fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zły kadr?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2007-01-20 14:23:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hm... ponieważ to zdjęcie było kolejne z serii to nie spodziewałem się wysokich ocen, no ale żeby wymoderować? W uzasadnieniu podano, m. in. złe przygotowanie do publikacji (???) i złe kadrowanie pouczając mnie, że trzeba zwracać uwagę na zasadę trójpodziału, ale nie traktowa jej zbyt dosłownie itp. ...
To zdjecie było kolejną prezentacją pewnej ciekawej figury jednoskrzydłego anioła. W tym ujęciu świadomie wybrałem taki a nie inny kadr. Mam prośbę. Zerknijcie proszę i powiedzcie, co w nim jest nie tak? Że jest centralny, czy to, że uciąłem anioła w pasie? Takie było zamierzenia - że utnę, bo chciałem co innego wyeksponować.

Zerknijcie proszę i napiszcie co sądzicie:
http://www.obiektywni.pl/uzytkownik/index.php?pokaz=zdjecie&id_zdjecia=94572
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2007-01-20 14:33:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kadr bez rewelacji.. a link to już na bank zły (do portfolio a nie go galerii) podałeś :-/

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-94572.php
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:09:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie - ale czy bez rewelacji równa się do bani? Sorry za link, choć skoro wymoderowane, to nie wiem, czy jest w galerii :)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:14:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hm, w zależności od punktu widzenia, mi taki kadr odpowiada, pomimo, że nie jest książkowy, ale czy powinien być ? To zależy od autora i odbiorcy, MZ wyeksponowane jest skierowanie sie anioła ku Bogu.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-01-22 00:51:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uwaga o zasadzie trójpodziału, który jest ważny ale niekoniecznie jest dość głupia i wygląda na to, że powtarza się przy większości moderowanych zdjęć.
kadr nie jest taki zły a już zupełnie nierozumiem czemujest niby źle przygotowane do publikacji o_O
że niby ta pseudo-ramka?
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-22 00:57:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powtarza się zasada: jeśli nie chcesz być wymoderowany rób tak jak piszą w książce, słowo w słowo, a najlepiej "fotokopiuj" już sprawdzone pomysły.
Takie myślenie oczywiście ogranicza twórcze inwencje każdego użytkownika, no ale cóż...........
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-22 01:43:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no takie sobie... rzeźba fajna ale ciężko ocenić zdjęcie... takie... dokumentalne...
no i brak dołu... czemu?
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2007-01-24 20:10:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert, czemu brak dołu? Jest na innych zdjęciach tego anioła, a mi tu chodziło o zaakcentowanie innej płaszczyzny. Chciałem wykorzystać skrzydło i brak drugiego i z drugiej strony rękę i o to oprzeć kadr. Miło mi, żę część z was ma takie samo zdanie co do wspomnianych uwag jak ja :).
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-27 01:13:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha... ale ja nie oglądałem innych... :)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2007-01-27 09:37:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa