fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Mam canona i chcę kupić samsunga...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bujal
fotografia cyfrowa
2007-03-21 17:49:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam

Obecnie jestem zadowolonym posiadaczem canona A710, aparat jak dla mnie super.
Ale może przejdę do pytania.

Szukam aparatu dla siostry (1-szy cyfrak) za ~1200zł i musze jej coś doradzić.
Niechce dla niej canona bo to nie jest aparat stworzony tylko do robienia zdjęć w auto.

Szukam prostego, ale nietaniego małego aparatu, który będzie używany przez siostrę TYLKO w trybie AUTO, głównie zdjęcia na imprezach i czasami w plenerze.
Aparat ma być faworytem w swojej klasie niekoniecznie ze stabilizacją! ( IS wydaje mi się zbędne bez używania duużego zoomu i czasów krótszych niż 1/50s).

Niemam specjalnych wymagań, co do zoomu czy ilości pikseli, liczy się dla mnie duża matryca, (canon 2,5 ) co przekłada się na małe szumy i wskazany byłby też tryb sport.

Niepytam o konkretny model aczkolwiek mile widziane.

Zastanawiam się dla niej nad samsungiem ( osobiście nie jestem przekonany to tej firmy), ale nie wiem czy ten nadmiar wodotrysków nie jest właśnie jedyna zaleta samsungow. ?!

Np: samsung nv3
http://www.Allegro.pl/item174998824_samsung_nv3_mp3_super_mega_pakiet_menu_pl_f_vat.html


Napiszcie, co sadzicie o tej firmie lub ewentualnie, które firmy, modele brać pod uwagę, biorąc pod uwagę moje skromne wymagania przy ~1200zł sam aparat!

P.S: czy wogóle brać pod uwagę Samsunga jako dobry aparat do dobrych zdjęć w auto?

P.S. zastanawiam się jeszcze nad fuji f11 lub f30, ale ciężko kupić w sklepie w warszawie ( nawet na allegro niema).

Dzięki za porady.

Pzdr.
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2007-03-21 18:36:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bujal idz do kiosku albo biblioteki i poogladaj "foto video" W tej gazecie rozpisuja sie na temat wad i zalet poszczegolnych aparatow:) Moze cos znajdziesz na ten temat:)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa