fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Akumlatory
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mIRO
fotografia cyfrowa
2007-01-27 12:43:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam Dynaxa 5D, potrzebuje zapasowych akumlatorów. Są tanie podróbki, wiadomo że będą trzymać dużo krócej niż oryginał ale to nie ma znaczenia. Boję się czy aby taki akumlator nie uszkodzi mi aparatu.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-27 12:47:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie powinien, aczkowlek te najtańsze "no name" odradzam, gdyż aparat może na nich robić różne psikusy, jest tam niestabilnie puszczany prąd, i o ile aparatu nie powinny zepsuć, to możesz mieć nieprzyjemne zwisy.
Ja mam w aparacie orginał, oraz podróbę - trzymają tyle samo, podróba będzie miała pewnie mniej cykli i póki co raz zrobiła mi psikusa i to w duży mróz. Zdjęcia na karcie zapisywały się niemiłosiernie długo i na dwóch powstał jakiś zielony pas, poza tym incydentem nie zauważyłem żadnych odstępstw.
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2007-01-27 13:29:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedyś zakupiłem akumulatory do E-500 tutaj http://www.eltec.alpha.pl/produkty.php?id=20 i nie powiem trzymają ładnie biorąc pod uwagę cenę to wole kupić parę sztuk niż jeden oryginalny.

Nie miałem nigdy problemu z aparatem na tych akumulatorach. !!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa