fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Przesadzam?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-03-13 15:31:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lol... gratuluję :D
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-03-13 15:32:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powiadasz... światłomierz kleofasie
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-13 15:36:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Drogie dziecko, oto światłomierz..." - to brzmi jak kącik fotograficzny w jakimś radiu wyznaniowym.. ;)
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2007-03-13 16:19:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, światłomierz, maniu, światłomierz... :))))
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-03-13 16:28:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Taaa jasne ;) Wszechmocni Tatusiowie ;) Odwidzi Wam się ;D

To ja cwańszy byłem, bo sam zarządzam kontem Bjork ;D"

Czy oznacza to rowniez, ze sam robisz dla niej zdjecia, sam je obrabiasz i sam tutaj publikujesz? :D
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-03-13 16:29:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kryterium wieku jest bez sensu, np. taki Alex Majoli byl prosem od 17 roku zycia, majac 20 fotografowal wojne u Jugoli, a ksiazke Leros ktora dostal sie do magnum zrobil majac 23... i to sie dzieje tu i teraz, nie 100lat temu...
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:15:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fakt faktem, powinieneś ją raczej najpierw przepuścić przez Twoją moderacje, jeśli ty byś uznał, że ma wystarczająco mało błędów, wtedy powinna to umieścić..

Nie powinieneś mieć pretensji że zjechali jej fotke, jeśli była kiepska.. a często jeśli chodzi o banały nikomu się nie chce pisać, bo raz można, 100 razy można, ale co chwile, to już trochę denerwuje.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:18:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jakaś rada na to mogła by być (myślę, że to jest w gestii administracji jednak) - dać każdemu szansę określenia własnych umiejętności poprzez kolory (nie wiem w którym miejscu)
np. zielony - początkujący, niebieski - coś już umie, czarny - zaawansowany fotoamator, złoty - jestem miszczem, bez dwóch zdań...
myślę, że komentarze byłby inne, trochę lżejsze i być może pomocniejsze dla 'zielonych'...
a tak? walka o byt, o zaistnienie (pozytywne, negatywne - nieważne), odreagowania itp. itd.
niestety, gdy ktoś wyraźnie nie powie - jestem początkujący - proszę o pomoc a nie lakoniczność lub jazdę po fotografii to tak będzie...
tym bardziej, że zdjęcia wystawiane są także całkiem anonimowo/beznickowo i w sumie dość anonimowo (bo większość się nie zna) oceniane...

p.s. wypowiedzi wcale nie były jakieś straszne, kilka żartów jeszcze nikomu nie zaszkodziło...
proszę jej przekazać "co cię nie zabije to cię wzmocni"... bo to pasuje tu jak ulał... :)
jak już jej się znudzą pochwały słabych zdjęć i chciałaby ciężkiej krytyki - to niech kiedyś wróci... :D ;)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:29:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert podsunął niezły pomysł - Jeśli użytkownik przy rejestracji określał by swój stopień zaawansowania i kategorię w której czuje się mocno to by nie było takie złe - dla oceniających pozwalałoby się lepiej rozeznać.punkty o niczym nie świadczą, bo użytkownik z 10 punktami może cykać od tygodnia, albo od kilkudziesięciu lat.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:38:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę, że byłoby to ciekawe a użytkownicy uważajacy się za serię GOLD częściej odwiedzani ale też zapewne surowiej oceniani...
ale... "do odważnych świat należy" a ukrywać się też nie ma co... ;)
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:48:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze poczatkujacy powinni miec jakis znaczek przy swoim nicku (cos w stylu gwiazdki):P
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:49:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) myślę, że to z jakiej ligi jestem powinienem móc zmieniać, prócz zabawy niektórzy jednak mieliby z tego korzyść...
to nie musiałoby być zobowiązujące (dodatkowo, możma by w jakiś sposób określić preferowaną kategorię jak sugeruje REX, choć o podobnej propozycji też już pisałem)
ocena siebie - fajna sprawa, nie widzę przeciwskazań - odniesienie? może fotografie z tej galerii na początek, może czas jak długo się bawimy (pracujemy, tworzymy) w fotografowanie, może suma kilku wskaźników? :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa