fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Krytyki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-02 23:49:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl, często zdarza mi się czytać długie krytyki, sam zresztą też nie oszczędzam w słowach pisząc jakieś, długość krytyki dla mnie nie ma znaczenia, byle by była z sensem i do rzeczy. Lubię krytyki, które pokazują mi jakieś nowe spojrzenie na zdjęcie, w szczególności przy zdjęciach wartych wielokrotnego obejrzenia. Nie lubię natomiast jak ktoś w krytyce wytknie jakiś mało istotny błąd - np coś wlazło do PG, bo zdarza się, że Ja zauważam to dopiero po przeczytaniu tej krytyki i psuje mi to odbiór zdjęcia, kierując mój wzrok właśnie do PG.
Generalnie mi odpowiada tak jak jest teraz i nie przeszkadzają mi bezsensowne krótkie komentarze w okienku krytyk, po prostu gdyby u mnie coś takiego się pojawiło kliknąłbym kosz i zgłosił do administracji o usunięcie - i po problemie.
Jednak widzę że coraz częściej ludzie się stresują takimi krótkimi krytykami i na forum to już nie pierwszy wątek o rewolucji, w krytykach. Jeśli już musi dojść do rewolucji to rozwiązania, które popieram czy zapodaję wydają mi się najsensowniejesze. Nie wiem gdzie widzisz chęć uszczęśliwania innych u mnie - jak się domyślam siłowo. Jeśli już kogoś chciałbym uszczęśliwić - to Siebie.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-02-03 00:01:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czytaj moje wypowiedzi w kontekście całego wątku. We wszystkim w zasadzie się zgadzamy.
PS. A ludzie to się teraz wszystkim stresują. Na stresy zwiazane z ocenami i komentarzami powstały blokady userów. Środkiem na stresy związane z nieobiektywizmem oceniających stały są anonimy. Zestresowani niedpowiednimi krytykami pragną po prostu zupełnie nowego panaceum. To jest chyba trochę tak jak ze stopniowym powiększaniem dawki ;-)))
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-03 00:09:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Racja, poza tym to wszystko to takie gdybanie, bo tak naprawde, ten kto o tym zadecyduje to admin, a On nie wypowiedzial sie na ten temat, moze jego glos bylby wskazany w tego typu dyskusjach. Ja np wolalbym wiedziec na czym stoje, a rewolucja krytykanctwa zdaje sie byc nieunikniona.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-02-03 00:19:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słabość ludzka zaczyna powoli zjadać i ten portal, tak jak już zeżarła inne...
Cała ta ekspansja blokad, limitów, mówiąc dosadnie: protez... :-(
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-03 00:25:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mi się wydaje, że portale niektóre zostały zjedzone przez samych ludzi, nie przez blokady. Dajmy na ten przykład plfoto - jeden z portalów z których się wyprowadziłem a chodzę teraz żeby pooglądać sobie zdjęcia niektórych osób, których tu np nie ma.
Tam jest taki śmietnik, że chodząc po galerii ma się wrażenie tatlania się w błocie, trzeba dobrego wzroku i porządną wędke, żeby coś wyłowić. Publikując natomiast swoją pracę, którą chciałbyś aby dostregli inni wrzucasz w te bagno i albo zatonie w gąszczu innych bez odzewu, albo będziesz miał to szczęście, że ktoś ją wyłowi, niestety nawet jeśli to i tak mała szansa, że dowiesz się czegoś sensownego o niej, nie daj boże wszcząc jakąś dyskusje pod zdjęciem - zostanie to odebrane jako atak na autora i zakończy się wycieczką pod Twoje folio zakończoną beznamiętnymi minimumami :P
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-02-03 00:29:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przecież o tym właśnie piszę: "słabość ludzka zjada", czego skutkiem jest rosnące "oprotezowanie", które z resztą niewiele daje.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-03 00:32:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam wrażenie, że piszemy o tym samym, tylko ja nie rozumiem Twoich słów :DD
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-03 00:32:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lub zwracam uwagę na inne aspekty Twojej wypowiedzi przekręcając jej znacznenie.
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2007-02-03 10:46:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzieki wszystkim za podjecie wątku, pozdrawiam
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa