fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ale się usmiałem :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-02-26 10:15:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drogi autorze, to zdjęcie zostało wymoderowane przez co najmniej dwóch moderatorów, którzy niezależnie od siebie uznali, że zdjęcie należy przesunąć z zakładki Galeria. Pomimo to, znajduje się ono dalej w Twoim portfolio i można je komentować i oceniać. Moderatorzy uznali, że w zdjęciu popełniono poniższe błędy:

Słabe zdjęcie zwierzęcia. Zwierzęta są bardzo popularnym tematem fotograficznym. Fotografujący powinien pamiętać o odpowiedniej jakości zdjęcia, ostrości, kompozycji i tonacji. Samo zbliżenie zwierzęcia czy ptaka nie wystarczy do stworzenia dobrej fotografii przyrodniczej. Konieczne jest także uchwycenie fotografowanego obiektu w ciekawych okolicznościach przyrodniczych.

opis dotyczy tego zdjęcia >>>> http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-117894.php


ale to jest jeszcze nic.... ze to zdjęcie nie poleciało.... to jestem zdziwiony.... bo to to juz całkiem jest zdjęcie do dupy....
>>> http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-117904.php


i żebym został dobrze zrozumiany.... drodzy moderatorzy... nie zalezy mi zeby moje zdjecia były w galerii... ale jak już mi piszecie ze > cytuje <
"Konieczne jest także uchwycenie fotografowanego obiektu w ciekawych okolicznościach przyrodniczych. "

to bądzcie konsekwentni w tym co robicie... bo tak to tylko sie osmieszacie....

prawda jest taka ze oba zdjecia sa do dupy .... dlaczego poleciało tylko jedno ?

poza tym wasze kryteria są rewelka....
fotografia cyfrowa
mareks
fotografia cyfrowa
2007-02-26 10:19:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;-D
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-02-26 10:21:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu sie nie ma co smiać :)

trza z wrażenia brawo bić... :)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-02-26 11:35:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moim zdaniem ta krytyka tych zdjeć.... powinna zająć w I MIEJSCE w konkursie na konstruktywna krytykę...

hehehehe
fotografia cyfrowa
filozof
fotografia cyfrowa
2007-02-26 13:09:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może kot powinien być na drzewie albo w mysiej norze, żeby nie był moderowany? Ciekawe okoliczności przyrodnicze :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-26 13:49:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uwielbiam takie płacze ;)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-02-26 15:31:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to nie płacz @roa... to stwierdzenie....

no ... polecial tez drugi kot... ciesze sie ze moderatorzy mnie zrozumieli...

pozostaje miec tylko nadzieje ze dozyje takich czasów ze moderowanie zdjęcia będzie poparte naprawde dobrym tekstem o zdjęciu...
a nie tylko stekiem bełkotu i bzdur....
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-27 13:14:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja po prostu nie rozumiem po co sie tak użalać ;)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-02-27 14:11:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przyznaj sie, jestes moderatorem i nie lubisz jak ludzie krytykuja twe decyzje :)

Ciekawe czy ktos tu kiedys opublikuje taka Liste Agentow-Moderatorow. :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-27 22:43:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja moderatorem?
skąd wiesz? :>
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-02-28 08:14:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To elementarne, Watsonie.
Bardzo nie lubisz marudzenia na moderacje. :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-28 10:04:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no cóż, dziś wyleci twoja fota :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-02-28 12:46:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jutro, panocku, jutro. Dzis to pisze donos do admina, nie mam czasu nic wystawic. Wiesz, o poziomie moderacji, o rozszyfrowaniu jednego agenta i takie tam.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-28 13:27:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol ;)
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-03-01 09:00:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma a co powiesz na to? http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-113801.php


Drogi autorze, to zdjęcie zostało wymoderowane przez co najmniej dwóch moderatorów, którzy niezależnie od siebie uznali, że zdjęcie należy przesunąć z zakładki Galeria. Pomimo to, znajduje się ono dalej w Twoim portfolio i można je komentować i oceniać. Moderatorzy uznali, że w zdjęciu popełniono poniższe błędy:

(Nie zdefiniowano żadnych powodów)
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-03-01 09:20:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oo zdjęto temat ze strony głównej:)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-01 11:50:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
(Nie zdefiniowano żadnych powodów) = Ja czuję, że coś tu jest nie tak

;)

Jakiś czas odkryłem, że zamiast wystawiać zdjęcia, należy pisać krytyki - taką raczej ciężko jest przenieść do portfolio ;))
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-03-01 22:08:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale biadolicie ;)
jacy to niedowartościowani artyści, jacy ci moderatorzy okrutni, jak smieli wyrzucić zdjecia, przecież geniusz aż bił z nich, a te wredne moderoszuje się na nim nie poznały. Zachowujecie się jak w przedszkolu ;)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-01 22:16:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa, problem nie grozi tym, którzy siedząc cicho w tłumie produkują zdjęcia takie jakie robi większość.
A gdy się już nie chce robić zdjęć takich jakie robi większość...?
Głębokie rozczarowanie postawą odbiorcy powinno być całkowicie zrozumiałe ;-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-01 23:07:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spoko, mi też wymoderowali i "nie zdefiniowano żadnych powodów"...
fajnie, nie? ;)
moderatorzy chcą i muszą coś wymoderować choć już nie potrafią tego uzasadniać... buehhahhahha... ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-03-02 06:28:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl jesteś w błędzie. Jest duzo zdjec innych niz pozostałe w tej galerii i wiszą nadal, więc nie mów mi ze nie mają przebicia wśród moderatorów.;)
fotografia cyfrowa
Aleks_1
fotografia cyfrowa
2007-03-02 09:14:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem początkującym fotografem-amatorem. I wiecie co, moderatorzy owszem nie raz już wymoderowali mi fotki i to najczęściej nie podając powodu.
Ale również czasmi jest tak, że czytam poradniki, podpatruję efekty pracy innych (często Wasze) robię zdjęcie, bardzo się staram zastosować wszystkie teorie. Potem jestem z siebie dumna i zadowolona z efektu jaki osiągnęłam, i jakie komentaże są pod fotką (jeśli są):
"przypadkowy pstryk", lub tekst definiujący ocenę typu "autor chciał coś poiwiedzieć..."
I czasami powtarzam:
nie to ładne co ładne, tylko to co się komu podoba. Jeden lubi kwiatki, inny zwierzątka, architekturę a jesze inny jakąś abstrakcję.

Publikujemy bo chcemy się podzielić efektami naszych starań, bo chcemy innym pokazać coś pięknego lub paskudnego, ale zawsze w głębi duszy oczekujemy, że nas potraktują poważnie i jeśli jest źle to powiedzą dlaczego.
Przecież o to tu chodzi?
Pozdrowienia
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-03-02 14:30:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po to jest forum i gorzkie żale zeby ludziska mogli się wybiadolic jak ich najdzie. Jeżeli nie są wulgarni czy nie obrażają innych to wszystko w porządku. Gdzie maja się wyżalic? W domu ? Nikt nie zrozumie. W pracy ? Tym bardziej.Nie krytykujmy lamentujacych że im wymoderowali , nam też wymoderowali, nie nasmiewajmy sie z nich, a udzielmy wskazówek ewentualnie pocieszmy w ciężkim przypadku depresji. :-). ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!! Pozdrawiam wszystkich.
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-03-02 17:54:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powiem tak - po ilus tam wymoderowanych fotkach poczucie krzywdy zanika. Mruczy sie "a meski narzad wam w niekoniecznie oko" (przy zalozeniu, ze nie zgadzam sie z decyzja, a to tak fifty-fifty bywa), przerzucam fotke do katalogu odpowiedniego (przyudaje sie, admin czasem zaglada, dwie foty mi odmoderowal), kometuje w nim fakt moderacji w sposob zalezy od nastroju, macham reka, zapominam, zycie toczy sie dalej. W koncu jaka roznica - wymoderowali, czy nie. Jak sie ma talent to sie wrzuci wiele innych dobrych fotek, a te 50-100 pkt mniej (zakladajac, ze tyle by fotka zarobila)... co tam. Nic to. Zebym tylko takie problemy w zyciu mial, jak to, ze mi ktos cos wymoderowal...
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-02 19:08:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa, mylisz się sądząc, że inne zdjęcia, które masz na myśli nie są w dużej części stereotypami ;-)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa