fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
zaproszenie do dyskusji o ETYCE "Obiektywnych"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-04 21:50:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chet , może to będzie dobre miejsce do wymiany ...hmmm mysli?
fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-03-04 21:57:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki Tukan za zalozenie specjalnie dla mnie nowego watku ;-)

nie zamierzam sie z Toba dalej klocic, jesli nie lubisz moich krytyk to trudno, stawiaj tyle minusow ile zechcesz...

wklejam Ci tutaj moj ostatni koment spod zdjecia TataOskara i z mojej strony to koniec:

Tukan - jestem tu od 2dni, pokazalem 2
zdjecia a napisalem 33 krytyki i 96
komentarzy; nie sadzisz ze swoje
"OBOWIĄZKI" wypelniam?

zamiast sie klocic miedzy soba, moze
lepiej niech kazdy z nas napisze jakas
krytyke, tak bedzie korzystniej dla
calego forum :-)

pozdrawiam :-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-04 22:00:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AMEN :))
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-04 22:03:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w myśl przysłowia o nożycach, oburzyło Cie to co najbardziej boli portal. tzn: powierzchowność, chęć zysku(punktów,kb,"mołojeckiej"chwały...)
piszesz ,że jestes od 2 dni, ale jak mozna wyraźnie przeczytać pod Twoimi zdjęciami , nie jesteś osobą nieznaną. nakażdy nowy portal ciągną "wyżeracze" z tych starych, które już zdążyli położyć... to smutne, ale niestety , przy demokratycznych zasadach internetu , nieuchronne.
robisz niezłe zdjęcia - fakt. masz grono swoich zwolennikow-drugi fakt. ale "pretendując " do tytułu foto-guru, moze tak na tym Nowym portalu wystawiłbyś coś NOWEGO? ja się nie czepiam, ja tylko trzymam kciuki za "obiektywnych"
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-04 22:04:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najweselsze jest to ,ze pisałem swój post równocześnie ( nie widząc Twojego.... och jakże mi smutno,że ....
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-04 22:09:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chet (479) 2006-03-04 20:52:36
swietnie stylizowane.
jako sama fotografia rowniez swietne. ciut wiecej dolu chcialbym zobaczyc - zeby ciecie nie przechodzilo przez pierwszoplanowe naczynia.

pozdr.


moje poczucie estetyki NIE zgadza się z tym ,że jest to KONSTRUKTYWNA KRYTYKA. !!!!



To co powyżej , to KONKRET. i od tego zaczęła się dyskusja. proszę Cię więc , byś w tej sprawie zabrał głos....
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-04 22:17:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
................................ nie zawiodlem się Chet.................... :(
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-03-04 22:49:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Stary jeszcze nie jestem, ale musze to napisać... jak dzieci...

Panowie - macie problem. Nie załatwicie go stukając w klawisze. Macie 3 wyjścia:

Spotkanie towarzyskie - wymiana argumentów słownych i siłowych w 4 oczy.

Spotkanie - wspólne picie i wymiana poglądów

Spotkanie - gęby na kłódkę i wspólne oddanie się hobby czyli fotografii.

ps. Albo też zróbcie sobie konferencję głosową... ;)

Bufor.
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-04 23:08:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to nie jest mój problem bicki, to jest NASZ problem! szkoda ,że nie wszyscy chcą go zauważyć, szkoda ,że nie wszyscy chcą podjąć dyskusję na argumenty. (daleki jestem od zwyklej pyskówki)

p.s. akurat po kimś kto ma taki staż w "obiektywnych" spodziewałbym się innej reakcji.
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-04 23:09:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
p.s. II ( mam 49 lat hihi!)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-03-05 00:27:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakiej INNEJ ?

Mów trochę prostrzym językiem i nazwij bez zbędnych epitetów to co Cię boli.

Nie próbuj zmieniać ludzi. Jeżeli sami tego nie robią, tym bardziej nie zrobią tego z Twojego powodu.

Ale możesz próbować nakierować. Ja tak czynię.

Trudno też pisać o STAŻU, na tak MŁODYM forum.

ps. Nie znoszę szafowania słowem konstrutkywna krytyka ;)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-05 06:34:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Krótko i bez stawania za żadną ze stron: Krytyki zarówno TUKANA, jak i Cheta są cennym wkładem w rozwój tego portalu. Chet, jak każdy użytkownik szanujacy panujące tu zasady, ma prawo publikować takie zdjęcia, jakie mu się żywnie podoba. Nie obchodzi nas, czy były one już wcześniej publikowane, czy też nie. Dla tej społeczności najważniejsze jest to, że użytkownicy tacy właśnie jak Chet czy TUKAN, chcą innym podpowiadać, udzielać rad i dawać wskazówki.

A konstruktywna krytyka? Cóż, nie wszyscy muszą podzielać poglądy wyrażone w danej krytyce, co nie oznacza, że natychmiast należy obok niej stawiać minusy. Minusy z założenia przeznaczone są dla wpisów w polu KK, które tak naprawdę niewiele z krytyka mają wspólnego, a nie dla krytyk, które nie są zgodne z poglądami oceniającego.

Trudno mi się tu dopatrzeć problematyki etycznej. Proponuję zakończyć ten wątek, bo dyskusja nie prowadzi do nikąd. Ewentualne dalsze wymiany poglądów proponuję przenieść na platformę priv.
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-06 16:29:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja myślałem,że to hyde park??? taki speaker's corner wg PiS-u ?? ;P
fotografia cyfrowa
BENIGNUS
fotografia cyfrowa
2006-03-09 23:54:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uważam Cheta za wiarygodnego jeżeli chodzi o opinie - co nie znaczy że ze wszystkimi sie zgadzam. Osoba poważna, zrównoważona nie goniąca na oślep za akceptacją i popularnością - to cenię. A co do zdjęć - jeżeli ktoś ma wyrobiony gust, a co ważniejsze, styl trudno aby na kazdym portalu promował inne fotografie. Pozdr.
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-03-10 08:35:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to bez prywaty calkiem

Tukan, dziwne rzeczy wypisujesz
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-10 10:18:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lonely, ja wciąż upieram się przy tym,że to hyde park, a nie dyktando....
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-03-10 10:57:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurcze, czy moj post zniknal? zostalo tylko pierwsze zdanie z niego....
cholera, a tak sie naprodukowalem
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-10 14:50:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam sporo zastrzeżeń do "wolności słowa" w HP :( może zmienić kategorię tej części forum na "rozmowy kontr-rolowane" ?
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-10 16:23:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TUKAN --> Zapytam wprost: co sugerujesz?
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-10 18:11:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie sugeruję NICZEGO! zauważam zbyt dużą ingerencję w coś co z założenia ma być miejscem na SWOBODNE wypowiedzi!!!
kiedy dostaję lista na priva to mój (hehe) interlokutor pisze mi,że jestem "głupim chujem" (cytat). kiedy dyskutujemy publicznie w miejscu jak to nazwaliście "swobodne(sic!) pogaduszki o wszystkim i o niczym" mam szanse,że przynajmniej mnie nie obrazi... choć i tak się zdarza :(

a jak nazwać choćby ten tekst Admina:


"Trudno mi się tu dopatrzeć problematyki etycznej. Proponuję zakończyć ten wątek, bo dyskusja nie prowadzi do nikąd. Ewentualne dalsze wymiany poglądów proponuję przenieść na platformę priv."


...jak nie ingerencją w swobodne pogaduszki itd... ? ot, co....

niczego więc nie sugeruję jeno zauważam z dezaprobatą ;)
fotografia cyfrowa
meffiz
fotografia cyfrowa
2006-03-10 18:33:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie tu siedze grzecznie i spokojnie. Czytam, oglądam i jestem rozczarowany troszke.
1. Jest tu grupa ludzi, niedostrzegajaca prac innych - zwyczajnie Kółko Wzajemnej Adoracji. Przynajmniej takie mam wrażenie.
2. Bałagan na forum i nie tylko...
3. Sposób oceniania i wystawiania prac. Nie każdy powinien mieć do tego prawo (np. ocena=0 "o ptaszek" - gdzie tu sens). Ocena powinna chyba być podparta jakimś komentarzem, szczególnie jesli oceniają starsi użytkownicy. Wreszcie zależność między ilością punktów a miejscem na fotke - nowi mają znikowe szanse by coś pokazać.
4. Starzy i bardziej doświadczeni użytkownicy dominują w serwisie (olewając często nowicjuszy). Powinni chyba im pomóc, doradzić. Bo jeśli chcą tylko zgarniać punkty i prezentować swoją "twórczość" to niech założą własne strony ze swoimi galeriami.
5. I co myśleć o nieocenianych fotkach?? Należy rozumieć ze sa tak ch... iż nikt nie chce nawet tego skomentować??
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-03-10 18:50:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
meffiz --> ad. 5: Wielce prawdopodobne. W wielu wypadkach założenie jak najbardziej słuszne. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-03-10 18:51:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TUKAN --> Ingerencja byłaby wtedy, gdyby wymoderowali Ci wątek. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
meffiz
fotografia cyfrowa
2006-03-10 18:54:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To niech przynajmnej 0 stawiaja podparte komentarzem...
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-03-10 18:56:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna mambo, gdyby wymoderowali mi wątek byłoby to po prostu wymoderowanie wątku ( tak podpowiada mi logika)
natomiast zabieranie glosu przez Admina na forum przeznaczonym na ...itd to ingerencja w założenia przyświecające tej części forum ;)
także pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa