fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
galeria zwierzęta?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
xdarox
fotografia cyfrowa
2006-03-13 01:01:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może się czepiam, może nie mam racji ..., może taki post już był (jeśli tak szybko proszę o usunięcie tematu :) ) - mam taką propozycję - tu ukłon w stronę Dyrekcji (oczywiście jako sugestia na przyszłość) - może by dodać kategorię "MÓJ ZWIERZAK" ewentualnie "MÓJ PUPIL"...... przeglądając galerię zwierząt (ABSOLUTNIE NIE UMNIEJSZAJĄC PORTRETOM NASZYCH DOMOWYCH KOCHANYCH ZWIERZACZKÓW !!!) - naprawdę trzeba się naszukać fotek zwierząt w ich środowisku ....
wiem może nie jestem do końca obiektywny w postrzeganiu tego tematu - ale tak ja to czuję... a jak wy myślicie?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich kochających zwierzaki.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-03-13 07:13:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ich bin "za"
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-13 08:22:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-13 08:56:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam wolalbym "kosza" nie robic....
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-13 10:52:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tzn - jak by to mialo byc :") ? Admin by przenosil do kosza czy jak bo szczerze mowiac nie zrozumialem zamyslu
fotografia cyfrowa
guina
fotografia cyfrowa
2006-03-13 10:53:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja poproszę podkategorię husky :-D ;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-13 11:28:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hie hie ;) - dla kazdego cos milego :)
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-13 11:36:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kosz by się przydał - po ocenie mniejszej niż 0 zero (około 10 razy) z automatu by się przenosił do kosza ! mogło być to ciekawe rozwiązanie
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-13 11:49:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to nie lepiej wogole usuwac takie zdjecia jak je trzymac zeby straszyly ?? :))
fotografia cyfrowa
ABapril
fotografia cyfrowa
2006-03-13 11:58:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za .....tylko nie rozumiem kosza
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-13 12:12:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
JA rowniez nadal nie rozumiem - po co skladowac gnioty - "po ocenie mniejszej niż 0 zero (około 10 razy) z automatu by się przenosił do kosza" - odrazu usuwac i tyle - nop chyba, ze chcecie zrobic galerie gniotow :)))
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-03-13 12:24:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"po co skladowac gnioty" - a choćby po to, by pokazać, jakich zdjęć wg Obiekywnych nie powinno sie publikować ;-)
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-13 12:29:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po małym przemyśleniu macie racje nie blokowac miejsca ! kasować
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-13 12:29:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja chyba rozumiem kategorię "kosz"... a w zasadzie "prośba o radę".
Czasami masz zdjęcie, o którym wiesz, że jest nienajlepsze, ale z jakichś powodów chcesz je pokazać - bo np. temat uważasz za ciekawy i chciałbyś by ktoś Ci podpowiedział jak lepiej go zrobić, bo z jakichś powodów chcesz pokazać zdjęcie wyjściowe i zdjęcie po obróbce, bo mimo braków potrzebne jest do serii, bo chcesz się podzielić swoimi wątpliwościami....
Zdjęcia w tej kategorii nie powinny być oceniane i rzeczywiście po kilku dniach mogą po prostu zniknąć. Sądzę, że to byłaby całkiem przydatna kategoria, nie wiem tylko czy nie stoi w sprzeczności z ideą tego portalu... Ale może nie?
fotografia cyfrowa
Kobieta
fotografia cyfrowa
2006-03-13 13:13:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja myślę, że pomysł "GODZINA" od wstawienia z możliwością zmiany jest wspaniała... Wtedy można zmienić kadr w/g sugestii oceniających, bądź zmienić fotkę na inną... i kosz "załatwia się" sam... A poza tym to chyba już pora zmienić CZAS WRZUCANIA FOTEK na co 48 godzin a nie 24.... Kto jest za? Pozdrawiam pozostawiając sugestie pod rozwagę ADMINA!!!!! Vera
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-13 13:14:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No w zasadzie jestem tez juz przekonany do 48godzin teraz - za malo jest czasu popoludniu zeby wszystko rzetelnie przejrzec i wiele wartosciowych zdjec czasami umyka uwadze :(((
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-03-13 13:18:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
48? Jak najbardziej za!
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-13 13:32:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a nawet co 72 godziny. Będą ludki mieli więcej na przeglądanie galerii bo jak narazie im to cięnko wychodzi a szczególnie Nowym !
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-03-13 14:11:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ja proponuje zmniejszyc czestotliwosc ale z mozliwoscia buforowania niewykorzystanych uploadow. bo czesto tak jest (tak mysle) ze mamy sporo zdjec do pokazania (i wtedy oczekiwanie moze byc irytujace, zwalaszcza gdy zdjecia lacza sie w jakas logiczna calosc), a czasem nie mamy nic przygotowanego do pokazania.

mi osobiscie ten model co jest 1 na 24h odpowiada, i tak go nie wykorzystuje, ale przynajmniej nie czuje sie ograniczony.

mozna tez zastanowic sie np. nad limitem np. 3 zdjec tygodniowo. wtedy mozna dodac 3 foty na raz a potem tydzien czekac ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-13 14:19:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MYsle, ze trudno bedzie nam dogodzic kazdy ma inna wizje :))
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-03-13 14:35:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiec zostawmy troche dowolnosci, jak ktos chce zalewac fotami to trudno (trzeba by rozbudowac system filtracji a najlepszym czynnikiem jaki znam to czynnik ekonomiczny), jak ktos potrzebuje wicej czasu na opracowanie to nie musi wystawiac codziennie, to nie obowiazek tylko nasz przywilej ;)
fotografia cyfrowa
kornik
fotografia cyfrowa
2006-03-13 21:03:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie no 72 to już imo przesada, a co do pomysłu arkujus'a to uważam że jest b. dobry np. co 48h ale sie kumuluje wtedy jak np. nas nie ma albo nie mamy fotki to nie wrzucamy a jak wyjdziemy w plener i porobimy to nie trzeba czekać tylko odrazu wrzucamy, jak mamy cosw seri to można by wrzucać jedno po drugim a nie w odstępach dnia
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-03-13 21:15:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja poprostu powiem za. Bo te fotki mnie juz trochę dobijają :| Kotek z lewa, kotek z prawa, kotek w kocyku, kotek w zlewiku, kotek z profilu :| No moze bylo to i dobre, ale do czasu. Rozumiem ciekawe ujęcie, naprawde warte pokazania, ale... więc jestem za jakimkolwiek rozwiązaniem. :)

abstrachując od tematu... chciałbym pogratulować bickiemu super zaawansowanego zwrotu niemieckiego. Poprostu pokazał nam chlopak. Nie no... moze i nie bylo smieszne... ale spodobalo mi sie ;D
fotografia cyfrowa
Marinello
fotografia cyfrowa
2006-03-13 21:53:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdecydowanie za 48 godzinami a jak będzie trzeba to i 72 moze być.
Co do kotów i innych pupilów to ekhm mnie to nie przeszkadza, tak samo nie przeszkadza mi jak ktoś robi iles (?) portretów jednej osobie focąc ją z każdej strony, nie przeszkadza mi również wielość robaczkowych makr, albo wschodów lub zachodów słońca i wielu innych tematów, które są powtarzane bez końca. No można tą sprawę rozwiązać należy przekształcić "Obiektywnych" w wysoce specjalistyczny portal, zero amatorszczyzny i wtedy będzie git, ale dopuki co to WIWAT WSZYSTKIE ROBACZKI, KOTKI, KWIATUSZKI i inne badziewie, które nawinie się przed obiektywy naszych aparatów.
Pozdrawiam- amator kotów:P :)
fotografia cyfrowa
dsankowski
fotografia cyfrowa
2006-03-17 00:47:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bez sensu, ategoria pupil?? hmmmm dziwne ja kategorie zwierzęta odbieram nieco inaczej, a juz napewno nie tak ze zwierze ma byc w naturalnym środowisku (owszem milo by bylo) czy zwieze w studiu jest gorsze od tego w naturalnym środowisku ?? jak tak no to hmmmm... przykre
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa