fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Naiwne pytanie techniczne związane z funcjonowaniem serwisu obiektywni.pl ....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 18:20:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest tu taka funkcja - dodaj do ignorowanych ( fajna, przydaje się)
Funkcja ta działa obusiecznie, a więc jeśli kogoś zignorujesz automatycznie jesteś u niego na liście ignorowanych
To ma sens
Tak..dochodzę do właściwego pytania...ta funkcja ma sens wyłącznie POD WŁASNYMI TUDZIEŻ ADWERSARZA ZDJĘCIAMI
Nie rozumiem,czemu POD CZYIMŚ ZDJĘCIEM nie można IGNOROWANEMU , który tam wystawił swoją KRYTYKĘ, posatwić PLUSA albo np MINUSA

Tym bardziej jest to śmieszne,że przecież w komentarzu po tą samą fotką, mogę nawiązać do tego IGNOROWANEGO i napisać mu do woli
to co chcę?

Rozumuję logicznie czy też popełniłem gdzies błąd logiczny ?

Waracając do meritum:
Dlaczego pod cudzym zdjęciem nie mogę zgodzić się lub nie z krytyką IGNOROWANEGO ?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-01-21 18:48:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mea - a jako ciekawostke dla Ciebie dodam rowniez, ze jako ignorowany np nie mozesz pisac komentarza pod folio Autora ;)
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 18:51:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie
to akurat ma duży
to ma sens
i to,że pod folio można wpisać się tylko jednokrotnie
Ukraca to czat
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-01-21 19:38:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chodzi o "obiektywność" - imho.
Subiektywnie kogoś nie trawisz i dodajesz do ignorowanych (lub odwrotnie- subiektywnie nie jesteś trawiony). Więc istnieje podejrzenie, że subiektywnie będziesz oceniał również krytyki - dlatego jesteś pozbawiony tej opcji. Dla mnie logiczne. Nie trawisz kogoś- to nie traw po całości. Ktoś Ciebie nie znosi to go nie zaczepiaj minusem pod krytyką ;)
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 19:58:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz racje
wkurza mnie ,że nie mogę dać misiom minusa za bzdetne komenty
wrzodów mozna dostac ze zgryzoty
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-01-21 20:07:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea: automatycznie?
blokujesz mnie za ocenę inna niż byś chciał, a ja ciebie nie. gdzie tu automat?
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 20:10:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
automatycznie Cię blokuję za ocenę inną bym chciał

tutaj
;-)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-01-21 20:12:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
automatycznie smierdzisz trolem ;)
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 20:16:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tym komentem AUTOMATYCZNIE odpowiedziałes sobie na pytanie,czemu masz u mnie ignora
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-01-21 20:53:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol, tłumacz to sobie jak chcesz ;) nie spodobało ci się moje 0 pod gniotem, a teraz bedziesz dorabiał ideologię :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-21 21:41:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea - ty zapewne kupiłeś konto... :)
ale zabraknie ci niedługo ignorów w takim tempie je rozdajesz... :P ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-21 21:47:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"wkurza mnie ,że nie mogę dać misiom minusa za bzdetne komenty
wrzodów mozna dostac ze zgryzoty"
hi hi... to misie też zablokowałeś? ;)
przez cały rok zablokowałem tylko 4 osoby... kilka na pojedyńcze dni, 2 na trochę dłużej... z jedną osobą nie mogłem dojśc do porozumienia... ale ostatecznie nie blokuję po jakimż to cudem dowiem się, co myślą... każdy ma swój kawałem racji i jest jakimś wyznacznikiem części społeczeństwa... dlatego chyba ogólnie - nie warto... no chyba, że się nie potrafi znieść całkowicie krytyki... każdemu z nas zdarza się zirytować na czyjeśocenianie ale... ostatecznie warto także swoje postępowanie/ocenianie/wystawiane foto/ przemyśleć i wyciągać jakieś wnioski na przyszłość a nie zamykać się w swoim własnym jestestwie...
pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-01-21 21:54:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea:brawo,brawo,widzę ,że nie tylko ja doświadczyłem twego ignora.pamietaj jednak,że masz ich bodajże 200 ,a to niewiele.potem trzeba zmienić nick...
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-21 21:57:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea, a to kazdemu kto wystawi gorsza note wystawiasz ignora ;) ?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:08:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MZ ignory to jakis absurdalny wymysł,bo jeśli decydujemy się wystawiac zdjęcia w otwartym portalu,to jesteśmy gotowi na krytykę i oceny.A nawet jeśli dochodzi do nadużyć i odwetów to zawsze jest administracja,która może zareagować.Jest jeszcze inna możliwość-postawmy sobie wszyscy ignory,a na forum dyskutujmy o pogodzie ,wtedy będzie to jedynie słuszny portal!
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:11:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
popieram
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:53:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;-)
z założenia postanowiłem nie stawiać tutaj ocen poniżej 3
stawiam faktycznie wysokie noty tam, gdzie mi się dana praca naprawdę podoba
ale, smieszy mnie np sytuacja, pod jakąś pracą, gdzie 10 osób pieje zachwyty nad gołymi piersiami modelki stawiając 4 i 5
a mi się po prostu ta praca niepodoba i piszę o tym wprost
Za chwilę (dosłownie 2,3 minuty) później mam ich obu pod swoimi zdjęciami , i wystawianymi ocenami poniżej średniej

Zbieg okoliczności czy niedojrzałość emocjonalna ?


;-)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:56:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea to to drugie raczje, choc czasem nie wykluczone ze pierwsze tez, mam taskich przypadkow kilka w pf u siebie tez, ale jestem na to przygotowany jak pisze u kogos krytyke i szczerze jak ktos mi wparuje z odwetem, to mnie to troche nawet bawi :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:57:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea:Twoja niedojrzałośc!
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 22:59:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeszcze jedno dziwne zjawisko społeczno-socjoliczne tutaj ( i nie tylko tutaj) zauważyłem
Strach przed wyrażeniem własnego zdania i asertywność
Jak ktoś postawi gdzies wysoką ocenę to owczy pęd goni w zakresie +/-1 do wystawionej oceny
Tylko nieliczni tu mają (odwagę?) naprawdę wyrazić własną opinię nie sugerując się innymi ocenami i nie obawiając się o rewanż
myślę ,że keramodnor,ennio,sound,lolo,hiteroh dobrze sobie radzą w tej materii
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-21 23:00:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea, to co mówisz jest słuszne,a "najtrudniej powiedziec nie, gdzie mówią tak", ale to już sprawa ludzi, jeśli ktoś się boi wyrazić własnego zdania, to należy mu współczuć ;)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-21 23:01:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea, a ja ? nie zdarzyło mi się jeszze, żebym napisał coś z czym bym się nie zgadzał, wole nic nie pisać. :)
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-21 23:04:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex...ktoś kto nagromadził 10 tys pkt na słabych zdjęciach powiedzmy gołębi, tylko przez to ze przez rok wstawia zdjęcia gołębi i ma ich ze 100
nie jest dla mnie wyznacznikiem jakiegokolwiek poziomu i umiejętności
Jest po prostu produktem masowym i jego opinia na temat moich prac nie jest zupełnie żadnym wyznacznikiem
nie ważne,czy postawi -1 czy 5
Jest po prostu szumem statystycznym
;-)
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2007-01-21 23:06:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Większość społeczeństwa idzie w ślad za swoimi idolami. To się nazywa owczy pęd. Życia nie zmienisz mea. Wypuść trochę pary bo cię rozsadzi. Nie szkoda wam czasu na zajmowanie się takimi pierdołami? Pogoń za punkcikami? Dodawanie sobie splendoru? O co tu chodzi?
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-21 23:07:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
me, przykro mi to stwierdzic, ale pogubilem sie w tym co piszesz :)))) Nie za bardzo umiem poskejac, Twoje dwie ostatnie wypowiedzi.
Ja pisalem o tym, ze mi zwisa, jesli ktos mi wleci z odwetem, malo tego - czesto mnie to bawi :) bo widze jak sie gosc stresuje i jak go ocenki i punkciki moga rozstroic nerowowo. Wiem, wiem taki ze mnie cham. A punkty to niewiele MZ maja do tego moze byc ktos z tysiac piecset sto dziewiecset zdjec a nie miec pojecia o fotografowaniu, a moze byc ktos z zeroma a miec zdjecia do ktorych sie powraca raz po raz (moze nie tu, ale gdzies.)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa