fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
pierwasza setka dla SPORTOWCA - wiec po setce dla kierowcy ;) !!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-03-12 21:40:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
normalnie wchodze na swoje PF i nie wierze - pierwsza moja fota uzbierala 100pkt a co mnie jeszcze bardziej zaskoczylo jest to fota sportowa!!!!
i zdazylo sie po raz pierwszy, wiec mimo ze wszyscy ambitni "sportowcy" lacznie ze mna narzekamy tak na obiektywnych to chyba pierwsza galeria gdzie moje foto sportowe zostalo ocenione wyzej niz inne tam pstryki....

ten posta tak tylko zeby sie pochwalic - dumny jestem ale nie z siebie tylko z Was - coraz bardziej podaba mi sie wiec zachecam do oceniania fotek sportowych
a ja jak w temacie juz 2 sete z tej okazji ide przygotowac z zamrazarki no i samochod chyba dzisiaj bede pchal ;)

a i jeszcze link no bo przeciez chwalic sie trzeba!!!!!
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-118774.php
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-03-12 21:53:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

VTD
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-03-12 22:09:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VTD? roa ja nieokrzesany i nieobyty z forum wiec jakis slownik?? :(
fotografia cyfrowa
kowals
fotografia cyfrowa
2007-03-12 22:55:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też się dorzuce jako drugi... a co.... tez jedno moje sportowe foto przeskoczyło 100 (http://www.obiektywni.pl/uzytkownik/index.php?pokaz=zdjecie&id_zdjecia=117601)
jest więc nieniejszym miejsce dla sportu na OB..... pablo gratulacje !!!
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-03-13 09:19:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jasne ze jest - utorowali nam droge uzytkownicy ktorzy juz troche tutaaajj siedza i ich prace sa na wysokim poziomie - pozatym tak naprawde to chyba jedyny serwis na ktorym zdjecia sportowe ciesza sie chociaz jakas popularnosci - oczywiscie za sprawa tego ze poprostu jest kilku autorow ktorzy to wstawiaja i nieprzejmuja sie idiotycznymi komentarzami ktore czasami mozna spotkac....
kowals - congratulations to you too ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa