fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
tama II
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-03-08 18:16:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skoro wątek http://www.obiektywni.pl/forum/watek-2581.php uciekł z głownej strony...
fotografia cyfrowa
Birmo
fotografia cyfrowa
2007-03-08 18:34:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oto komentarz jednego z obiektywnych - jednego z najgorętszych obrońców obiektywizmu na portalu...:hehehe!


"na kogo jeszcze działa to zdjęcie? zapraszam do akcji wypromowania Mamuki do VD. wystarczy kliknąć "polecam"..."
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-03-08 18:51:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Birmo, jaki jest sens Twojej wypowiedzi?
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2007-03-08 19:00:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poczytałem sobie i dla mnie jest oczywisty: podgrzewać atmosferę. EOT
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-08 19:03:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeczytałem wszystko, myślę że ta akcja choć osiągnęła założony cel to... zakończyła się porażką...
pisałem już to kilka razy w VD - nie zawsze jest tu się dobrze znaleźć... można było wziąć pod uwagę że taka akcja może po zakończonej zabawie przynieść też pewne przykrości autorce zdjęcia...
to samo jest z zawyżaniem ocen, jeśli się zbytnio przesadza i TWA zaczyna nie zwracać uwagi na to co ocenia to w końcu rykoszetem obrywa autor zdjęcia... i znowu przykrość... bo przyzwyczajony, bo nie rozumie, bo tak naprawdę nie jest winien temu, jak oceniają go inni...
poddaję pod rozwagę wszelkie zabawy... i oceny... :)
i wcale tu nie chodzi o cudownie obiektywne ocenianie, chodzi też o pewną konsekwencję (pomijając słabsze dni)... starajmy się!
Ci, którzy negują 90% zdjęć też powinni wziąć pod uwagę, gdzie są... a przede wszystkim jeśli żartują to nie wiecznie, nie wrednie, nie agresywnie... żartować też można pogodnie, z przymrużeniem oka...
czego sobie i wam życzę...
fotografia cyfrowa
Birmo
fotografia cyfrowa
2007-03-08 19:04:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna_mamba,masz pewnie jakieś swoje zajęcie,czemu odnosisz sie do mnie agresywnie.To moja druga wypowiedż, a emzet zabieral glos w tym wątku wiele razy,czyż zabronione jest na tym portalu zajęcie jakiegoś stanowiska...i mnie to zarzucasz ktory wypowiedzialem sie w ciągu calego roku zaledwie kilka razy...wstydż się!
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-03-08 19:07:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale jakie stanowisko zająłeś Birmo?
fotografia cyfrowa
Birmo
fotografia cyfrowa
2007-03-08 19:12:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie zajmuję stanowiska,bo niby po co?wszak wszystko jest tutaj jasne....psy szczekaja,karawana jedzie dalej.Nie ja decyduję o kształcie tego portalu ale obawiam się że na horyzoncie jest ciasny zaułek.... po prostu tak sobie czytałem caly wątek i odnioslem sie jednym zdaniem,zacytowanym zresztą.To za dużo sądzisz?
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-03-08 19:34:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szczerze usiłuję Cię zrozumieć:
fotografia cyfrowa
Bromo
fotografia cyfrowa
2007-03-08 20:15:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę emzet, że mozna zrozumieć Birmo. I ten ciasny zaułek jest już całkiem blisko. Straciliśmy bezpowrotnie mozliwość oglądania setek pięknych zdjęć kilku (a może już nastu) autorów. I nie dzieje się to bez powodu. A dostawianie zer przez kilka osób do zjęć opublikowanych kilka tygodni temu (w punktacji teoretycznie się nic nie zmienia) zaczyna być na OB normalną praktyką. Tylko ciekawe, że ci często też nie mają w PF żadnych zdjęć ...
Jak tak dalej pójdzie to po co tu zaglądać?
Na takim pośledniejszym portalu DA, gdzie nie sumuje się punktów, tylko na bazie ocen jast określana satysfakcja wyrażana w %, jak ktoś miał już 99% to od kogoś dostawał ocenę "poniżej krytyki" z dopiskiem - no i nie będzie 100%.
I tu się zaczyna robić podobnie ...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-08 20:23:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no więc tępmy publicznie chamstwo, naśmiewanie się, agresję itp. jeśli takie występuje a nie nabierajmy wody w usta...
i prośmy administrację by nam w tym pomagała... :))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-08 20:25:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chciałbym też zauważyć, że kilka osób, które ostatnio pożegnało bądź chciało pożegnać OB wskazywało te same problemy i najczęściej z tymi samymi 'aktorami'... :/
fotografia cyfrowa
Bromo
fotografia cyfrowa
2007-03-08 20:35:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzisz vankert, jest ten problem, że tych zdjęć już tu nie będzie, a dzięki nim właśnie dopiero teraz zacząłem się interesować fotografią, powoli wychodząc z okresu pstrykactwa. Ich oglądanie było ważniejsze niż czytanie jakiejś książki o fotografii. I odnoszę wrażenie, ze nie tylko dla mnie ...
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-03-08 20:36:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I post Birmo: pisze swoją opinię o mnie i cytuje moją wypowiedź
II post Birmo: retorycznym pytaniem sugeruje, że na portalu zabronione jest zajmowanie stanowiska
III post Birmo: pełen rezygnacji Birmo jednak nie chce zajmować stanowiska, bo nie widzi sensu. Za podsumowanie całości ma służyć to co napisał w pościeI

Nie potrafię tego posklejać.

fotografia cyfrowa
Bromo
fotografia cyfrowa
2007-03-08 20:45:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
emzet - właśnie III
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-08 20:53:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
emzet:
aha, to o Tobie? dobrze wiedzieć bo nie chciało mi się sprawdzać... :P
MZ nazbierało się trochę ostatnio na OB nieciekawych zjawisk, zawsze były ale chyba przybrały na sile... nie wiem? przesilenie wiosenne tak na ludzi działa?...
przy okazji pozwoliłem sobie zobaczyć jak ostatnio oceniasz zdjęcia OB... :)
hmmm... 90% oglądanych fotografii to 0 i -1, potrafisz też postawić pod rząd jednemu autorowi pięć zer... ale Ty masz pecha, sama myszka klika Ci na te gnioty? mi się jakoś udaje więcej ciekawych rzeczy zobaczyć...
dziw bierze w takim razie Twój udział w kacji, pewnie to z nudów...

bez obrazy, próbowałem zrozumieć sytuację i "o co chodzi"... to moje prywatne zdanie na ten temat... :)
fotografia cyfrowa
Bromo
fotografia cyfrowa
2007-03-08 22:04:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i to by było na tyle, niestety
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-09 04:16:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze, że Mamuki jest w Vox Dei.
fotografia cyfrowa
Birmo
fotografia cyfrowa
2007-03-09 08:39:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skoro _M tak mowi to realizuje starożytną maxymę - "Roma locuta causa finita" - wszystko jasne jest,nieprawdaż _M?.....
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-09 14:48:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Birmo, moim zdaniem było przez cały czas.. nic nie działo się w ukryciu.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa