgadza się z warunkami regulaminu. Użytkownikiem jest osoba, która założyła konto na serwisie Obiektywni.pl. "

a ponieważ

"Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo usuwania zamieszczonych zdjęć, komentarzy, jak również kont użytkowników bez podania przyczyny."

wiec po co te wszystkie pretensje i wątki typu "Ejjjj ignoranci ! Czemu wymoderowalście moje zdjęcie ?" ??????
"

Pozdrawiam,
Szymon
fotografia cyfrowa
Kapitan29
fotografia cyfrowa
2007-01-18 16:58:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sorki za zły link.Nie mam pretensji bo znam regulamin Ale zbyt szybkie usunięcie nie pomoże w rozwoju własnego warsztatu to po 1.
A co do pozostawienia gorszych to miałem na myśli nie te co mi się nie podobają tylko chodziło mi o gorsze pod względem technicznym i merytorycznym.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2007-01-18 17:32:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma związku rozwoju warsztatu z pozostawianiem (lub nie) zdjęć w galerii.
To po 1.

A po 2. - są inne, znacznie skuteczniejsze sposoby na poprawianie warsztatu: lektura, oglądanie galerii (niekoniecznie w Internecie), praca własna...
No i po 3. - O. to nie szkoła fotografii.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-18 19:27:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MZ to nie moderatorzy tylko po prostu strasznie wieje... no i wywiało... ;)
rozumiem, że to skarga na moderatorów, że jakieś wogóle zostawili w galerii... ;)
no dobra, już nie żartuję... wiem jak jest... takie zasady... postulatów o zostawienie fotki na 1 dzień już były... jak administracja uzna, że jest to dobre dla galerii to może tak zrobi ale w sumie myślę, że dla galerii to dobre nie jest... dobre byłoby dla niektórych użytkowników (w tym dla mnie bo też chciałbym zdążyć poznać kilka innych opinii, prócz moderatorów)... :)
zahartujesz się... powodzenia przy następnych fotkach...
fotografia cyfrowa
Kapitan29
fotografia cyfrowa
2007-01-18 20:44:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam że to nie szkoła fotografii i na poprawę warsztatu są inne sposoby ale moim zdaniem tego typu strona ma wpływ na poprawę jakości robionych zdjęć.Przynajmniej wartości artystycznej bo po to są chyba oceny.
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2007-01-18 21:04:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za kilka lat w swojej własnej galerii fotograficznej otwierając swoją kolejną wystawę, która na całym świecie zebrała już kilka prestiżowych nagród i cieszyła się wielkim zainteresowaniem krytyków, mediów i widzów wypowiesz takie słowa:

"z całego serca chciałbym podziękować moderatorom galerii fotograficznej obiektywni.pl bo gdyby nie wymoderowali mi wiele lat temu w stecz kilku knotów to pewnie do dzisiaj bym takie sadził"

później wychylisz lampkę szampana i dwie urocze dziewoje odprowadzą cię do twojego luksusowego apartamentu w centrum stolicy (nie koniecznie Polski).

;)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-18 22:21:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vojtas: lol dobre, uśmiałem się, fajnie to przedstawiłeś :))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa