fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Gorzki Żal :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-23 02:12:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I ja wpiszę się do grona niezadowolonych użytkowników z moderacji. Już od dawna wiedziałem, że wiele fajnych zdjęć trafia do PF, moje dobre moim zdaniem zdjęcie też kiedyś wyleciało, dzisiaj poleciało kolejne - czy dobre nie wiem, może nie, śmieszne jest natomiast to, że kiepskie zdjęcie kota, w którym zablokowałem nawet możliwość oceniania pozostało w galerii, natomiast zdjęcie w którym postawiłem na przekaz i nie zastosowałem książkowych reguł prawidłowego kadru poleciało do pf i to z bardzo szybkim tempem. Interesujące jest natomiast uzasadnienie, które otrzymałem od moderatorów cytuje:
" "
No cóż dowiedziałem się z niego naprawdę wiele interesujących rzeczy, myślę, że pomoże mi to rozwinąć mój warsztat i pozwoli na robienie takich zdjęć, które będą się podobały również i wam, za taką wylewność serdecznie Wam moderatorom dziękuje i pozdrawiam, oby więcej takich cennych informacji! Wszak mogę w tej spacji zobaczyć wszystko co zechcę.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-23 10:07:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex, moderator widocznie liczy na samorozwój.
A poważniej, nie sądzisz chyba, że z wklejonego uzasadnienia cokolwiek wywnioskujesz?
fotografia cyfrowa
zdechlypies
fotografia cyfrowa
2007-02-23 10:18:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rex wiesz co rozwinie twój warsztat?
robienie tysięcy zdjęć i oglądanie mistrzów (może, bo mi nie pomaga ;))
a z moderacją to jest tak: wrzucasz swoje zdjęcia do czyjejś galerii i temu komus nie podoba się zdjęcie w jego galerii więc wywala je i tak dobrze że do portfolio a nie całkiem :)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-23 13:24:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no dobrze :) Wiem, że tak jest , samorozwój to podstawa :), ale .. oglądanie tysięcy zdjęć również mi nie pomaga, prędzej wnikliwe oglądanie świata. _M to że wywnioskuje coś ciekawego to była ironia.. jednak z drugiej strony jedna z klilku wklejek pomogłaby by mi równie dobrze jak ta spacja.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-23 14:50:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-02-23 20:54:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol, dobry ci się komentarz trafił... ;)
fotografia cyfrowa
lasz
fotografia cyfrowa
2007-02-26 01:02:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to ja jestem nastepny...
Wywalono moje trzy fotyki. Dwie "szczerze" potraktowalem przy obrobce i tak mialo byc. Nie podobalo sie to moderatorom...
Trzecia to nie wiem dlaczego "poszła..." poniewaz komentarz brzmial dokladnie tak jak u Rex'a " "
Jestem tu nowy. Obserwowalem te strony od jakiegoś czasu i zdecydowalem sie tu "zaistnieć". Wywnioskowalem, ze moze sie czegos tu naucze ale pierwszego dnia nauczylem sie tyle " "
A jestem otwarty na konstruktywna krytyke...
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-02-26 08:25:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moderat flat ubi vult - czyli tlumaczac na nasze "moderator robi co chce". Kazdy ma taki okres buntu a potem albo sobie idzie stad albo macha reka na nieco (czasem) dziwnaczen ich decyzje. A w miare uplywu czasu dochodzi do wniosku, ze nie byly az tak irracjonalne jak sie kiedys wydawalo (choc naturalnie sa wyjatki od tej reguly, sa)... Zaloz sobie w PF katalog na wymoderowane jak ktos zajrzy (czasem nawet admin) to sie sam wypowie, a moze i odmoderuje (mi sie 2x trafilo).
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa